HYPERTHERM

(0)
Podkategorie

Firma Hypertherm jest liderem w tworzeniu urządzeń do cięcia różnych materiałów przy zastosowaniu plazmy, laseru czy wody. Została założona w 1968 roku w małym garażu w Stanach Zjednoczonych, a dziś ma partnerów w 93 krajach. Powstała po opracowaniu metody cięcia łukiem plazmowym z wytryskiem wody przez Dick Couch i Bob Dean. Posiada niemal 500 patentów na świecie, w tym 160 patentów w USA. Wdraża innowacyjne rozwiązania, które testowane są w różnych warunkach. Systemy cięcia Hypertherm wykorzystywane są na całym świecie, przeprowadzając rewolucje  przemysłowe i dbając o ciągły rozwój. Urządzenia wykorzystywane są jednakowo w przemyśle, produkcji czy w domowym warsztacie.

Dlaczego warto wybrać produkty firmy Hypertherm?

Produkty Hypertherm to innowacyjne produkty, oferujące najwyższą jakość w zakresie cięcia plazmowego, laserowego czy cięcia strumieniem wody. Dopracowane technologie i systemy umożliwiają automatyczne i dokładne cięcia czy żłobienie w materiale. Wybór Hypertherm zwiększy wydajność Twojej pracy i obniży koszty eksploatacyjne.Technologia SpringStart jest gwarancją niezmienności warunków i trwałości palnika. Dodatkowo 

Jakie produkty oferuje firma Hypertherm?

Firma Hypertherm posiada szeroki zakres oferowanych produktów. Głównym produktem oferowanym przez Hypertherm, są przecinarki plazmowe. Umożliwiają one cięcie i żłobienie w materiale. Innowacyjna technologia SYNC pozwala na szybką wymianę materiałów eksploatacyjnych bez konieczności użycia panelu zasilacza. Istnieje możliwość wybrania preferowanej końcówki za pomocą, której wykonasz satysfakcjonującej jakości cięcie. Dzięki technologii RFID do palników i wkładów zostanie automatycznie dobrane natężenie prądu i tryb pracy, by uniknąć błędów i uzyskać pożądany efekt.

Oprócz przecinarek plazmowych, Hypertherm oferują:

  • systemy cięcia laserem światłowodowym
  • systemy do cięcia strumieniem wody DynaMax
  • systemy CNC
  • oprogramowanie CAD/CAM

Sprawdź, jakie urządzanie oraz akcesoria marki Hypertherm posiadamy w naszym sklepie!

Zobacz nowość przecinarkę plazmową Powermax 65 SYNC!

 

Czytaj dalej Zwiń

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium