Kup dzisiaj, zapłać za 30 DNI! Odroczone płatności dla firm PragmaGO już dostępne!

Zestaw Startowy TIG DC osprzętu do Stali Nierdzewnej I Kwasoodpornej

Kod produktu: 2770
250,00 zł 250.00
Rata od 25,00 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
Dostępny (4999 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Produkty powiązane

Opis

OPIS ZESTAWU STARTOWEGO DC

Zestaw osprzętu spawalniczego TIG DC do stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Zawiera niezbędne akcesoria takie jak druty elektrody dysze soczewki.

Zestaw Startowy TIG DC Do Stali Nierdzewnej i Kwasoodpornej

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

SKŁAD ZESTAWU

3szt - tulejka zaciskowa TIG SR 26 do uchwytów spawalniczych TIG wg standardu BINZLA (zaciska elektrodę wolframową). Tulejkę dobieramy do średnicy elektrody wolframowej. W skład zestawu wchodzą 3 tulejki o średnicach 1,6/2,0/2,4 mm.

3 szt. - soczewka gazowa z korpusem tulejki zaciskowej do uchwytów tig typu SR 17/18/26 i ich odpowiedników. Przepływ gazu osłonowego jest formowany równolegle do osi elektrody poprzez element soczewkę gazową. Gaz przepuszczany jest przez kilka sitek z otworami o małej średnicy, ułożonych z przesunięciem kątowym względem siebie. Takie położenie powoduje rozbicie strumienia gazu na wiele mniejszych płynących w jednym kierunku i powtórne ich uformowanie w jeden równoległy na wylocie z soczewki gazowej. Soczewka gazowa, popularnie zwana sitkiem, umożliwia wytworzenie laminarnego przepływu gazu wzdłuż elektrody nietopliwej, wzmacniając efekt osłonowy, wydłużając jego działanie, a także zmniejszając jego zużycie. Dostępne średnice soczewek (średnica elektrody): 1,6 mm, 2,0 mm lub 2,4 mm

4 szt. - dysza gazowa ceramiczna do uchwytów spawalniczych chłodzonych cieczą i powietrzem. Dysza kompatybilna z międzynarodowymi standardami, pasuje do uchwytów spawalniczych TIG Binzel, Trafimet, itp. Dysza pasuje do uchwytu spawalniczego TIG-17, TIG-18, TIG-26. Średnica wylotu: 42x9,5/11/12,5/17,5mm.

1 szt - korek średni uchwytu TIG wykonany według standardów BINZEL i przeznaczony do uchwytów typu SR 17, 18 i 26.

1 szt. - izolator teflonowy do soczewki przeznaczony do palników TIG uchwytów typu SR17, SR18, SR26. Izolator stosowany w przypadku korzystania z standardowej soczewki gazowej.

3 szt. - elektroda TIG czerwona to elektroda zawierająca 2.0% toru przeznaczona głównie do spawania stali ferrytyczno-martenzytycznych (kwasowych i nierdzewnych). Zalecany prąd spawania - stały DC. Średnica: 1,6; 2,0; 2,4; mm.

1 kg - drut Spawalniczy TIG Horda 4Si niemiedziowany 1,6 mm to spoiwo o zwiększonej zawartości składników krzemu i manganu zapewniające wyższą wytrzymałość stopiwa i odporność na zanieczyszczenia powierzchni spawanych elementów.

0,5 kg - drut spawalniczy 308 LSi 1,6 mm to spoiwo austenityczne o bardzo niskiej zawartości węgla, do spawania stali odpornych na korozję, zawierających około 19% Cr i 10% Ni,

0,5 kg - drut spawalniczy 316 LSi 1,6 mm TIG to spoiwo austenityczne o bardzo niskiej zawartości węgla, do spawania stali odpornych na korozję, zawierających ok. 18% Cr , 12% Ni, 3% Mo oraz 18% Cr, 8% Ni . Zalecane przy narażeniu na korozję ogólną i międzykrystaliczną w środowisku kwasów i chlorków. Zwiększona zawartość Si polepsza właściwości spawalnicze. Używane w konstrukcjach przemysłu chemicznego i spożywczego oraz w instalacjach kriogenicznych (do -196 °C).

 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium