Eliminatory Przepięć

(2)
Podkategorie
Cena
Producent
Dostępność

Brakuje opcji filtrowania?

Zgłoś nam!

Eliminatory przepięć to niewielkie urządzenia, które zabezpieczają elektronikę w samochodach w czasie zgrzewania, cięcia plazmą czy spawania. Podłącza się je do zacisków akumulatora, dlatego nie ma potrzeby jego odłączania. Sprzęty te bardzo dobrze sprawdzają się w motoryzacyjnych zakładach przemysłowych i profesjonalnych warsztatach samochodowych. Mamy w ofercie eliminatory przepięć popularnych producentów, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Każdy sprzęt jest łatwy w obsłudze, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Oferujemy modele wyposażone w niezbędne zabezpieczenia, dzięki czemu eliminują nie tylko krótkotrwałe przepięcia, ale również te znacznie dłuższe. Tym samym znajdująca się w pojazdach elektronika jest bardzo dobrze chroniona przed negatywnymi skutkami skoków napięcia w sieci. Cechą wyróżniającą urządzenia jest bardzo szybki czas reakcji, pozytywnie wpływający na efektywność ich działania.

Dostępne w asortymencie eliminatory przepięć są bardzo praktyczne i przydatne podczas różnych prac. Zostały dobrze przystosowane do intensywnej eksploatacji, co zapewnia im trwałość. To bardzo solidne sprzęty z izolowanymi zaciskami wyjściowymi. Ważne jest też to, że ich prawidłowe podłączenie i obsługa nikomu nie sprawią problemów. Każdy eliminator przepięć został sprawdzony pod kątem jakości wykonania.

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium