Przecinarka Plazmowa MAGNUM CUT 120 IGBT

Producent: MAGNUM
Kod produktu: 6434
Sposób zajarzenia: HF
Sprawność [%]: 60% - 120A
Prąd cięcia [A]: 30 - 120
Napięcie biegu jałowego [V]: 268
Max. grubość cięcia [mm]: rozdzielające 35 [mm], jakościowe 30 [mm]
Pobór powietrza [l/min]: 180
Ciśnienie powietrza [bar]: 5
Przejdź do pełnej specyfikacji
5 599,00 zł
lub raty 10 x 559,90 zł | RRSO 0%
5599.00
Dostępny (10 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

Przecinarka Plazmowa MAGNUM CUT 120 IGBT

Przecinarka plazmowa marki Magnum CUT-120 przeznaczone jest do ręcznego lub maszynowego cięcia plazmowego. Przeznaczona do przecinania elementów przewodzących prąd elektryczny, wykonanych ze stali węglowych i stopowychstali nierdzewnej, aluminium i jego stopów, mosiądzumiedzi, a także żeliwa.
 
Urządzenie wyposażone jest w uniwersalny palnik umożliwiający rozdzielanie materiału w wielu pozycjach. Przecinarka plazmowa CUT 120 posiada bezstykowe zajarzenie łuku oraz łuk pilotujący. Przecinarka może być zastosowana w procesach produkcyjnych, do prac warsztatowych, remontowych, a także cięcia złomu.

Przecinarka Plazmowa MAGNUM CUT 120 IGBT

Urządzenie MAGNUM CUT-120 zostało zbudowane w oparciu o najnowszą technologię wykorzystującą tranzystory IGBT, co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz zmniejszenie zużycia energii. Przecinarka wyposażona jest w przeciążeniowe zabezpieczenie termiczne. Jej zaletą jest niska masa oraz płynna regulacja prądu cięcia zapewniająca wysoką jakość cięcia materiału.

Przecinarka Plazmowa MAGNUM CUT 120 IGBT

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 120,
  • Uchwyt plazmowy typ TRAFIMET A-101,
  • Uchwyt masowy, 
  • Filtro-reduktor - 1szt,
  • Przewód powietrzny
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

HF – bezstykowe zajarzenie łuku polegające na wyzwoleniu zapłonu za pomocą wbudowanego jonizatora, bez konieczności stykania z materiałem. Łuk jest wyzwalany za pomocą prądu o wysokiej częstotliwości.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces cięcia po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces cięcia przy drugim naciśnięciu ustaje. Jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych cięciach.

FILTRO-REDUKTOR - z blokiem filtrującym, który montuje się z tyłu obudowy, w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym (chroniony blok przygotowania powietrza przed uszkodzeniem np. w trakcie przenoszenia).

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY – wbudowane urządzenie mające na celu odcięcie zasilania, gdy z jakiegoś powodu nastąpi przepięcie. Chroni to przed uszkodzeniem sieci zasilającej, jak i samego urządzenia.

DOOR TO DOOR IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma MAGNUM. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

Dane techniczne

Sposób zajarzenia HF
Sprawność [%] 60% - 120A
Prąd cięcia [A] 30 - 120
Napięcie biegu jałowego [V] 268
Max. grubość cięcia [mm] rozdzielające 35 [mm], jakościowe 30 [mm]
Pobór powietrza [l/min] 180
Ciśnienie powietrza [bar] 5
Chłodzenie wentylator
Zabezpieczenie obudowy IP21S
Zabezpieczenie [A] 20
Waga urządzenia [kg] 33

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium