OFERTA SPECJALNA - ZESTAW NARZĘDZI ZA 1 ZŁ

Filtruj produkty
Sortuj

Osprzęt do Uchwytu MIG MAG

(13)
Podkategorie
Dysza Gazowa Uchwytów MIG MAG w Standardzie MB 24
10,00 zł 1,00 zł x 10 rat 0%
Dysza Gazowa Uchwytów MIG MAG w Standardzie MB 24
Dostępny
Łącznik prądowy M6 typu MB-36
15,00 zł 1,50 zł x 10 rat 0%
Łącznik prądowy M6 typu MB-36
Dostępny

W ofercie sklepu są też uchwyty spawalnicze TIG w tym najpopularniejsze SR 17 lub SR 26 wykorzystywane do spawania metodą TIG AC DC. Do spawarek MMA lub MIG/MAG oferujemy specjalne uchwyty TIG Lift z zaworkiem. Za ich zakupem przemawia to, że są one dostosowane do większości urządzeń, więc nie ma problemów z ich dopasowaniem do spawarki. Na naszej stronie można też zakupić uchwyt spawalniczy Spool Gun z wbudowanym podajnikiem drutu, który ułatwia pracę.

Tworząc ofertę i dobierając do niej odpowiednie produkty, sugerowaliśmy się przede wszystkim jakością wykonania i wygodą użytkowania. Zadbaliśmy o to, aby kupujący mogli znaleźć uchwyty spawalnicze różnych producentów. Na Allweld dostępne są m.in. produkty w wersji PRO od firmy Spartus lub Abicor Binzel. Uchwyty spawalnicze tych marek mają wyjątkowo lekki przewód prądowy, który pozwolił skutecznie zredukować masę całego produktu o kilkadziesiąt procent. 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości dotyczących doboru odpowiedniego uchwytu spawalniczego kupujący mogą liczyć na pomoc naszych doradców. Mają oni bogate doświadczenie, którym chętnie dzielą się z innymi.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium