Elektrody spawalnicze

(2)
Podkategorie

Elektrody spawalnicze są wykorzystywane podczas spawania łukowego MMA. Ta metoda jest jedną z najstarszych i najbardziej uniwersalnych, znajduje ona zastosowanie w branży produkcyjnej, przemyśle stoczniowym czy przy pracach instalacyjnych. Do jej wykorzystania potrzebna jest nie tylko dobrej jakości spawarka, ale też sprawdzone elektrody spawalnicze. Mogą one różnić się od siebie długością, średnicą i przeznaczeniem. Duży wybór produktów znajdziesz w naszym sklepie. 

Kupującym polecamy uniwersalne elektrody do spawania stali, przystosowane do różnych rodzajów spawarek. Ten produkt spełnia oczekiwania zarówno osób, które zajmują się spawaniem amatorsko, jak i profesjonalnie. Jeśli chcesz kupić elektrody spawalnicze przeznaczone do spawania łukowego zmiennym i stałym prądem, produkty marki PATON są dla Ciebie. Elektrody tego producenta dobrze zachowują się nawet w przypadku zanieczyszczeń powierzchniowych czy rdzy na spawanym materiale. W Allweld dostępne są też elektrody rutylowo-celulozowe wykorzystywane do spawania konstrukcji stalowych. Współpracują one z różnymi dostępnymi na rynku urządzeniami spawalniczymi. 

W naszym sklepie możesz liczyć nie tylko na dobrej jakości produkty, ale też fachową pomoc ze strony doświadczonych doradców. Dostępne w ofercie elektrody spawalnicze są solidne, jak i przystępne cenowo.

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium