Wiertarki Elektryczne

(1)
Podkategorie
Cena
Dostępność

Brakuje opcji filtrowania?

Zgłoś nam!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę wiertarek elektrycznych, które sprawdzają się do sporadycznych prac w niewielkim warsztacie, jak i do zadań specjalnych w zakładzie przemysłowym. Asortyment w tej kategorii obejmuje elektronarzędzia znanych i cenionych producentów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedzą, czym powinny się wyróżniać dobre narzędzia. Do produkcji wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez awarii.

U nas znajdziesz wiertarko-wkrętarki udarowe o lekkiej, kompaktowej konstrukcji lub z wielopozycyjną rękojeścią, poręczne wkrętarki udarowe czy przydatne w zakładach przemysłowych młotowiertarki z funkcją kucia. Oferujemy elektronarzędzia z wygodną walizką do przechowywania oraz transportu sprzętu wraz z akcesoriami. Duży wybór wiertarek elektrycznych w szerokim przedziale cenowym ułatwia wybór najlepszego produktu, dopasowanego do potrzeb i możliwości użytkownika.

Wiertarki elektryczne w ofercie różnią się podstawowymi parametrami, takimi jak moc, maksymalny moment obrotowy czy średnica wiercenia. Wiele z dostępnych elektronarzędzi ma jednak dodatkowe funkcje usprawniające pracę. Są wersje z diodami oświetlającymi miejsce wykonywania otworu, wyzwalaczem spustowym czy innymi opcjami wspomagającymi wiercenie. Wybór może okazać się wyzwaniem przy tak dużej różnorodności asortymentu. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy służą jednak pomocą w doborze właściwego modelu wiertarki elektrycznej, dopasowanego do rodzaju pracy i potrzeb użytkownika.  

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium