OFERTA SPECJALNA - ZESTAW NARZĘDZI ZA 1 ZŁ

Spotter IDEAL 5800 Maxi Zgrzewarka jednostronna do karoserii 3800 A 400 V zestaw Quick Puller

Producent: IDEAL
Kod produktu: 2993
MOC [kW]: 10
NAPIĘCIE ZASILANIA: 400 V
PRĄD WEJŚCIOWY [A]: 32
MAX. GRUBOŚĆ BLACH | ZGRZEWANIE JEDNOSTRONNE [mm]: 0,8 + 0,8
MAX. PRĄD ZGRZEWANIA [A]: 3800
WAGA URZĄDZENIA [kg]: 27
REGULACJA CZASU ZGRZEWANIA [ms]: 0-99
Przejdź do pełnej specyfikacji
3 728,00 zł
Taniej o 99,00 zł
3 629,00 zł 3629.00
Rata od 362,90 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
duża ilość (50 zestaw)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość zestaw
Zapytaj o produkt 733 848 489

Produkty w zestawie

Produkt podstawowy

Sterowane mikroprocesorem urządzenie do wyciągania, zgrzewania jednostronnego i rozgrzewania elektrodą węglową blach. Przeznaczone w szczególności do napraw karoserii samochodowych. Maksymalny prąd zgrzewania 3800A. Zasilanie 400V. Moc maksymalna 10 kW.

Spotter IDEAL 5800 Maxi Zgrzewarka jednostronna do karoserii 3800 A 400V

Spotter IDEAL 5800 Maxi Zgrzewarka jednostronna do karoserii 3800 A 400V
Spotter IDEAL 5800 Maxi Zgrzewarka jednostronna do karoserii 3800 A 400V

1 szt.

Sterowane mikroprocesorem urządzenie do wyciągania, zgrzewania jednostronnego i rozgrzewania elektrodą węglową blach. Przeznaczone w szczególności do napraw karoserii samochodowych. Maksymalny prąd zgrzewania 3800A. Zasilanie 400V. Moc maksymalna 10 kW.

3 129,00 zł Taniej w zestawie!

Quick Puller Do Spottera Ideal Weldman Telwin Lub PDR

Quick Puller Do Spottera Ideal Weldman Telwin Lub PDR
Quick Puller Do Spottera Ideal Weldman Telwin Lub PDR

1 szt.

QUICKPULLER to narzędzie do ręcznego, punktowego usuwania wgnieceń w karoserii samochodowej. Wgniecenia usuwamy podpinając narzedzie do spottera lub montując uchwyt PDR pozwalający na drobne naprawy blacharskie niewymagające usuwania powłoki lakierniczej.

599,00 zł Taniej w zestawie!

Produkty powiązane

Opis

PROFESJONALNY SPOTTER ZGRZEWARKA - IDEAL 5800 ZESTAW MAXI + QUICK PULLER

Spotter IDEAL 5800 to bardzo mocne urządzenie transformatorowe o maksymalnym prądzie zgrzewania 3800A, zasilane na 400V i mocy maksymalnej 10 kW. Urządzenie w wersji MIX ma w zestawie pełne wyposażenie, służące do kompleksowych napraw blacharskich.

 

Spotter 5800 Ideat Tecno MAXI

 © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi, na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

ZESTAW ZAWIERA

 • Urządzenie IDEAL TECNO SPOTTER 5800
 • QUICK PULLER z regulowanymi stopkami
 • Wózek
 • Przewód roboczy z pistoletem - 2 m
 • Przewód masowy - 2 m
 • Skrzynka z akcesoriami w tym podkładki M10 i M12 po 15 szt., podkładki trójkątne 10 szt, elektrody do bańkowania 3szt. , hak do podkładek M8-M12, wybijak z uchwytem do podkładek trójkątnych, ssawka gumowa do płytkich wgnieceń.
 • uchwyt do elektrod węglowych
 • uchwyt/elektroda do podkładek M10 i M12
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

+ DODATKOWE AKCESORIA:

Urządzenie w wersji MAXI ma w zestawie pełne wyposażenie, służące do kompleksowych napraw blacharskich. W odróżnieniu od standardowej wersji oferowany zestaw zawiera dodatkowo:

 • Dwa wybijaki: z hakiem i przyssawką pneumatyczną.
 • Pazurki 6 PIN do drutu falistego.
 • Akcesoria do przygrzewania: oczka proste 20szt., drut falisty 15szt., nity z gwintem 30szt.
 • Elektroda do zgrzewania doczołowego - 1szt.
 • Elektroda do drutu falistego - 1szt.

Takie wyposażenie zapewnia przeprowadzenie pełnych napraw blacharskich.

 Spotter blacharski przykładowe zastosowania

DUŻA MOC

Spotter IDEAL TECNO SPOTTER 5800 to urządzenie transformatorowe za sprawą, któego sprzętu można przeprowadzić panelową naprawę nadwozia, zachowując jednocześnie wszystkie właściwości mechaniczne elementów, nad którymi pracujemy. Urządzenie służy do wyciągania, zgrzewania jednostronnego i rozgrzewania elektrodą węglową blach. Przeznaczone w szczególności do napraw karoserii samochodowych.

KOMPLEKSOWA NAPRAWA

Spoter blacharski pozwala na naprawę: słupków, maski, drzwi, pokrywy bagażnika, a także dachu, błotnika czy progów. Sprzęt ten można znaleźć nie tylko w warsztatach samochodowych i blacharsko-lakierniczych, ale również w zakładach przemysłowych działających w branży motoryzacyjnej.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY:

Nowoczesne spotery są na tyle zaawansowane technologicznie, że proces podgrzewania i zgrzewania blachy rozpoczyna się automatycznie w momencie zetknięcia przeznaczonej do tego typu prac elektrody z naprawianym elementem. Po upływie zaprogramowanego przez użytkownika czasu lub odsunięciu elektrody od blachy zgrzewanie zostaje automatycznie przerwane. Odpowiednio dobrana zgrzewarka umożliwia uzyskanie oczekiwanego efektu przy jak najmniejszym zużyciu energii.

 • Możliwość bezstopniowej regulacji prądu oraz czasu zgrzewania umożliwia odpowiednie dopasowanie do potrzeb.
 • Mikroprocesorowe sterowanie TECNO SPOTTER 5800 zapewnia najwyższą precyzję podczas wyciągania, jednostronnego zgrzewania, łatania oraz rozgrzewania blach przy użyciu elektrody węglowej.
 • wybór grubości zgrzewanego materiału.
 • 10 trybów pracy; przygrzewanie podkładek trójkątnych, okrągłych, nitów, zgrzewanie jednostronne blachy, przygrzewanie drutu falistego, zgniatanie nierówności, spęczanie-odpuszczanie, przecinanie blachy

 

Spotter blacharski Ideal 5800 do karoserii

 

DOOR TO DOOR IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Ideal z tego względu naszym klientom, umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent, uzyskawszy niezbędne informacje, wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Ideal. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

MOC [kW] 10
NAPIĘCIE ZASILANIA 400 V
PRĄD WEJŚCIOWY [A] 32
MAX. GRUBOŚĆ BLACH | ZGRZEWANIE JEDNOSTRONNE [mm] 0,8 + 0,8
MAX. PRĄD ZGRZEWANIA [A] 3800
WAGA URZĄDZENIA [kg] 27
REGULACJA CZASU ZGRZEWANIA [ms] 0-99
STOPIEŃ REGULACJI Bezstopniowa
WYMIARY [mm] 350x220x250
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] MINIMALNE 25C | ZALECANE 32C

Opinie o produkcie (0)

Submit
Spotter IDEAL 5800 Maxi Zgrzewarka jednostronna do karoserii 3800 A 400 V zestaw Quick Puller Wybierz warianty produktu (1/2)
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium