Drut Do Lutospawania CuSi 3 MIG Ø 0,8mm 1kg D200

Kod produktu: 4823
Wielkość szpuli / waga: D100 - 1kg
Rodzaj spawanego materiału: Stopy miedzi (lutospawanie)
Typ drutu: Lity
Średnica drutu: 0,8mm
Przejdź do pełnej specyfikacji
195,00 zł
lub raty 10 x 19,50 zł | RRSO 0%
195.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

OPIS DRUTU SPAWALNICZEGO CuSi3 Ø 0,8mm 1kg D200 - ANALOGICZNY JAK W SZPULACH 5KG ZDJĘCIE POGLĄDOWE

Drut CuSi3 stosowany jest przede wszystkim do łączenia cienkich blach ocynkowanych oraz miedzi ze stalą, można go również zastosować do spawania miedzi i stopów miedziano-krzemowych. Główna cecha lutospawania to ochrona antykorozyjna połączonych elementów, spawane materiały nagrzewają się max do temperatury około 1050 °C, co zmniejsza ryzyko spalania powłoki cynkowej. Stosowany w przemyśle samochodowym, budowie urządzeń wentylacyjnych i kontenerów.

drut CuSi3 do lutospawania Allweld

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Drut CuSi3 to niepowlekany drut miedziowy. służy do łączenia cynkowanych blach stalowych, a także do spawania stali nisko- i niestopowych oraz żeliwa. Przeznaczony głównie dla warsztatów blacharskich i innych odbiorców stosujących lutospawanie zamiast spawania tradycyjnego, w którym usuwanie cynku przed spawaniem i ponowne nakładanie warstwy galwanicznej jest zbyt kosztowne i czasochłonne. Stosowany także do spawania stopów cynkowo-miedzianych i niskostopowych stopów miedzi. Spoiwo zawierające krzem i mangan cechują dobre właściwości zwilżające oraz odporność na ścieranie. Podczas spawania jako gaz osłonowy zazwyczaj stosuje się czysty Ar. Drutem CuSi3 można spawać spawarkami z opcją lutospawania. Ponad to zaleca się wymianę stalowego prowadnika drutu na wkład teflonowy oraz wymianę rolek na te z rowkiem w kształcie litery "U". To bardzo ważne, ponieważ stosowany do lutospawania drut na bazie miedzi jest bardzo miękki i może pojawić się problem przy podawaniu go do jeziorka spawalniczego. To prowadzi do powstawania odprysków, które trzeba później usunąć mechanicznie. 

Dane techniczne:

  • Średnica drutu: 0.8mm
  • Rodzaj drutu: CuSi3
  • Waga: 1kg
  • Typ szpuli: D200

UWAGA! Zdjęcie ma Charakter poglądowy i może w niewielkim stopniu odbiegać od stanu faktycznego.

 

Dane techniczne

Wielkość szpuli / waga D100 - 1kg
Rodzaj spawanego materiału Stopy miedzi (lutospawanie)
Typ drutu Lity
Średnica drutu 0,8mm

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium