Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

SPAWARKA MAGNUM MIG 208 IGBT + REDUKTOR | PROMOCJA

Kod produktu: MAGNUM MIG 208 + TURBO TC
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Spawarka MIG 208 Magnum Turbo TC Promocja Allweld.jpg
  • nowość
Cena brutto: 1 547,00 zł 1547.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
* - Pole wymagane
do obserwowanych

Opis

OFERTA PROMOCYJNA MAGNUM 208 MIG + REDUKTOR GRATIS

Oferta promocyjna, w cenie spawarki 208 MIG gratis reduktor. Oferta limitowana - liczba zestawów ograniczona!

Dokonując zakupu otrzymujesz Magnum 208 MIG oraz reduktor z dwoma manometrami. Spawarka 208 MIG  to wysokiej klasy migomat na tranzystorach IGBT Znamionowy prąd spawania 200 A w cyklu 60%.

OPIS SPAWARKI MAGNUM MIG 208 MMA

Spawarka Magnum MIG 208 jest to profesjonalny inwertor przeznaczony do metody spawania MIG MAG oraz umożliwiający spawanie MMA i TIG Lift. W urządzeniu wykorzystano nowoczesne tranzystory IGBT podnoszące wydajność i bezawaryjność spawarki. Znamionowy prąd spawania wynosi 200 A w cyklu 60%. 

Solidna i lekka konstrukcja urządzenia umożliwia łatwe przenoszenie. Obudowa jest wytrzymała a panel sterujący przejrzysty i funkcjonalny. Magnum 208 umożliwia podłączenie Spool Gun. Czyli uchwytu z podajnikiem drutu pozwalającego na spawanie różnymi drutami spawalniczymi bez konieczności przezbrajania spawarki.

Promocja Magnum 208 MIG + przyłbica True Color

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

 

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA

  • Półautomat spawalniczy MAGNUM MIG 208 MMA.
  • Uchwyt spawalniczy MB15 - 3m.
  • GRATIS przyłbica automatyczna MAGNUM TURBO TRUE COLOR kolor do wyboru (wybierz wariant)
  • Uchwyt elektrodowy 3 m.
  • Przewód masowy 3 m.
  • Instrukcja obsługi w języku polskim.

 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE MAGNUM 208 MIG

MIG 208 umożliwia spawanie metodą MIG/MAG, MMA oraz TIG DC znajdzie on zastosowanie w pracach montażowych, liniach technologicznych, warsztatach usługowych. Półautomat ten można stosować do łączenia stali węglowych oraz nisko i wysokostopowych, stali nierdzewnych, żeliwa i żeliwa sferoidalnego ponadto metali nieżelaznych takich jak miedź i nikiel oraz ich stopy. W pewnym zakresie znajdzie zastosowanie w spawaniu aluminium, magnezu i ich stopów. W zależności od średnicy i rodzaju elektrody spawarką można spawać cienkie blachy, stal rurową, kotłową a nawet okrętową. MIG/MAG to metoda spawania wykorzystująca łuk elektryczny wytwarzany pomiędzy elektrodą topliwą (którą jest drut podawany w sposób ciągły) a spawanym materiałem. Proces ten odbywa się w osłonie gazów aktywnych lub obojętnych, a najczęściej w tym celu wykorzystuje się: dwutlenek węgla, hel lub argon. W ten sposób powstają trwałe, dobrej jakości spoiny.

 

ZALETY URZĄDZENIA MAGNUM 208 MIG IGBT

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

SPOOL GUN - uchwyt z wmontowanym podajnikiem drutu (szpula D 100) kolorowego lub stalowego. Umożliwia spawanie różnymi rodzajami drutu bez konieczności przezbrajania spawarki.

BURN BACK - funkcja która zapobiega przytopieniu drutu z uwagi na krótkotrwałe jego wysunięcie po zakończeniu procesu spawania.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

 

OPIS REDUKTORA BUTLOWEGO AR CO2 2 MANOMETRY

Reduktor butlowy z 2 manometrami - jednostopniowy, bezdźwigniowy.  Przeznaczony do gazów technicznych typu argon, dwutlenek oraz mieszanek tych gazów Arg/CO2. Umożliwia obniżenie ciśnienia gazów pobieranych z butli do wymaganego ciśnienia wylotowego (roboczego) oraz zapewnia samoczynne utrzymanie tego ciśnienia na możliwie stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego. Gazy znajdujące sie w butli pod wysokim ciśnieniem, nie mogą być użyte bezpośrednio z butli do spawania, wpływałoby to na wydmuchiwanie płynnego metalu z jeziorka. Gaz w uchwycie spawalniczym (MIG/MAG, TIG) musi mieć stałe ciśnienie i kontrolowaną wydajność.

ZALETY REDUKTORA AR CO2

Ciśnienie butli spada wraz ze spadkiem poziomu gazu w butli. Aby zniwelować to zjawisko należy zastosować specjalistyczne reduktory utrzymujące ciśnienie na na zbliżonym poziomie z tolerancją ok 10%. Przekłada się to na jakość spoiny. Reduktor AR CO2 MINI wyposażony jest w zawór bezpieczeństwa, przez który zostaje wypuszczony nadmiar gazu jeżeli ciśnienie wylotowe jest większe niż dopuszczalne.

 

DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 230 V 50 Hz
PULS Nie
SPOOL GUN Nie
LUTOSPAWANIE Nie
SZPULA KG 5
SYNERGIA Nie
FAN STOP Nie
PODAJNIK DRUTU 2 ROLKI
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA [A] 200
SPRAWNOŚĆ [%] 60
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 60
ZABEZPIECZENIE OBUDOWY IP 21 S
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0,6/0,8/0,9/1,0
PRĄD SPAWANIA MMA [A] 160
PRĄD SPAWANIA MIG MAG [A] 30-200
NAPIĘCIE SPAWANIA [V] 15,5-23
ZABEZPIECZENIE ZASILANIA [A] 20
CHŁODZENIE wentylator
WAGA URZĄDZENIA [kg] 16
DEDYKOWANA METODA SPAWANIA MIG MAG
DRUT W ZESTAWIE Nie
PRZYŁBICA W ZESTAWIE Tak

Opinie o produkcie (0)

Submit

Produkty powiązane

Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl