Nasze Promocje: Zestaw Narzędzi za 1 zł  

Filtruj produkty
Sortuj

Druty Spawalnicze TIG

(4)
Podkategorie
Drut Spawalniczy TIG "Kwasoodporny 316 LSi 5kg
290,00 zł 14,50 zł x 20 rat 0%
Drut Spawalniczy TIG "Kwasoodporny 316 LSi 5kg
Dostępny
Drut Spawalniczy TIG 308 LSI  5kg
290,00 zł 14,50 zł x 20 rat 0%
Drut Spawalniczy TIG 308 LSI 5kg
Dostępny
Drut ALSI5 TIG 2,5 kg, 1,6 mm
210,00 zł 10,50 zł x 20 rat 0%
Drut ALSI5 TIG 2,5 kg, 1,6 mm
Dostępny
Drut Spawalniczy Aluminiowy AlMg5 TIG 2,5 kg
210,00 zł 10,50 zł x 20 rat 0%
Drut Spawalniczy Aluminiowy AlMg5 TIG 2,5 kg
Dostępny

Profesjonalistom polecane są w szczególności wyższe modele spawarek marki Magnum i Spartus. Można je kupić w komplecie tylko z najpotrzebniejszymi akcesoriami (m.in. uchwytami, przewodem masowym i wężykiem gazowym), a także w zestawach, w których poza standardowymi dodatkami jest też m.in. przyłbica, reduktor butlowy, butla z gazem i rękawice do spawania. Dostępne w Allweld spawarki TIG dla zaawansowanych użytkowników nie przegrzewają się i są przystosowane do pracy w długich cyklach. Można je z powodzeniem wykorzystywać w trudnych przemysłowych warunkach. Do niektórych modeli dodawane są wózki jezdne, które ułatwiają przenoszenie sprzętu.

Spawarki TIG DC dają możliwość spawania prądem stałym takich materiałów jak stal nierdzewna i zwykła, miedź czy żeliwo. Bardzo dobrze sprawdzają się one podczas prac, gdzie wymagana jest precyzja oraz uzyskanie wysokiej jakości spoiny. W naszej ofercie znajdują się solidne urządzenia TIG DC wykorzystujące technologię inwertorową. Są one niezawodne, a dodatkowo lekkie i niewielkie, dlatego można wykorzystywać je do pracy w terenie.

Spawarki TIG AC DC to urządzenia pozwalające na spawanie prądem stałym lub zmiennym. Dają one możliwość łączenia różnych materiałów, w tym aluminium i jego stopów. Tego typu sprzęty znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle samochodowym i chemicznym. Oferujemy inwertorowe spawarki TIG AC DC znanych producentów jak: Sherman, Spartus, Magnum, Ideal czy Weldman.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium