Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że od dnia 01.12.2020 sklep stacjonarny jest nieczynny.

Zamówienia można składać jedynie za pośrednictwem Allweld.pl

Stół CNC Spartus Gladiator 3050 PRO Ploter Plazmowy

Kod produktu: 3067
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 30 dni
Cena brutto: 59 194,00 zł 59194.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

SPARTUS GLADIATOR 3050 - PROFESJONALNY STÓŁ CNC | POLSKA PRODUKCJA

Stół CNC SPARTUS Pro GLADIATOR 2550 o powierzchni roboczej 1550 x 3050 mm przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pozwala na zautomatyzowane i precyzyjne cięcie blach za pomocą palników plazmowych.

Stoły plazmowe Gladiator, znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych i usługowych. Wykonywane w Polsce w oparciu o wieloletnie doświadczenie konstruktorów. Cenione są przez klientów za wysoką jakość wykonania, nowoczesne rozwiązania technologiczne.

 Stół CNC SPARTUS Pro GLADIATOR 2050

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Stół plazmowy CNC SPARTUS GLADIATOR 3050,

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE STOŁU:

 • Komputer z oprogramowaniem My Plasm CNC,
 • Zbiornik wody wykonany z aluminium,
 • Przewody przyłączeniowe,
 • Koncentrat (ciecz) do stołu CNC.

OPCJONALNE WYPOSAŻENIE STOŁU:

 • Przecinarka plazmowa z uchwytem maszynowym (SPARTUS, HYPERTHERM),
 • Zbiornik retencyjny z pompą i układem zaworów,
 • Napęd SERVO MOTOR,
 • Program do rysowania Corel Draw X7 CNConv,
 • Przygotowanie stołu z marginesem do cięcia w profilach,
 • Dodatkowy palnik SP 80 – zapewnia to małe zużycie elementów i maksymalne wykorzystanie jakości źródła dla cienkich i grubych blach (drugi palnik zapewnia szybką możliwość przełączenia w razie awarii - brak przestojów),
 • Uchwyt do cięcia ręcznego,
 • Kompresor sprężonego powietrza,
 • Filtr sprężonego powietrza.

DO CENY ZAKUPU NALEŻY DOLICZYĆ PAKIET INSTALACYJNY W CENIE 1890 zł. W SKŁAD PAKIETU WCHODZI: TRANSPORT, MONTAŻ, SZKOLENIE Z OBSŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

 

SPRAWDZONA KONSTRUKCJA - PRODUKT POLSKI

Stoły CNC Spartus produkowane są w Polsce i w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Szereg realizacji dla krajowych i zagranicznych klientów, pozwoliły wyeliminować wady konstrukcyjne do minimum. Dzięki sugestiom samych klientów prowadzono nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i uproszczono proces obsługi. Stoły realizowane są pod indywidualne zamówienia kupujących w terminie max 30 dni od daty złożenia zamówienia. Części oraz wsparcie techniczno serwisowe dostępne są w Polsce dzięki czemu można znacząco obniżyć koszty eksploatacji.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Stół wodny - zastosowania stołów wodnych wpływa na komfort prac, zmniejsza poziom hałasu czy też dymu. Zbiorniki wodne pod ciętym materiałem bezpośrednio przekładają się na redukcję odkształceń ciętych materiałów, szczególnie o mniejszych przekrojach. W modelach Gladiator możliwa jest szybka wymiana lustra wody a same zbiorniki dla podniesienia żywotności wykonane są z aluminium. Dzięki wykorzystaniu w cięciu plazmowym stołu wodnego możliwe jest otworowanie oraz perforowanie profili i kształtowników stalowych.

THC (Torch Height Control) - jest to rozwiązanie technologiczne zapobiegające dwóm głównym problemom użytkowania. Palnik ustawiony za nisko skutkuje nie tylko większym zużyciem elementów eksploatacyjnych, ale również zwiększa ryzyko jego trwałego uszkodzenia. Z kolei palnik ustawiony za wysoko skutkuje brakiem zapłonu. Regulator THC automatycznie koryguje wysokość palnika do zadanych parametrów pożądanego napięcia łuku.

My Plasm CNC - intuicyjny program umożliwiający precyzyjne cięcie plazmowe. Kontrolery w pełni odporne na zakłócenia i przepięcia HF/HV. Interfejs w języku polskim z możliwością odczytu plików DXF,G-Code.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Stoły CNC, które pozwalają na uzyskanie wysoce powtarzalnych oraz dokładnie odwzorowujących projekt produktów. Technologia cięcia plazmowego umożliwia pracę z wszystkimi materiałami przewodzącymi prąd elektryczny w tym stopów miedzi i aluminium oraz stali nierdzewnych.

ZALETY STOŁU CNC:

 • Napęd – silniki krokowe (opcjonalnie serwo hybrydy)
 • Prędkość przejazdowa 40m/min
 • Prędkość cięcia 15m/min
 • Dokładność pozycjonowania +/- 0,02mm/m
 • System antykolizyjny
 • Układ jezdny oparty na bezsmarowych wózkach rolkowych
 • Precyzyjne przeniesienie napędu: osi X,Y – listwa zębata, oś Z – śruba kulowa
 • Wózki jezdne na osi X,Y z automatycznym kasowaniem luzów

 Spartus Gladiator Stół CNC Plasma silnik krokowy

 Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

 

 

DOOR TO DOOR - SPARTUS GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 12 m-cy dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Spartus z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Spartus. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium