Nitownice

(1)
Podkategorie
Cena
Kategorie
Producent
Dostępność

Brakuje opcji filtrowania?

Zgłoś nam!

Nitownice to przydatne narzędzia pozwalające na łączenie ze sobą różnych elementów w szybki i łatwy sposób. Będą odpowiednie zarówno do maszyn, jak i pojazdów, bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku wielu materiałów. Swoje zastosowanie odnajdują w przemyśle, ale także w wielu codziennych pracach warsztatowych czy też hobbystycznych. Nitownice stanowią doskonałą alternatywę do tradycyjnego spawania. Za sprawą specjalnych łączników umożliwiają estetyczne wykonanie zadania. 

Nitownice ręczne służą do tworzenia trwałych i mocnych łączeń. W naszej ofercie znajdują się jedynie sprzęty renomowanych producentów. Każdy z dostępnych modeli może być używany przez fachowców w profesjonalnych zakładach oraz przez majsterkowiczów w warunkach domowych. Choć nitownice wymagają użycia sporej siły, to mogą być wykorzystywane w różnym położeniu. Odpowiednio sprawdzą się do prac łączeniowych wykonywanych przy konstrukcjach przestrzennych. Tego typu przyrządów można więc użyć do łączenia stelaży, metalowej obudowy oraz wszelkiego rodzaju osłon.

Producenci oferują także nitownice ręczne nazywane inaczej oczkownicami. Urządzenia te wykorzystywane są głównie podczas zadań modelarskich oraz artystycznych. Sprawdzą się więc w przypadku materiałów takich jak karton, papier lub filc. Bez względu na wybrany model obsługa nitownicy jest niemal intuicyjna. W przypadku pojawienia się wątpliwości oferujemy pomoc w trakcie dokonywania zakupu. 

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium