30 dni - zwrot lub wymiana

Każdy klient ma prawo do wymiany lub zwrotu zakupionego towaru zgodnie z postanowieniami zawartymi w regulaminie sklepu. 

Jako sklep z długoletnim doświadczeniem spotkaliśmy się niejednokrotnie z wymianą lub zwrotami dokonywanymi w pośpiechu i pod wpływem impulsu. W wielu przypadkach okazuje się, że zakupiony sprzęt jest w pełni sprawny a niedogodnością okazuje się nieprecyzyjna wiedza z zakresu "ustawień urządzenia". Każde urządzenie przed wysyłką jest przez nas testowane i sprawdzane. Jeśli sprzęt zachowuje się w pewien "niepokojący sposób" - prosimy o kontakt telefoniczny. W tym przypadku pomocnym rozwiązaniem może okazać się kontakt z serwisem producenta

Podstawowe zasady wymiany:

W celu wymiany należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj: PDF WORD JPG i przesłać go drogą elektroniczną na adres bok@allweld.pl lub po wydrukowaniu i podpisaniu do paczki z urządzeniem.

 • Produkty podlegające wymianie należy kierować na adres Allweld - Salon Spawalniczy, ul. Hoffmanowej 21/4, 35-016 Rzeszów.
 • Towar powinien być pełnej wartości - nie posiadający śladów użytkowania. Jeśli sprawdzenie sprzętu będzie wymagało zużycia niektórych elementów - podczas wymiany zostanie potrącona opłata adekwatna do naniesionego zużycia.
 • W przypadku wymiany samego urządzenia spawalniczego konieczne jest spakowanie go w oryginalnie otrzymane opakowanie wraz ze wszystkim elementami wchodzącymi w jego podstawowy skład (urządzenie, uchwyty, przewody, rolki, akcesoria uchwytu itp.)
 • Jeśli przedmiotem zakupu był zestaw spawalniczy, gdzie wymianie podlega tylko pojedynczy element - niema konieczności wysyłki całego osprzętu. np. butli, przyłbicy itd. W takim przypadku prosimy o wcześniejsze ustalenia telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail.
 • Przygotowana do wysyłki paczka musi być zapakowana w sposób zapewniający bezpieczny transport przez firmę kurierską.
 • Wszelkie zgłoszenia od klientów rozpatrywane są na bieżąco w terminie zwykle szybszym niż określono w regulaminie, często jest to kilka dni

Wszystkie wątpliwości należy konsultować z biurem firmy: +48 733 848 489 lub bok@allweld.pl

Podstawowe zasady zwrotu / odstąpienia od umowy:

W celu odstąpienia od umowy należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj: PDF WORD JPG i przesłać go drogą elektroniczną na adres bok@allweld.pl lub po wydrukowaniu i podpisaniu do paczki z urządzeniem.

 • Zwroty należy kierować na adres Allweld - Salon Spawalniczy, ul. Hoffmanowej 21/4, 35-016 Rzeszów.
 • Zwracany towar powinien być pełnej wartości - nie posiadający śladów użytkowania. Jeśli sprawdzenie sprzętu będzie wymagało zużycia niektórych elementów - podczas zwrotu pieniędzy zostanie potrącona opłata adekwatna do naniesionego zużycia.
 • Sprzęt należy zapakować w oryginalne opakowanie otrzymane przy zakupie wraz ze wszystkimi otrzymanymi elementami. 
 • Przygotowana do wysyłki paczka musi być zapakowana w sposób zapewniający bezpieczny transport przez firmę kurierską.
 • Reklamacje rozpatrywane są na bieżąco w terminie zwykle szybszym niż określono w regulaminie, często jest to kilka dni. 
 • Zwrot pieniędzy dokonywany jest ten sam sposób w jaki został dokonany zakup. 

Wszystkie wątpliwości należy konsultować z biurem firmy: +48 733 848 489 lub bok@allweld.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium