Spawarka Spartus PRO MIG 335 DP Dual Puls z chłodnicą Uchwyt 241 4m

 • nowość
 • SUPEROKAZJA
Producent: SPARTUS
Kod produktu: 5489
Zasilanie: 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls: Tak
Synergia: Tak
Spool gun: Tak
Lutospawanie: Tak
Szpula kg: 5/15
Podajnik drutu: 4 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
13 466,00 zł
lub raty 10 x 1 346,60 zł | RRSO 0%
13466.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

SYNERGICZNA SPAWARKA SPARTUS PROMIG 335 DUAL PULS SYNERGIA

SPARTUS Pro MIG 335 Dual Pulse Synergia to nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie inwertorowe do spawania metodami: MIG/MAG, TIG oraz MMA. Urządzenie zasilane jest z sieci trójfazowej 400V i umożliwia spawanie prądem o natężeniu 10-300 A dla wszystkich trzech metod. 

Spartus 335 Dual Puls Synergia

 

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

 • Spawarka SPARTUS Master MIG 335 DUAL PULSE SYNERGY
 • uchwyt SPARTUS® MIG SPP 241 optymalnej długości 4m
 • Uchwyt masowy - 3m
 • Uchwyt elektrodowy3m
 • Chłodnica + płyn
 • Wężyk do podłączenia gazu - 1 szt.
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

 

SPARTUS® ProMIG 335DP to wysokiej klasy nowoczesna spawarka inwertorowa umożliwiająca:

 • Synergiczne spawanie MIG/MAG z podwójną pulsacją
 • Synergiczne spawanie MIG/MAG z pulsacją
 • Spawanie MIG/MAG w trybie synergicznym
 • Spawanie MIG/MAG w trybie ustawień ręcznych
 • Spawanie TIG Lift
 • Spawanie elektrodą otuloną MMA

Wysokiej klasy wbudowany czterorolkowy podajnik zapewnia stabilne prowadzenie drutu spawalniczego. ProMIG 335DP z chłodnicą cieczy montowany jest na specjalnym wózku transportowym zapewniającym pełną mobilność zestawu.

 

Panel Spartus 335 Dual Puls

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

PULS – zapewnia lepszy transfer spoiwa w spawany materiał przez co zasadniczo poprawia kontrolę nad procesem spawania oraz jakość samej spoiny. Wykorzystanie prądu pulsacyjnego pozwala na uzyskanie spoiny wyróżniającej się drobnokrystaliczną strukturą i wytrzymałością na powstawanie pęknięć gorących. Umożliwia pracę we wszystkich pozycjach i jest szczególnie przydatna dla pozycji wymuszonych. Zapewnia mniejszy wpływ ciepła sprawdza się w przypadku cieńszych materiałów, czy też tych o podwyższonej przewodności cieplnej jak np. stopy aluminium. Redukuje ilość odprysków.

PULS PODWÓJNY - zapewnia lepszy transfer spoiwa w spawany materiał przez co zasadniczo poprawia kontrolę nad procesem spawania oraz jakość samej spoiny. Umożliwia pracę we wszystkich pozycjach i jest szczególnie przydatna dla pozycji wymuszonych. Zapewnia mniejszy wpływ ciepła sprawdza się w przypadku cieńszych materiałów, czy też tych o podwyższonej przewodności cieplnej jak np. stopy aluminium. Redukuje ilość odprysków. Najbardziej zaawansowana metoda spawania w której impulsy prądowe występują w dwóch zakresach, dzięki czemu uzyskujemy optymalna estetykę lica spoiny tzw. efekt łuski.

SYNERGIA PEŁNA - funkcja ułatwiająca dobór optymalnych parametrów w procesie spawania. Za pomocą zaprogramowanych danych, źródło automatycznie dobiera prędkość posuwu drutu do prądu spawania. Przyspiesza rozpoczęcie pracy, niweluje ryzyko niewłaściwych ustawień, które negatywnie wpływają na jakość i wygląd spoiny. W modelach z pełną synergią, dobór ustawień bazuje na kluczowych parametrach, takich jak rodzaj spawanego materiału, średnica stosowanego drutu, rodzaj gazu osłonowego oraz grubość spawanego elementu.

SPOOL GUN - uchwyt spawalniczy z wbudowanym podajnikiem drutu. Znajduje zastosowanie głównie w warsztatach samochodowych i przy spawaniu cienkich blach, doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach. Szpula z drutem spawalniczym umieszczona jest w rękojeści uchwytu. Uchwyt posiada standardowe przyłącze typu EURO i wtyk sterujący.

PAMIĘĆ USTAWIEŃ – funkcja umożliwiająca zapisywanie, konkretnych ustawień urządzenia. Przydatna w powtarzalnych materiałach gdy chcemy w szybki sposób wrócić do ustawionych parametrów.

SPOT PUNKTOWE - funkcja przydatna w zakładkowym łączeniu cienkich blach a także wstępnego szczepiania np. przed spawaniem doczołowym. Wprowadza krótki impuls, dzięki czemu również niską emisję cieplną w strefie łączenia. Punkty szczepienia o równomiernym położeniu oraz jednakowych rozmiarach w dużym stopniu ułatwiają realizację procesu spawania.   

 

DOOR TO DOOR - SPARTUS PRO GWARANCJA PRODUCENTA DO 3 LAT

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 24 m-ce dla zakupu na fakturę. Seria PRO umożliwia dodatkowy rok gwarancji pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu  w drugim roku użytkowania urządzenia. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego. Jest także możliwość przedłużenia gwarancji producenta o 3 lata. 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Spartus z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Spartus. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. 

 

Dane techniczne

Zasilanie 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls Tak
Synergia Tak
Spool gun Tak
Lutospawanie Tak
Szpula kg 5/15
Podajnik drutu 4 ROLKI
SPOOL GUN Tak
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0,8 - 1,2
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 2-24
CYKL PRACY [%] 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 10-300
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 10-300
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 10-300
PRE-GAS [s] 0-5
POST-GAS [s] 0-10
BURNBACK 0-10
WAGA URZĄDZENIA [kg] 55
WYMIARY [mm] 930 x 490 x 940
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium