Gwarancja do 5 lat

Zwykle okres trwania gwarancji wynosi 24 m-ce dla zakupów na paragon lub 12 m-cy dla zakupów na fakturę

Klientów zainteresowanych wydłużeniem okresu gwarancyjnego zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem i kontakt z działem obsługi klienta: 733 848 489

 

CZYM JEST PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI?

  1. Nie jest to ubezpieczenie, ale ochrona serwisowa identyczna jak w przypadku podstawowego okresu gwarancji. Naprawa względnie wymiana sprzętu realizowana jest zgodnie z pierwotnymi warunkami zakupu.
  2. Istnieje możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji nie tylko w chwili zakupu, ale nawet do 90 dni od momentu nabycia urządzenia.
  3. Naprawy realizowane są przez cały okres w trybie door to door. Obowiązuje darmowa wysyłka z odbiorem pod wskazanym adresem.
  4. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z naprawą
  5. Kwoty nabycia przedłużonej gwarancji wyrażone są w wartości brutto i zawierają podatek VAT 23%.

JAK ZGŁASZAĆ AWARIĘ URZĄDZENIA?

  1. Istnieją dwie najszybsze formy kontaktu, pierwsza za pośrednictwem Infolinii druga polegająca na wypełnieniu dedykowanego formularza kontaktowego. Dane kontaktowe umieszczone są w umowie przedłużenia gwarancji oraz na stronie internetowej operatora.
  2. Czas podjęcia działań związanych, ze zgłoszeniem awarii wynosi 24 godziny z zastrzeżeniem, że dotyczy on dni pracujących.

CENNIK WYDŁUŻONEJ GWARANCJI

Poniższe zestawienie obrazuje aktualny cennik przedłużonej gwarancji w uwzględnieniem okresu gwarancji oraz wartości urządzenia. Należy nadmienić, iż okres ten wynosi max. 3 lata.

Tabela przedłużenia gwarancji Allweld usługa easy protect 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium