Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 100 HF 400V IGBT

Producent: MAGNUM
Kod produktu: 6100
Sprawność [%]: 60
Prąd cięcia [A]: 30-100
Max. grubość cięcia [mm]: 30 | 25 cięcie jakościowe
Pobór powietrza [l/min]: 180
Ciśnienie powietrza [bar]: 5
Chłodzenie: wentylator
Zabezpieczenie obudowy: IP21S
Przejdź do pełnej specyfikacji
5 399,00 zł
lub raty 10 x 539,90 zł | RRSO 0%
5399.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

OPIS PRZECINARKI PLAZMOWEJ  MAGNUM CUT 100 HF 400V IGBT

Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 100 HF 400V IGBT przeznaczona jest do ręcznego, cięcia plazmą powietrzną, elementów przewodzących prąd elektryczny, wykonanych ze stali węglowych i stopowych, aluminium i jego stopów, mosiądzu, miedzi, a także żeliwa. Przecinarka wyposażona jest w przeciążeniowe zabezpieczenie termiczne, przewód masowy, zespół przygotowania powietrza, kabel zasilający. Zaletą tej przecinarki jest niska masa, oraz płynna regulacja prądu cięcia zapewniająca wysoką jakość cięcia materiału. Prąd cięcia w przedziale 30-100 A w cyklu 60% a max. grubość cięcia 30 mm i 25 mm cięcia jakościowego.

Przecinarka Magnum CUT 100 IGBT

 

ZESTAW ZAWIERA

 • Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 100 HF IGBT
 • Uchwyt plazmowy do cięcia typ Trafimet A-101 - 6m
 • Przewód z zaciskiem masowym
 • Filtro-reduktor powietrza
 • Przewód powietrzny
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

 

Specjalne wyposażenie palnika umożliwia cięcie w miejscach trudno dostępnych we wszystkich możliwych pozycjach. Urządzenie może być zastosowane w procesach produkcyjnych, pracach warsztatowych, remontowych, a także do cięcia złomu. Przecinarki plazmowe MAGNUM są profesjonalnymi urządzeniami, które mogą być zastosowane w ciężkich procesach produkcyjnych.

 

Wyświetlacz magnum cut 160

ZALETY PRZECINARKI MAGNUM CUT 100

 • IGBT w przecinarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.
 • 2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.
 • PRE GAS + POST GAS - wybór i regulacja czasu wypływu powietrza przed rozpoczęciem ciecia oraz czasu wypływu powietrza po zakończeniu cięcia.
 • WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.
 • HF bezstykowe zajarzanie łuku wysoka częstotliwością.

 

DOOR TO DOOR - GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

Sprawność [%] 60
Prąd cięcia [A] 30-100
Max. grubość cięcia [mm] 30 | 25 cięcie jakościowe
Pobór powietrza [l/min] 180
Ciśnienie powietrza [bar] 5
Chłodzenie wentylator
Zabezpieczenie obudowy IP21S
Zabezpieczenie [A] 20
Waga urządzenia [kg] 32
Zajarzanie HF
Zasilanie 400 V / 50 Hz

Opinie o produkcie (0)

Submit

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium