OFERTA SPECJALNA

 
 

Chwytaki Przyssawki

(0)
Podkategorie

Chwytaki przyssawki są przeznaczone m.in. do montażu ciężkich przeszkleń, jakie najczęściej stosuje się w budynkach o dużej powierzchni. Ich zadaniem jest ułatwienie przenoszenia, podnoszenia oraz późniejszego wstawiania szyb. Są też przyrządy mające inne przeznaczenie, przykładowo do blach, drewna, opakowań czy też plastikowej folii.

Znajdujące się w sprzedaży chwytaki przyssawki to wysokiej jakości narzędzia odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Są one przeznaczone do manualnej obsługi, składają się z ręcznej pompki próżniowej. Takie sprzęty stosowane są przeważnie do montażu płaskich i zakrzywionych powierzchni szklanych. Znacznie ułatwiają one prace przeprowadzane w halach oraz na placach budowy o ograniczonej przestrzeni. 

Producenci najczęściej oferują przyssawki do transportowania szkła o różnej wadze. Każdy model dostępny w naszym asortymencie wykonano bardzo solidnie i z dbałością o szczegóły. Dzięki temu przyrządy odpowiednio sprawdzą się nie tylko w amatorskich warsztatach, ale także wśród profesjonalistów.  Przyssawki pozwalają na obracanie tafli oraz ich przechylanie pod różnymi kątami tak, aby umożliwić bezpieczny i odpowiedni montaż w każdym miejscu. Dzięki chwytakom przyssawkom całe zadanie wykonuje się nie tylko precyzyjnie, ale przede wszystkim sprawnie.

Czytaj dalej Zwiń

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium