Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Drodzy Państwo


Od dnia 18-05-2020r. zamówienia realizowane są wyłącznie drogą elektroniczną.

Prosimy o dokonywanie zakupu wyłącznie za pośrednictwem strony Allweld.pl

Spawarka Inwertorowa MMA Magnum SNAKE 230 Profi Soft

Kod produktu: 3081
Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 919,00 zł 919.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

MAGNUM SNAKE 230 PROFI - NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA SPAWARKA MMA

Marka Magnum istnieje kilkanaście lat na polskim rynku zdobywając szerokie grono zadowolonych klientów. Jedną z pierwszych linii firmy MAGNUM była linia SNAKE i jej modele PROFI. Przez swoją bezawaryjność, seria SNAKE PROFI stała się najbardziej rozpoznawalna w segmencie spawarek MMA. Wyróżniają się niezawodnością i dużą mocą, zdobywając szerokie grono zadowolonych klientów.

Urządzenie inwerterowe Snake 230 PROFI Soft Digital jest lekkim, przenośnym, źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali w tym zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych oraz żeliwa. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 230 A 60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.

Spawarka MMA Snake Profi 230

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

 

ZESTAW ZAWIERA

  • Spawarka MAGNUM SNAKE 230 Profi Soft
  • Uchwyt elektrodowy - 2,5m
  • Uchwyt masowy - 2m
  • Instrukcję obsługi PL

 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Snake 230 umożliwia spawanie metodą MMA, TIG DC. Znajdzie on zastosowanie w pracach montażowych, branży produkcyjnej, w przemyśle stoczniowym oraz w pracach instalacyjnych na budowach. Urządzenie 230 będzie również idealnym nabytkiem dla właścicieli warsztatów naprawczych. W spawarce spawanie odbywa się m.in przy użyciu elektrody otulonej, składającej się z metalowego rdzenia pokrytego sprasowaną otuliną. Spawarkę Magnum można stosować do łączenia stali węglowych oraz nisko i wysokostopowych, stali nierdzewnych, żeliwa i żeliwa sferoidalnego ponadto metali nieżelaznych takich jak miedź i nikiel oraz ich stopy. W niewielkim zakresie i w rzadkich przypadkach znajdzie zastosowanie w spawaniu aluminium i jego stopów. W zależności od średnicy i rodzaju elektrody spawarką można spawać cienkie blachy, stal rurową, kotłową, a nawet okrętową.

 Spawarka Magnum 230 Profi MMA TIG Lift

ZALETY SPAWARKI - SNAKE 230 PROFI

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu

HOT START – zapewnia najwyższą jakość początku spawania, pierwszorzędny zapłon – w momencie zajarzenia łuku elektrycznego, podczas krótkiej chwili czasowej, roboczy prąd spawania rośnie od ustawionego poziomu roboczego do poziomu optymalnego. W niektórych przypadkach (podczas pracy ze słabą siecią lub generatorem), poziom ten może być nastawiony ręcznie, jeśli istnieje odpowiedni przełącznik (tak jak w serii “Profesjonalnej”). Obniżenie “Hot-Start” w celu redukcji poboru energii ze słabej sieci lub zwiększenie go w mocnej sieci znacznie ułatwia zapłon.

ARC FORCE – wykorzystywana jest do udoskonalenia stabilności spalania w łuku krótkim i zapobiegania “przywieraniu” elektrody. Kiedy oddziela się kropla metalu od elektrody, prąd jest automatycznie podwyższany do pewnego poziomu, odpowiednim przełącznikiem. Przez obniżanie “Siły łuku elektrycznego” istnieje możliwość redukcji poboru energii ze słabej sieci lub zwiększenie go w mocnej sieci, stabilności spalania w łuku jest  bardziej udoskonalona. W modelu tym funkcja ta może być włączana i wyłączana.

TIG LIFT - możliwość spawania w metodzie TIG przy użyciu uchwytu z zaworkiem gazu w rękojeści. Zajarzeniu łuku odbywa się przez potarcie podobnie jak to ma miejsce przy zajarzaniu w metodzie MMA.

CYFROWY WYŚWIETLACZ - ułatwia obsługę oraz pozwala na precyzyjną regulację parametrów spawania.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY -wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

 

DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki MAGNUM z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Dane techniczne

MMA + TIG Tak
ARC FORCE Tak
VRD Nie
HOT START Tak
ZASILANIE 230V 50Hz
ZAKRES PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 20-230
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA [A] 230
CYKL PRACY [%] 230A 60% | 180A 100%
SPOSÓB REGULACJI płynny
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 70
ŚREDNICA ELEKTRODY [mm] 1,0-6,0
TIG RODZAJ ZAJARZENIA ŁUKU Lift
CHŁODZENIE wentylator
STOPIEŃ OCHRONY IP 21S
WAGA URZĄDZENIA [KG] 7,4

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl