Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

SPAWARKA MIGOMAT SHERMAN MIG 251 Y 4R

Kod produktu: SHERMAN MIG 251 Y 4R
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Spawarka migomat Sherman 251 Y z lutospawaniem Allweld.jpg
  • nowość
Cena brutto: 2 685,00 zł 2685.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

OPIS URZĄDZENIA

SHERMAN MIG 251 Y jest to spawarka inwertorowa wykonana na solidnym podwoziu jezdnym. Spawarka wyposażona jest w profesjonalny 4 rolkowy podajnik kompatybilny ze szpulami 5 i 15 kg. 251 Y to model posiadający regulację indukcyjności funkcję użyteczną w spawaniu cienkich elementów i lutospawaniu. Znamionowy prąd spawania 250 A w 60% cyklu.

Spawarka Sherman 251 Y jest nowoczesną konstrukcją, w której wykorzystano tranzystory IGBT nowej generacji. Cechuje ją wysoka wydajność i moc przy stosunkowo niskiej wadze inwertora. Model 251 Y posiada prosty w obsłudze panel z płynną regulacja prądu spawania i prędkości podawania drutu.

 

 SKŁAD ZESTAWU

  • Urządzenie SHERMAN MIG 251Y
  • przewód masowy
  • uchwyt spawalniczy TW-24 - do wyboru 3m, 4m lub 5m

 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

 

Sherman MIG 251 Y umożliwia spawanie metodą MIG/MAG, MMA oraz lutospawanie znajdzie on zastosowanie w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych pracach montażowych itp.. Model 251 Y umożliwi łączenie stali niskostopowych, niestopowych, jak też: magnezu, aluminium, niklu, miedzi i ich stopów. MIG/MAG to metoda spawania wykorzystująca łuk elektryczny wytwarzany pomiędzy elektrodą topliwą (którą jest drut podawany w sposób ciągły) a spawanym materiałem. Proces ten odbywa się w osłonie gazów aktywnych lub obojętnych, a najczęściej w tym celu wykorzystuje się: dwutlenek węgla, hel lub argon. W ten sposób powstają trwałe, dobrej jakości spoiny.

MIG 251 umożliwia lutospawanie które jest metodą wykorzystywaną głównie w przemyśle motoryzacyjnym (przede wszystkim przy naprawach blacharskich i do produkcji nadwozia), a także w przemyśle wentylacyjnym. Często stosuje się ją również przy produkcji ogrodzeń, poręczy, balustrad oraz metalowych elementów małej architektury. To jeden z najbardziej skutecznych sposobów spawania blach pokrytych cynkiem, które są bardzo wrażliwe na działanie wysokiej temperatury. Przy lutospawaniu wykorzystuje się drut elektrodowy na bazie miedzi. Stapia się go łukiem elektrycznym w temperaturze wynoszącej ok. 1000 st. C. W porównaniu do tradycyjnych sposobów spawania, w przypadku tej metody krawędzie łączonych materiałów nie są nadtapiane, a topiony drut szczelnie wypełnia szczelinę pomiędzy nimi. W ten sposób nie dochodzi do zniszczenia ochronnej warstwy cynku pokrywającej blachy, co mogłoby doprowadzić do utraty odporności na korozję.

 

ZALETY SPAWARKI MAGNUM SHERMAN MIG 251 Y

 

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

4R - profesjonalny podajnik 4 rolkowy przystosowany do dłuższych przewodów 4 i 5-cio metrowych.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

 

DOOR TO DOOR - GWARANCJA PRODUCENTA

 

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki SHERMAN z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman.

 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl