Uchwyty spawalnicze MMA

(8)
Podkategorie

Metoda spawania MMA jest jedną z najbardziej uniwersalnych. Korzysta się z niej w branży produkcyjnej, w pracach instalacyjnych i przemyśle stoczniowym. Spawanie MMA jest też popularne wśród osób prowadzących różnego rodzaju warsztaty naprawcze. Każdy doświadczony spawacz zdaje sobie sprawę z tego, że dobry uchwyt spawalniczy MMA jest gwarancją wygodnej i efektywnej pracy. W naszej ofercie znajdują się tylko produkty najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że wśród uchwytów spawalniczych MMA w naszym sklepie znajdziesz taki, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Przewody są kompatybilne z większością spawarek MMA. Uchwyty spawalnicze współpracują ze sprzętami takich marek jak: MAGNUM, Sherman, Paton, Trafilux, Spartus czy Ideal. Oferowane przez nas produkty są dostosowane do podłączenia do kabli o różnych przekrojach. Do wyboru są uchwyty spawalnicze MMA z przewodem o długości 3 m, 5 m i 10 m. 

Dobrze wyprofilowana rączka gwarantuje pewny chwyt. Uchwyty spawalnicze MMA mają niewielką masę, co przekłada się na wygodę użytkowania. Pozwalają one na spawanie w każdej pozycji. Przewody spawalnicze zrobiono z wysokiej jakości materiałów, są one zabezpieczone specjalną gumą. W rezultacie sprzedawane w Allweld produkty są przystosowane do pracy w różnych warunkach temperaturowych. 

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium