OFERTA SPECJALNA - ZESTAW NARZĘDZI ZA 1 ZŁ

Filtruj produkty
Sortuj

Suszarki i Termosy do Elektrod

(2)
Podkategorie

Do spawania potrzebne jest nie tylko odpowiednie urządzenie, ale i dodatkowe elementy, a w szczególności elektrody. Czasami na przygotowanie się do pracy trzeba poświęcić więcej czasu i uwagi, przykładem jest metoda MMA. Wykorzystuje się w niej różnego rodzaju elektrody, o otulinie: kwaśnej, zasadowej, celulozowej oraz rutylowej. Część z nich należy wysuszyć przed użyciem, aby podczas spawania uniknąć utrudnień, takich jak niestabilny łuk. Niezbędny do tego sprzęt znajdziesz w naszym sklepie.

Allweld oferuje m.in. praktyczne suszarki do elektrod o pojemności 5 lub 10 kg, które są wyposażone w termostat. Wyłącza on grzałkę po uzyskaniu odpowiedniej temperatury, a wbudowany termometr pozwala na stałe kontrolowanie jej wartości. To urządzenia znanych producentów, które są łatwe w obsłudze i mają kompaktowe wymiary. Na stronie znajdziesz sprawdzone suszarki i termosy do elektrod, umożliwiające ich magazynowanie i przygotowanie do spawania we właściwy sposób.

Urządzenia dostępne w naszym sklepie pozwalają na regulację temperatury i dostosowanie jej do rodzaju suszonych elektrod. To solidne termosy i suszarki, odpowiednie zwłaszcza do mniej intensywnego wykorzystania. Wyróżniają się one lekką konstrukcją, dużą pojemnością, a także atrakcyjną ceną.

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium