Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Zakupy na Raty

Naszym klientom umożliwiamy zakupy ratalne za pośrednictwem Santander Consumer Banku, obecnego na polskim rynku od 2001 roku. Santander jest to jedna z największych grup finansowych na świecie właściciel BANKU Zachodniego WBK S.A. obecnie Santander Bank Polska S.A.

Zakup na raty to szybka i wygodna forma dokonania zakupów online. Atrakcyjne warunki oferty finansowej banku umożliwiają realizację zakupu bez wkładu własnego oraz rozłożenie spłaty rat wg dogodnego harmonogramu przy minimalnym obciążeniu miesięcznym gospodarstwa domowego Klienta.

Kredyt 3-10x0 zł (3x0%)

0 zł prowizji, 0 zł odsetek oraz 0 zł wpłaty własnej - oferta dla osób pełnoletnich posiadających aktualny dokument potwierdzający tożsamość oraz udokumentowane źródło i wysokość dochodów w sposób akceptowany przez bank.

Liczba rat min 3 max 10 miesięcy. Minimalna kwota kredytu 500 zł

 

Jak kupić w e-sklepie

1. Wybierz towar i złóż zamówienie - wybierz formę płatności eRaty, wypełnij i prześlij do Banku e-wniosek o kredyt i czekaj na kontakt konsultanta Banku

2. Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji - a. elektronicznie – w postaci plików PDF, lub b. za pośrednictwem firmy kurierskiej 1 – umowa o kredyt zawarta po kilku dniach

3. Odbierz towar i ciesz się zakupem - po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych Bank potwierdzi sklepowi, że może wydać towar

 

Gdzie sprawdzić wysokość rat?

Ikonka wysokości RAT dostępna jest  w opisie każdego z produktów. Po jej kliknięciu następuje przeniesienie do symulatora kredytu.

eraty 3x0% Allweld Internetowy sklep spawalniczy

Do wyboru są dwie opcje kredytu 3-10x0% (3x0%) lub oprocentowane RATY INTERNET 6-48 M-CY.

 

>>Jak kupować na raty?<<

 

Nota prawna:

Propozycja 3-10x0%1:

¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „Do 10x0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 30.03.2018 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1600 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1600 zł; całkowita kwota do zapłaty 1600 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 160 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 16.05.2018 r. do dnia 31.12.2020 r.

F.H.U. "Ro-Gaz" Rogowski Bartosz występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem F.H.U. "Ro-Gaz" Rogowski Bartosz. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl