Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Zwrot lub wymiana

Każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zgodnie z obowiązującym prawem. Wszystkie prawne postanowienia zostały zawarte w regulaminie sklepu

W celu odstąpienia od umowy należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj: PDF WORD JPG i przesłać go drogą elektroniczną na adres sklep@allweld.pl lub po wydrukowaniu i podpisaniu do paczki z urządzeniem.

Podstawowe zasady zwrotu towaru:

- Zwroty należy kierować na adres Allweld - Salon Spawalniczy, ul. Hoffmanowej 21/4, 35-016 Rzeszów.

- Zwracany towar powinien być pełnej wartości - nie posiadający śladów użytkowania. Jeśli sprawdzenie sprzętu będzie wymagało zużycia niektórych elementów - podczas zwrotu pieniędzy zostanie potrącona opłata adekwatna do naniesionego zużycia.

- Sprzęt należy zapakować w oryginalne opakowanie otrzymane przy zakupie. W przypadku zwrotu zestawu spawalniczego, gdzie wymianie będzie podlegało tylko urządzenie - niema konieczności wysyłki całego osprzętu. np. butli, przyłbicy itp. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. 

- Przygotowana do wysyłki paczka musi być zapakowana w sposób zapewniający bezpieczny transport przez firmę kurierską.

- Jako sklep z długoletnim doświadczeniem spotkaliśmy się niejednokrotnie ze zwrotami dokonywanymi w pośpiechu i pod wpływem impulsu. W wielu przypadkach okazuje się, że zakupiony sprzęt jest w pełni sprawny a niedogodnością okazuje się nieprecyzyjna wiedza z zakresu "ustawień urządzenia". Każde urządzenie przed wysyłką jest przez nas testowane i sprawdzane. Jeśli sprzęt zachowuje się w pewien "niepokojący sposób" - prosimy o kontakt telefoniczny. W tym przypadku pomocnym rozwiązaniem może okazać się kontakt z serwisem producenta. 

- Reklamacje rozpatrywane są na bieżąco w terminie zwykle szybszym niż określono w regulaminie, często jest to kilka dni

- Zwrot pieniędzy dokonywany jest ten sam sposób w jaki został dokonany zakup. 

Wszystkie wątpliwości należy konsultować z biurem firmy: +48 733 848 489  lub sklep@allweld.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium