Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Spawarka Inwertorowa Spartus MIG 220 E Puls Synergia

Kod produktu: 3612
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 3 135,00 zł 3135.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA MIG/MAG SPARTUS EASYMIG 220E

Spawarka Inwertorowa MIG MAG Spartus EasyMIG 220E

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

Kompletny Zestaw Zawiera

 • Spawarka SPARTUS EASYMIG 220E PULS SYNERGY
 • Uchwyt MIG/MAG SPARTUS EASY typ MB24 - 3m
 • Uchwyt elektrodowy - 2m
 • Uchwyt masowy - 2m
 • Wężyk gazowy
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Zdjęcie przyłbicy jest zdjęciem poglądowym. Wygląd maski może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Parametry identyczne.

LUTOSPAWANIE CUSI3

Spawarka, dzięki regulowanej indukcyjności pozwala na ustawienie szerokości i głębokości wtopu, a także pozwala na spawanie bez odprysków zarówno cienkich blach, jak i grubych profili oraz prowadzenie procesu lutospawania CuSi, dzięki któremu można swobodnie łączyć blachy ocynkowane, które często stosowane są w karoseriach samochodowych.

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ

Uniwersalność oraz poziom wykonania urządzenia umożliwiają szeroki zakres zastosowań zarówno w małych warsztatach, jak i przy profesjonalnych pracach konstrukcyjno-montażowych.

Spawarka Inwertorowa Spartus MIG 220 E

STEROWANIE SYNERGICZNE

SPARTUS 220E to łatwa w obsłudze spawarka, która automatycznie dobiera parametry spawania - SYNERGIA. Urządzenie dedykowane dla osób, które nie chcą tracić czasu na dobór ustawień, tylko chcą "od razu" po podłączeniu spawarki zacząć pracę. Wbudowane programy synergiczne do każdego materiału (STAL CZARNA, INOX, ALUMINIUM, LUTOSPAWANIE) gwarantują, że ustawienie spawarki jest banalnie proste.

SPAWANIE Z PULSEM

Spawarka SPARTUS 220E PULS SYNERGY daję możliwość spawania prądem pulsacyjnym, który wpływa na skupienie łuku i kształt spoiny, a także pozwala na spawanie cienkich elementów. Dzięki tej funkcji urządzenie wytwarza dwa prądy i przeskakuje między nimi w mikro cyklach. W ten sposób można łatwiej uzyskać odpowiedni kształt oraz wymiary spoiny.

PROGRAMY SYNERGICZNE - SPARTUS mig 220 E PULS SYNERGIA

 • Fe – stale zwykłe 0.6 / 0.8 / 1.0 mm - Gaz CO2 / Ar+CO2
 • Ss – stale nierdzewne i kwasoodporne 0.8 mm - Gaz Ar+O2 / Ar+CO2 (1-2%)
 • Al – aluminium i stopy aluminium 0.8/1.0 mm - Gaz Ar
 • CuSi, CuAl – lutospawanie 0.8 mm - Gaz Ar
 • Flux – spawanie drutami rdzeniowymi 0.8 mm - Gaz Ar

 

 

Najważniejsze Zalety Urządzenia Spartus Synergia 220E

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

SPAWANIE PUNKTOWE - funkcja MIG MAG rzadko spotykana w tej klasie urządzeń jest dużo bardziej uniwersalna niż w TIG choć wykazująca niższa czystość metalurgiczną. Nie wymaga idealnego połączenia elementów.

TIG LIFT - możliwość spawania w metodzie TIG przy użyciu uchwytu z zaworkiem gazu w rękojeści. Zajarzeniu łuku odbywa się przez potarcie podobnie jak to ma miejsce przy zajarzaniu w metodzie MMA.

PEŁNA SYNERGIA - jest to nowoczesne sterowanie elektroniczne mikroprocesorowe samoczynnie dobierające parametry pracy w zależności od średnicy drutu i rodzaju.

MMA - metoda spawania łukowego przy pomocy topliwej elektrody metalowej pokrytej otuliną topnika.

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

 

Spawarka Migomat 200 A Spartus Synergia 220 E

DOOR TO DOOR - SPARTUS GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 24 m-ce dla zakupu na fakturę pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu po pierwszym roku użytkowania urządzenia.   Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego. Jest także możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Spartus z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Spartus. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. 

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 230 V 50 Hz
PULS Tak
SPOOL GUN Nie
LUTOSPAWANIE Tak
SZPULA KG 5
SYNERGIA Tak
FAN STOP Nie
PODAJNIK DRUTU 2 ROLKI
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0.6 / 0.8 / 1.0
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 2 - 16
WYMAGANE NAT. PRĄDU Z SIECI [A] 32.5
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 20 - 200
CYKL PRACY MIG 60 % - 200 A | 100% -160A
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 20 - 200
CYKL PRACY TIG 60% - 200A | 100% - 160A
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 20 - 200
CYKL PRACY MMA 60 % - 200 A | 100% - 160A
PRZEDZIAŁ REGULACJI NAPIĘCIA [V] 15 - 24
PRE-GAS [s] 0.0 - 10.0
POST-GAS [s] 0.1 - 10.0
SPAWANIE PUNKTOWE [s] 0.1 - 10.0
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 25
BURNBACK 0.1 - 2.0 [s] | 12 - 20 [V]
WAGA URZĄDZENIA [kg] 19
WYMIARY [mm] 540 × 470 × 245
STOPIEŃ OCHRONY IP23 klasa H
CHŁODZENIE Wentylator
ZAKRES TEMPERATUR ROBOCZYCH [ºС] -10°C do +40°C

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium