Przecinarka Plazma Ideal Plasma 45 PRO 40 A CUT IGBT

Producent: IDEAL
Kod produktu: 3558
Zajarzanie: no HF | BLOW BACK
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Max. grubość cięcia [mm]: 12
Cykl pracy [%]: 60
Max. prąd cięcia [A]: 45
Zakres prądu cięcia [A]: 20 - 45
Max. pobór mocy [kVA]: 5 kW
Przejdź do pełnej specyfikacji
1 999,00 zł
lub raty 10 x 199,90 zł | RRSO 0%
1999.00
Dostępny (35 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

Przecinarka Plazmowa Ideal Plasma 45 PRO IGBT

Przecinarka plazmowa PLASMA 45 PRO marki IDEAL to profesjonalne urządzenie do ciecia plazmowego i żłobienia metalu. Przecinarka pozwala na bardzo precyzyjne cięcie stali, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi i mosiądzu prądem maksymalnym 45A. Przecinarka znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na precyzyjnym cięciu do 12mm grubości. 

Przecinarka Plazmowa Ideal 45 PRO

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Przecinarka plazmowa IDEAL PLAZMA 45 PRO
  • Uchwyt plazmowy ręczny S-45 - 4m
  • Uchwyt masowy - 1,6m
  • Instrukcję obsługi w języku polskim

+ DODATKOWE AKCESORIA:

  • Opaski zaciskowe - 4szt.
  • Złączki do gazu - 2szt.
  • Filtro-reduktor sprężonego powietrza

UWAGA ! W najnowszej wersji tego urządzenia znajdziecie Państwo jeszcze bardziej wydajny uchwyt plazmowy w zestawie z koroną dystansową.

 

Przecinarka Plazmowa Ideal Plazma 45 Pro

PŁYNNA REGULACJA

Przecinarka plazmowa IDEAL 45 PRO jest bardzo prosta w obsłudze. Aby rozpocząć pracę wystarczy tylko ustawić odpowiednie ciśnienie robocze oraz dopasować prąd cięcia do grubości materiału. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu tranzystorów IGBT przecinarka pozwala na płynną regulację prądu cięcia co 1A, co pozwla na bardzo precyzyjne cięcie.

NIEWIELKA WAGA I GABARYTY

Największą zaletą przecinarki IDEAL są jej gabaryty i waga. Dzięki wykorzystaniu w urządzeniu technologii IGBT oba parametry znacząco się poprawiły. Wpływa to na dużą mobilność plazmy, gdyż bezproblemowo możemy ją przenosić i używać do prac terenowych. Nie znajdziesz drugiej plazmy gwarantującej taką jakość cięcia przy tak małych gabarytach!

FILTRO REDUKTOR W ZESTAWIE

Przecinarka Ideal Plasma 45 Pro w zestawie zawiera filtro-reduktor do oczyszczania sprężonego powietrza oraz utrzymywania stałej wartości ciśnienia. Filtro-reduktor umieszczony jest z tyłu urządzenia, dodatkowo jest on zabudowany w celu unikniecia ewentualnych uszkodzeń  mechanicznych.

Palnik Plazmowy S45

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SYSTEM ZAJARZENIA ŁUKU, BLOW BACK

Wbudowany system bezstykowej inicjacji łuku pilotażowego (bez wysokiej częstotliwości HF) – zapewnia doskonałą jakość cięcia, przy wydłużonej żywotności części eksploatacyjnych. Do zajarzenia łuku wykorzystywany jest element "BLOW BACK", który podczas nieużywania zwiera dysze do elektrody. Po zainicjowaniu startu zajarzenia łuku elektroda zostaje podniesiona poprzez układ pneumatyczny, powoduje to przerwanie kontaktu dyszy z elektrodą i zajarzenie łuku pilotażowego. Ta nowatorska metoda pozwala na zajarzenie łuku bez układu wysokiej częstotliwości HF, co skutkuje większą niezawodnością źródła prądu a także zwiększeniem trwałości elementów eksploatacyjnych.

UCHWYT DO CIĘCIA RĘCZNEGO

Przecinarka wyposażona została w uchwyt S45 o długości 4m. (Standard TRAFIMET S45). Części zamienne uchwytu są łatwo dostępne w korzystnych cenach. Dodatkowo do uchwytu można dokupić cyrkiel do wycinania okręgów oraz dłuższe dysze. Uchwyt montowany jest na gniazdo EURO.

UWAGA !!!

Cyrkiel nie wchodzi w skład wyposażenia, ale jest dostępny na naszych pozostałych aukcjach.

Przecinarka Plasma 45 Pro IGBT

DOOR TO DOOR IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Ideal z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Ideal. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

Zajarzanie no HF | BLOW BACK
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Max. grubość cięcia [mm] 12
Cykl pracy [%] 60
Max. prąd cięcia [A] 45
Zakres prądu cięcia [A] 20 - 45
Max. pobór mocy [kVA] 5 kW
Zapotrzebowanie powietrza [l/min] 100
Zalecane ciśnienie robocze [bar] 5 - 6
Stopień ochrony IP 21
Pobór prądu przecinarki [A] 21 A
WAGA URZĄDZENIA [kg] 9

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium