OFERTA SPECJALNA - ZESTAW NARZĘDZI ZA 1 ZŁ

Filtruj produkty
Sortuj

Ostrzałki do Elektrod TIG

(1)
Podkategorie

Spawanie metodą TIG wymaga zastosowania nietopliwej elektrody wolframowej. Jej właściwe naostrzenie to bardzo ważny etap przygotowania do pracy, dlatego nie można o nim zapomnieć. Dobrze zaostrzona elektroda ułatwia spawanie, a dodatkowo ma wpływ na zajarzenie oraz stabilność łuku spawalniczego. Żeby odpowiednio ją przygotować, najlepiej sięgnąć po specjalną ostrzałkę.

W naszym sklepie dostępne są urządzenia, które mimo niewielkich wymiarów okazują się bardzo przydatne, a do tego niezawodne. Oferujemy ostrzałki do elektrod renomowanych marek, takich jak Spartus. Nie generują one dużego hałasu podczas pracy, mają wbudowany sprawdzian głębokości i są bardzo trwałe. To sprzęty, dzięki którym można precyzyjnie naostrzyć elektrody wolframowe, uzyskując przy tym odpowiedni kąt. W zestawie znajduje się tarcza szlifierska, a regulacja średnicy w dużym zakresie daje możliwość przygotowania do spawania cienkich, jak i grubszych elektrod.

Zakup ostrzałki wpływa pozytywnie nie tylko na komfort pracy, ale i bezpieczeństwo spawacza. Podczas ostrzenia elektrod powstaje toksyczny pył, a jego częste wdychanie przyczynia się do problemów z drogami oddechowymi. Używając ostrzałki do elektrod, można tego uniknąć. W sklepie Allweld znajdują się solidne urządzenia wyposażone w klapkę ochronną i wbudowany pojemnik na opiłki. Mają one też mocny silnik, a ze względu na lekkość i małe wymiary są wygodne w przenoszeniu.

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium