Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Stół CNC Spartus Gladiator 2550 PRO Ploter Plazmowy

Kod produktu: 3066
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 30 dni
Cena brutto: 54 581,00 zł 54581.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

SPARTUS GLADIATOR 2550 - PROFESJONALNY STÓŁ CNC | POLSKA PRODUKCJA

Stół CNC SPARTUS Pro GLADIATOR 2550 o powierzchni roboczej 1300 x 2550 mm przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pozwala na zautomatyzowane i precyzyjne cięcie blach za pomocą palników plazmowych.

Stoły plazmowe Gladiator, znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych i usługowych. Wykonywane w Polsce w oparciu o wieloletnie doświadczenie konstruktorów. Cenione są przez klientów za wysoką jakość wykonania, nowoczesne rozwiązania technologiczne.

 Stół CNC SPARTUS Pro GLADIATOR 2050

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Stół plazmowy CNC SPARTUS GLADIATOR 2550,

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE STOŁU:

 • Komputer z oprogramowaniem My Plasm CNC,
 • Zbiornik wody wykonany z aluminium,
 • Przewody przyłączeniowe,
 • Koncentrat (ciecz) do stołu CNC.

OPCJONALNE WYPOSAŻENIE STOŁU:

 • Przecinarka plazmowa z uchwytem maszynowym (SPARTUS, HYPERTHERM),
 • Zbiornik retencyjny z pompą i układem zaworów,
 • Napęd SERVO MOTOR,
 • Program do rysowania Corel Draw X7 CNConv,
 • Przygotowanie stołu z marginesem do cięcia w profilach,
 • Dodatkowy palnik SP 80 – zapewnia to małe zużycie elementów i maksymalne wykorzystanie jakości źródła dla cienkich i grubych blach (drugi palnik zapewnia szybką możliwość przełączenia w razie awarii - brak przestojów),
 • Uchwyt do cięcia ręcznego,
 • Kompresor sprężonego powietrza,
 • Filtr sprężonego powietrza.

DO CENY ZAKUPU NALEŻY DOLICZYĆ PAKIET INSTALACYJNY W CENIE 1890 zł. W SKŁAD PAKIETU WCHODZI: TRANSPORT, MONTAŻ, SZKOLENIE Z OBSŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

SPRAWDZONA KONSTRUKCJA - PRODUKT POLSKI

Stoły CNC Spartus produkowane są w Polsce i w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Szereg realizacji dla krajowych i zagranicznych klientów, pozwoliły wyeliminować wady konstrukcyjne do minimum. Dzięki sugestiom samych klientów prowadzono nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i uproszczono proces obsługi. Stoły realizowane są pod indywidualne zamówienia kupujących w terminie max 30 dni od daty złożenia zamówienia. Części oraz wsparcie techniczno serwisowe dostępne są w Polsce dzięki czemu można znacząco obniżyć koszty eksploatacji.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Stół wodny - zastosowania stołów wodnych wpływa na komfort prac, zmniejsza poziom hałasu czy też dymu. Zbiorniki wodne pod ciętym materiałem bezpośrednio przekładają się na redukcję odkształceń ciętych materiałów, szczególnie o mniejszych przekrojach. W modelach Gladiator możliwa jest szybka wymiana lustra wody a same zbiorniki dla podniesienia żywotności wykonane są z aluminium. Dzięki wykorzystaniu w cięciu plazmowym stołu wodnego możliwe jest otworowanie oraz perforowanie profili i kształtowników stalowych.

THC (Torch Height Control) - jest to rozwiązanie technologiczne zapobiegające dwóm głównym problemom użytkowania. Palnik ustawiony za nisko skutkuje nie tylko większym zużyciem elementów eksploatacyjnych, ale również zwiększa ryzyko jego trwałego uszkodzenia. Z kolei palnik ustawiony za wysoko skutkuje brakiem zapłonu. Regulator THC automatycznie koryguje wysokość palnika do zadanych parametrów pożądanego napięcia łuku.

My Plasm CNC - intuicyjny program umożliwiający precyzyjne cięcie plazmowe. Kontrolery w pełni odporne na zakłócenia i przepięcia HF/HV. Interfejs w języku polskim z możliwością odczytu plików DXF,G-Code.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Stoły CNC, które pozwalają na uzyskanie wysoce powtarzalnych oraz dokładnie odwzorowujących projekt produktów. Technologia cięcia plazmowego umożliwia pracę z wszystkimi materiałami przewodzącymi prąd elektryczny w tym stopów miedzi i aluminium oraz stali nierdzewnych.

ZALETY STOŁU CNC:

 • Napęd – silniki krokowe (opcjonalnie serwo hybrydy)
 • Prędkość przejazdowa 40m/min
 • Prędkość cięcia 15m/min
 • Dokładność pozycjonowania +/- 0,02mm/m
 • System antykolizyjny
 • Układ jezdny oparty na bezsmarowych wózkach rolkowych
 • Precyzyjne przeniesienie napędu: osi X,Y – listwa zębata, oś Z – śruba kulowa
 • Wózki jezdne na osi X,Y z automatycznym kasowaniem luzów

 Spartus Gladiator Stół CNC Plasma silnik krokowy

 Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

 

DOOR TO DOOR - SPARTUS GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 12 m-cy dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Spartus z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Spartus. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

SPOSÓB PRZEŁOŻENIA NAPĘDU listwa zębata / śruba kulowa
SPOSÓB NAPĘDU silnik krokowy
STEROWANIE 3 osiowy sterownik CNC
STÓŁ WODNY TAK
KONTROLA THC TAK
CZUJNIKI KRAŃCOWE TAK
CZUJNIK INDUKCYJNOŚCI TAK
PRĘDKOŚĆ PRZEJAZDOWA [m/min] 40
PRĘDKOŚĆ CIĘCIA [m/min] 15
DOKŁADNOŚĆ POZYCJONOWANIA [mm/m] ±0,002
POWIERZCHNIA ROBOCZA [cm] 1300 × 2550
STOPIEŃ OCHRONY IP 23
ZASILANIE 230V
MAX. OBCIĄŻENIE STOŁU [kg] 1300
WAGA STOŁU [kg] 600

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium