Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że od dnia 01.12.2020 sklep stacjonarny jest nieczynny.

Zamówienia można składać jedynie za pośrednictwem Allweld.pl

Spotter Weldman 7500 400 V + Quick Puller do Blacharki

Kod produktu: 3562
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 3 399,00 zł 3399.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

Opis urządzenia Spotter Weldman 7500

Weldman 7500 Spotter zgrzewarka to sterowane mikroprocesorem urządzenie do wyciągania, zgrzewania jednostronnego, łatania i rozgrzewania elektrodą węglową blach. Maksymalny prąd zgrzewania 7000 A. Zasilanie 400V

Spotter WELDMAN SPOTTER 7500 to urządzenie transformatorowe zaliczane do jednego z rodzajów zgrzewarki oporowej. Za sprawą takiego sprzętu można przeprowadzić panelową naprawę nadwozia, zachowując jednocześnie wszystkie właściwości mechaniczne elementów, nad którymi pracujemy. Jedną z największych zalet spottera jest to, że przy wyborze właściwych parametrów technicznych można uniknąć odkształceń termicznych blachy oraz jej przegrzania (mogłoby ono negatywnie wpływać na strukturę wewnętrzną tego materiału). W uchwycie urządzenia można zamontować elektrody robocze razem z pomocnym w pracy oprzyrządowaniem. 

Spotter Zgrzewarka Weldman 7500 Quick Puller

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Zgrzewarka WELDMAN SPOTTER 7500
 • Przewód roboczy z uchwytem (pistoletem) 2,2 m
 • Przewód zasilający 2,5 m
 • Przewód masowy z końcówką masy 2 m
 • Wózek transportowy
 • Dowód zakupu: paragon lub faktura

+ DODATKOWE AKCESORIA

 • Quickpuller do wyciągania wgnieceń
 • Młotek kinetyczny do uchwytu (pistoletu) do podkładek trójkątnych
 • Młotek kinetyczny z hakiem do drutu falistego lub podkładek okrągłych i prostych
 • Przyssawka próżniowa mechaniczna
 • Elektrody węglowe 2 szt.
 • Uchwyt do zgrzewu grzebieniowego 6 palców

+ SKRZYNKA Z AKCESORIAMI:

 • podkładki okrągłe 12 mm: 30 szt.
 • podkładki trójkątne: 5 szt.
 • podkładki proste: 10 szt.
 • podkładki proste skręcane: 10 szt.
 • śruba M5 L=16 mm: 20 szt.
 • śruba M6 L= 16 mm: 20 szt.
 • drut falisty L= 300 mm: 10 szt.
 • elektroda do śrub
 • elektroda do podkładek okrągłych
 • elektroda do podkładek prostych
 • elektroda do zgniatania nierówności (powstałych po wyciąganiu blachy)
 • elektroda dwustronna do drutu falistego i do zgrzewu punktowego
 • uchwyt do elektrody do drutu falistego
 • uchwyt do podkładek trójkątnych
 • końcówka masy

Zgrzewarka Spotter 7500

KOMPLEKSOWA NAPRAWA KAROSERII

WELDMAN SPOTTER 7500 przeznaczony jest do prostej i sprawnej naprawy karoserii samochodowej. Służy do zgrzewania elementów mocujących do powierzchni blachy, która uległa odkształceniom, co pozwala na wyciąganie wgnieceń. Zgrzewarki wykorzystywane są też do łatania, rozgrzewania i bańkowania czy spęczania blachy (punktowego zgrzewania i natychmiastowego schłodzenia w celu usztywnienia oraz ściągnięcia materiału).

DUŻA MOC - ŁATWA PRACA

Spotter WELDMAN 7500 dysponuję mocą 7500 A i jest zasilany z sieci 400V. Taka moc pozwala na kompleksową naprawę karoserii i pewną stabilną pracę, zachowując jednocześnie wszystkie właściwości mechaniczne elementów, nad którymi pracujemy. Dobór parametrów następuję automatycznie po wyborze odpowiedniego programu. Istnieje też możliwość ręcznego ustawienia prarametrów zgrzewu dla bardziej "wprawionych".

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ

Spoter blacharski pozwala na naprawę: słupków, maski, drzwi, pokrywy bagażnika, a także dachu, błotnika czy progów. Sprzęt ten można znaleźć nie tylko w warsztatach samochodowych i blacharsko-lakierniczych, ale również w zakładach przemysłowych działających w branży motoryzacyjnej.

Zastosowanie spottera blacharskiego Weldman 5500

Zawartość skrzynki: podkładki okrągłe 12 mm: 30 szt., podkładki trójkątne: 5 szt., podkładki proste: 10 szt., podkładki proste skręcane: 10 szt., śruba M5 L=16 mm: 20 szt., śruba M6 L= 16 mm: 20 szt., drut falisty L= 300 mm: 10 szt., elektroda do śrub, elektroda do podkładek okrągłych, elektroda do podkładek prostych, elektroda do zgniatania nierówności (powstałych po wyciąganiu blachy), elektroda dwustronna do drutu falistego i do zgrzewu punktowego, uchwyt do elektrody do drutu falistego, uchwyt do podkładek trójkątnych, końcówka masy. 

Spotter Weldman 7500

ZASTOSOWANIE

Spotter blacharski, nazywany zgrzewarką, przeznaczony jest do sprawnej naprawy samochodowej karoserii. Sprzęt ten można znaleźć nie tylko w warsztatach samochodowych i blacharsko-lakierniczych, ale również w zakładach przemysłowych działających w branży motoryzacyjnej. Służą do zgrzewania elementów mocujących do powierzchni blachy, która uległa odkształceniom, co pozwala na wyciąganie wgnieceń. Zgrzewarki wykorzystywane są też do łatania, rozgrzewania i bańkowania czy spęczania blachy (punktowego zgrzewania i natychmiastowego schłodzenia w celu usztywnienia oraz ściągnięcia materiału). Spoter blacharski pozwala na naprawę: słupków, maski, drzwi, pokrywy bagażnika, a także dachu, błotnika czy progów.

Spotter z elektrodą miedzianą często wykorzystywany jest w warsztatach naprawczych jako zgrzewarka do blach. Pozwala to na rezygnację z innej technologii – z użyciem palnika gazowego. Warto również pamiętać, że brak konieczności użycia palnika gazowego zasilanego butlą wpływa na podniesienie bezpieczeństwa przebywających w warsztacie osób.

Nowoczesne spotery są na tyle zaawansowane technologicznie, że proces podgrzewania i zgrzewania blachy rozpoczyna się automatycznie w momencie zetknięcia przeznaczonej do tego typu prac elektrody z naprawianym elementem. Po upływie zaprogramowanego przez użytkownika czasu lub odsunięciu elektrody od blachy zgrzewanie zostaje automatycznie przerwane. Odpowiednio dobrana zgrzewarka umożliwia uzyskanie oczekiwanego efektu przy jak najmniejszym zużyciu energii.

CYFROWY PANEL STEROWANIA

Wszystkie ustawienia zgrzewarki dostępne są z panelu sterowania.

Panel spottera Weldman 7500 Allweld

 1. Regulacja wartości natężenia prądu zgrzewania: zmniejszanie–zielony/zwiększanie-czerwony 2. Wyświetlacz graficzny monochromatyczny(wyświetlatryb pracy zgrzewarki, natężenieprądu zgrzewania, czas zgrzewania, napięcie zasilania) 3. Regulacja wartości czasu trwania zgrzewania: zmniejszanie–niebieski/zwiększanie-żółty 4. Dioda LED sygnalizująca naciśnięcie spustu pistoletu (WORK) 5. Dioda LED sygnalizująca błąd w pracy zgrzewarki (FAULT) 6. Dioda LED sygnalizująca podłączenie sprężonego powietrza(GAS) -funkcja nieaktywna w danym modelu 7. Dioda LED sygnalizująca zasilanie (POWER) 8. Wyłącznik główny ON/OFF 9. Wyłącznik zasilania zgrzewarki POWER 10. Wybór trybu pracy zgrzewarki: lewo/prawo z diodami LED sygnalizującymi wybrany tryb pracy.

POZNAJ WSZYSTKIE ZALETY SPOTTERA!

 ZGRZEWANIE BLACH DO 3mm GRUBOŚCI

 10 TRYBÓW PRACY AUTOMATYCZNEJ

☛ TRYB PRACY MANUALNEJ

 WYŚWIETLACZ MONOCHROMATYCZNY

 PROFESJONALNY WÓZEK W ZESTAWIE

 SERWIS GWARANCYJNY DOOR TO DOOR

 ŁATWA I INTUICYJNA OBSŁUGA

 BOGATY ZESTAW AKCESORII W KOMPLECIE

 ZABEZPIECZENIE NAD I PODNAPIĘCIOWE

☛ ZASILANIE DWUFAZOWE 400V

 KOMPLEKSOWA NAPRAWA KAROSERII JEDNYM URZĄDZENIEM

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO WYCIĄGANIA, ZGRZEWANIA I ROZGRZEWANIA BLACH

Spotter blacharski, nazywany zgrzewarką, przeznaczony jest do sprawnej naprawy samochodowej karoserii. Sprzęt ten można znaleźć nie tylko w warsztatach samochodowych i blacharsko-lakierniczych, ale również w zakładach przemysłowych działających w branży motoryzacyjnej. Służą do zgrzewania elementów mocujących do powierzchni blachy, która uległa odkształceniom, co pozwala na wyciąganie wgnieceń. Zgrzewarki wykorzystywane są też do łatania, rozgrzewania i bańkowania czy spęczania blachy (punktowego zgrzewania i natychmiastowego schłodzenia w celu usztywnienia oraz ściągnięcia materiału). Spotter blacharski pozwala na naprawę: słupków, maski, drzwi, pokrywy bagażnika, a także dachu, błotnika czy progów.

Spotter z elektrodą miedzianą często wykorzystywany jest w warsztatach naprawczych jako zgrzewarka do blach. Pozwala to na rezygnację z innej technologii – z użyciem palnika gazowego. Warto również pamiętać, że brak konieczności użycia palnika gazowego zasilanego butlą wpływa na podniesienie bezpieczeństwa przebywających w warsztacie osób.

Nowoczesne spotery są na tyle zaawansowane technologicznie, że proces podgrzewania i zgrzewania blachy rozpoczyna się automatycznie w momencie zetknięcia przeznaczonej do tego typu prac elektrody z naprawianym elementem. Po upływie zaprogramowanego przez użytkownika czasu lub odsunięciu elektrody od blachy zgrzewanie zostaje automatycznie przerwane. Odpowiednio dobrana zgrzewarka umożliwia uzyskanie oczekiwanego efektu przy jak najmniejszym zużyciu energii.'

Spotter Weldman Zgrzewarka

DOOR TO DOOR - WELDMAN GWARANCJA PRODUCENTA

 Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Weldman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Weldman.

 

 

Dane techniczne

REGULACJA CZASU ZGRZEWANIA [s] 0,1-9,9
NAPIĘCIE PRĄDU ZGRZEWANIA [V] 1-11,5
NATĘŻENIE PRĄDU ZGRZEWANIA [A] 7000
NATĘŻENIE PRĄDU ZASILANIA [A] 20-75
MOC PRĄDU ZASILANIA [ kVa] 15,5
NAPIĘCIE ZASILANIA 400
MAX. GRUBOŚC ZGRZEWANEGO MATERIAŁU [mm] 3
WYMIARY [mm] 510x350x340
WYMIARY Z WÓZKIEM [mm] 620x550x1070
WAGA URZĄDZENIA [kg] 28
WAGA URZĄDZENIA Z WÓZKIEM [kg] 47

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium