Kup dzisiaj, zapłać za 30 DNI! Odroczone płatności dla firm PragmaGO już dostępne!

Spawarka Inwertorowa Sherman 320 P TIG AC DC z Pulsem + Chłodnica

Producent: SHERMAN
Kod produktu: 4141
ZASILANIE: 3x400V 50H
PRĄD SPAWANIA: 310 A - 350 A
TRYB 2 TAKT/4 TAKT: Tak
CYFROWY PANEL: Nie
PAMIĘĆ PROGRAMÓW: Nie
ZDALNE STEROWANIE: Tak
PRĄD SPAWANIA TIG [A]: 10-320
Przejdź do pełnej specyfikacji
5 063,00 zł
Taniej o -10,00 zł
5 073,00 zł 5073.00
Rata od 507,30 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
Dostępny (15 zestaw)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość zestaw
Zapytaj o produkt 733 848 489

Produkty w zestawie

Produkt podstawowy

Spawarka Inwertorowa Sherman TIG AC DC Z Pulsem 320 A 400 V

Taniej w zestawie! 3 563,00 zł

Spawarka Inwertorowa Sherman TIG AC DC Z Pulsem 320 A 400 V

1 szt.

Spawarka inwerterowa SHERMAN 320P AC/DC to jedna z najbardziej niezawodnych spawarek TIG AC/DC na rynku. Urządzenie jest dostępne na rynku od długiego czasu, przez co jest pozbawione wad produkcyjnych i gwarantuje długą żywotność. Pozwala na spawanie każdego materiału spawalnego, a sterowanie potencjometrami zapewnia łatwą obsługę dla początkującego spawacza. Wydajny układ chłodzenia zapewnia nieprzerwaną pracę bez wyłączania się spawarki.

Spawarka Inwertorowa Sherman TIG AC DC Z Pulsem 320 A 400 V

Spawarka Inwertorowa Sherman TIG AC DC Z Pulsem 320 A 400 V
Spawarka Inwertorowa Sherman TIG AC DC Z Pulsem 320 A 400 V

1 szt.

Spawarka inwerterowa SHERMAN 320P AC/DC to jedna z najbardziej niezawodnych spawarek TIG AC/DC na rynku. Urządzenie jest dostępne na rynku od długiego czasu, przez co jest pozbawione wad produkcyjnych i gwarantuje długą żywotność. Pozwala na spawanie każdego materiału spawalnego, a sterowanie potencjometrami zapewnia łatwą obsługę dla początkującego spawacza. Wydajny układ chłodzenia zapewnia nieprzerwaną pracę bez wyłączania się spawarki.

3 563,00 zł Taniej w zestawie!

Chłodnica do Uchwytów MIG MAG Sherman WS-7,5 LT

Chłodnica do Uchwytów MIG MAG Sherman WS-7,5 LT
Chłodnica do Uchwytów MIG MAG Sherman WS-7,5 LT

1 szt.

Chłodnica WS-7,5LT przeznaczona jest do chłodzenia cieczą uchwytów spawalniczych MIG/MAG, TIG oraz plazmowych lub innych urządzeń i podzespołów wymagających chłodzenia w obiegu zamkniętym. Chłodnica dedykowana jest do współpracy ze spawarką Sherman-profi TIG 320 AC/DC pulse, może także współpracować ze wszystkimi spawarkami Sherman oraz podobnymi urządzeniami innych firm. W jej budowie wykorzystano komponenty chłodnicy WRC-300B, zmianie uległa odbudowa oraz zbiornik płynu. Zastosowanie wymiennika ciepła zbudowanego na miedzianej wężownicy i pompy ze stali nierdzewnej zdecydowanie zwiększają skuteczność chłodzenia oraz przedłużają żywotność urządzenia.

1 500,00 zł Taniej w zestawie!

W zestawie taniej!

Opis

OPIS SPAWARKI SHERMAN 320 AC/DC PULSE + CHŁODNICA

Spawarka inwerterowa SHERMAN 320P AC/DC to jedna z najbardziej niezawodnych spawarek TIG AC/DC na rynku. Urządzenie jest dostępne na rynku od długiego czasu, przez co jest pozbawione wad produkcyjnych i gwarantuje długą żywotność. Pozwala na spawanie każdego materiału spawalnego, a sterowanie potencjometrami zapewnia łatwą obsługę dla początkującego spawacza. Wydajny układ chłodzenia zapewnia nieprzerwaną pracę bez wyłączania się spawarki. Znamionowy prąd spawania wynosi 320A100% sprawności spawarka osiąga dla wartości 200AUrządzenie jest przystosowane do współpracy z siecią 3x400V 50Hz zabezpieczoną bezpiecznikami 16A o działaniu zwłocznym.

Spawarka TIG 320P AC/DC to spawarka inwertorowa wyprodukowana z zaawansowanych technologicznie podzespołów. Daje możliwość spawania prądem pulsacyjnym. Dzięki tej funkcji i możliwości pełnej regulacji parametrów możliwa jest zmiana skupienia łuku i kształtu spoiny, a także możliwość spawania cienkich elementów. Zajarzenie łuku odbywa się bezstykowo, za pomocą wbudowanego jonizatora HF. Dodatkowo układ HF poprawia stabilność spawania prądem przemiennym. Spawanie może się odbywać klasycznie metodą 2T, bądź metodą 4T stosowaną przy dłuższych spawach.

Sherman 320P AC/DC

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Spawarka SHERMAN 320P AC/DC
 • Uchwyt spawalniczy TIG typ SR18 - 4m
 • Uchwyt masowy - 3m
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

+ DODATKOWE AKCESORIA:

 • Chłodnica spawalnicza Sherman - model 7,5 LT
 • Wężyk do gazu
 • Opaski zaciskowe węża do gazu - 2szt.
 • Stopki do użytkowania spawarki bez wózka - 4szt.
 • Elementy eksploatacyjne uchwytu (korek, tulejka, dysza ceramiczna)

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

MOCNY UCHWYT

Urządzenie wyposażono w uchwyt do spawania TIG SR 18 długości 4m,o dużej obciążalności prądowej, dzięki czemu wytrzyma pracę nawet w długich cyklach. Zajarzenie łuku odbywa się bezdotykowo za pomocą wbudowanego jonizatora HF. Dodatkowo układ HF poprawia stabilność spawania oraz zapewnia błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów, podczas spawania. Do każdego uchwytu dodajemy części eksploatacyjne na start, dzięki czemu uchwyt jest uzbrojony i gotowy do pracy. Ponadto, wszystkie części zamienne uchwytu są łatwo dostępne i można je nabyć w atrakcyjnych cenach.

ŁATWA OBSŁUGA

Sterowanie spawarki potencjometrami pozwala na szybką zmianę pożądanego parametru, przez co ustawienie spawarki jest bardzo łatwe nawet dla początkujących użytkowników. Zmiana częstotliwości i balansu prądu AC daje możliwość spawania każdego stopu aluminium. Dodatkowo można ustawić wszystkie potrzebne parametry, dla uzyskania najlepszej jakości spoiny (wypływ gazu, start prądu, wypełnienie krateru). 

Sherman 320 AC/DC Pulse Spawarka TIG

SPAWANIE TIGIEM PRĄDEM AC

Spawanie prądem przemiennym o fali prostokątnej stosuje się dołączenia elementów z aluminium i jego stopów. Pół-fala dodatnia pozwala na przebicie wierzchniej warstwy tlenków, natomiast pół-fala ujemna, której towarzyszy spadek temperatury elektrody i przepływ ciepła do spawanego elementu, sprzyja głębszej penetracji materiału. Regulując balans fali, można precyzyjnie dostosować proporcje między działaniem czyszczącym i penetrującym łuku elektrycznego.

ZDALNE STEROWANIE

Dużą zaletą spawarki jest możliwość zastosowania pedału zdalnego sterowania. Zdalne sterowanie sprawdzi się przy pracach, gdzie potrzebna jest częsta zmiana natężenia prądu z dala od spawarki np. spawanie felg lub konstrukcji z aluminium. Pedał zdalnego sterowania nie wchodzi w skład zestawu, ale jest dostępny na naszych pozostałych aukcjach.

SHERMAN CHŁODNICA SPAWALNICZA COOLER  

Sherman Chłodnica WRC-300B

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE 320 AC DC

TIG 320 AC DC umożliwia spawanie metoda TIG AC DC i MMA. TIG wykorzystywana jest w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w warsztatach naprawczych, firmach produkcyjno usługowych w branży chemicznej, samochodowej, a także w lotnictwie. Jedną z jej najważniejszych zalet jest możliwość otrzymania czystej, wysokiej jakości spoiny. Spawanie TIG polega na wytwarzaniu łuku elektrycznego przy pomocy nietopliwej elektrody wolframowej. Proces odbywa się w osłonie gazu obojętnego, zwykle argonu lub helu (ewentualnie ich mieszanek). Model inwertora AC DC umożliwi spawanie szerokiej gamy materiałów w tym:

 • spawanie ręczne metodą TIG aluminium i jego stopów,
 • spawanie ręczne metodą TIG miedzi i jej stopów,
 • spawanie ręczne metodą TIG stali stopowych również nierdzewnych,
 • spawanie ręczne metodą TIG stali konstrukcyjnych zwykłych oraz o podwyższonej wytrzymałości.
 • spawanie ręczne elektrodami otulonymi, stali konstrukcyjnych zwykłych oraz o podwyższonej wytrzymałości.
 • spawanie ręczne elektrodami otulonymi żeliwa na zimno i na gorąco,
 • spawanie ręczne elektrodami otulonymi stali stopowych również nierdzewnych.DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 3x400V 50H
PRĄD SPAWANIA 310 A - 350 A
TRYB 2 TAKT/4 TAKT Tak
CYFROWY PANEL Nie
PAMIĘĆ PROGRAMÓW Nie
ZDALNE STEROWANIE Tak
PRĄD SPAWANIA TIG [A] 10-320
PRĄD SPAWANIA MMA [A] 10-270
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA [A] 320
CYKL PRACY [%] 320A - 40 | 200A - 100
POST-GAZ [s] 0-15
PRE-GAZ [s] 0-1
ZAKRES REGULACJI CZASU OPADNIA PRĄDU [s] 0-25
ZAKRES REGULACJI CZASU NARASTANIA PRĄDU [s] 0-10
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 9
BALAS AC [%] 10-90
CZĘSTOTLIWOŚĆ PULSU [Hz] 0,5-200
CZĘSTOTLIWOŚĆ PRĄDU AC [Hz] 40-200
KSZTAŁT PRZEBIEGU AC prostokątny
ZAJARZANIE ŁUKU HF
POBÓR PRĄDU [A] MAX 15,2
ZABEZPIECZENIE ZASILANIA [A] 16C
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 65
STOPIEŃ OCHRONY IP 21
WAGA URZĄDZENIA [KG] 32
WYMIARY [mm] 545 x 255 x 540

Opinie o produkcie (0)

Submit
Spawarka Inwertorowa Sherman 320 P TIG AC DC z Pulsem + Chłodnica Wybierz warianty produktu (1/2)
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium