Rękawice

(7)
Podkategorie

Rękawice ochronne do warsztatu to jeden z istotniejszych elementów odzieży wielu pracowników. Osłaniają dłonie przed różnymi szkodliwymi czynnikami oraz zagrożeniami, jakie często towarzyszą wypełnianiu obowiązków w zakładach pracy. Rękawice są doskonałą ochroną przed działaniem wysokich temperatur oraz skaleczeniami i uszkodzeniami naskórka. Odporne i trwałe produkty mogą być z powodzeniem używane przez profesjonalnych pracowników, jak również majsterkowiczów amatorów.

Oferowane przez Allweld rękawice ochronne do warsztatu to produkty wykonane z najwyższą starannością. Do ich uszycia wykorzystano wyłącznie wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych materiały. Ich duża elastyczność gwarantuje odpowiednie dopasowanie do ciała oraz sprawia, że rękawice nie zsuwają się w trakcie pracy. Wiele modeli dzięki swoim właściwościom chroni także przed porażeniem prądem. Wszystkie tkaniny opatrzono specjalnymi normami spełniającymi wymogi danego miejsca pracy. 

Rękawice ochronne do warsztatu podzielono ze względu na klasy. Każda z nich odpowiada za inny rodzaj ochrony, dlatego dostępne modele przeznaczone są do wykonywania różnych zadań. Oferowane przez nasz sklep produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Dzięki temu jakość rękawic jest na najwyższym poziomie, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo w trakcie prac warsztatowych. Jesteśmy przekonani, że w asortymencie Allweld każdy znajdzie odpowiednie zabezpieczenie dłoni dostosowane do poszczególnych wymagań. 

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium