Spawarka Inwertorowa MMA Magnum Snake 200 PS

Producent: MAGNUM
Kod produktu: 2847
Arc force: Nie
VRD: Nie
Hot start: Nie
Zasilanie: 230V 50Hz
ZAKRES PRĄDU SPAWANIA MMA [A]: 20 - 200
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA [A]: 200
CYKL PRACY [%]: 60 dla 200 A | 100 dla 150 A
Przejdź do pełnej specyfikacji
749,00 zł
lub raty 10 x 74,90 zł | RRSO 0%
749.00
Dostępny (24 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

OPIS SPAWARKI MMA MAGNUM SNAKE 200 PS

Urządzenie inwertorowe Snake 200 PS jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali w tym zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych oraz żeliwa. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.

inwertor mma magnum snake 200 ps

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka MAGNUM SNAKE 200 PS
  • Uchwyt elektrodowy - 2m
  • Uchwyt masowy - 2m
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Spawarka SNAKE 200 PS umożliwia spawanie metodą MMA (opcja TIG Lift), uważaną za jedną z najbardziej uniwersalnych w spawalnictwie. Wykorzystuje się ją w szeroko rozumianej branży produkcyjnej, w przemyśle stoczniowym oraz w pracach instalacyjnych na budowach. Metoda MMA znajduje zastosowanie także w niewielkich warsztatach naprawczych. Spawanie odbywa się przy użyciu elektrody otulonej, składającej się z metalowego rdzenia pokrytego sprasowaną otuliną. SNAKE 200 PS można stosować do łączenia stali węglowych oraz nisko i wysokostopowych, stali nierdzewnych, żeliwa i żeliwa sferoidalnego ponadto metali nieżelaznych takich jak miedź i nikiel oraz ich stopy. W niewielkim zakresie i w rzadkich przypadkach znajdzie zastosowanie w spawaniu aluminium i jego stopów. W zależności od średnicy i rodzaju elektrody spawarką można spawać cienkie blachy, stal rurową, kotłową a nawet okrętową. Minimalna grubość spawanego materiału wynika z umiejętności spawającego przyjmuje się, że jest to 1,5 mm.

ZALETY SPAWARKI

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

TIG LIFT - zajarzeniu łuku przez potarcie podobnie jak to ma miejsce przy zajarzaniu w metodzie MMA.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

CYFROWY WYŚWIETLACZ - ułatwia obsługę oraz pozwala na precyzyjną regulację parametrów spawania.

Spawarka Inwertorowa MMA Magnum Snake 200 PS

DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki MAGNUM z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 

 

Dane techniczne

Arc force Nie
VRD Nie
Hot start Nie
Zasilanie 230V 50Hz
ZAKRES PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 20 - 200
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA [A] 200
CYKL PRACY [%] 60 dla 200 A | 100 dla 150 A
SPOSÓB REGULACJI płynny
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 25
NOMINALNY POBÓR MOCY [kVA] 7,1
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 65
ŚREDNICA ELEKTRODY [mm] 1,6 - 4,0
TIG RODZAJ ZAJARZENIA ŁUKU LIFT
CHŁODZENIE wentylator
STOPIEŃ OCHRONY IP21S
WAGA URZĄDZENIA [KG] 3,8
DŁUGOŚĆ KABLA ZASILAJĄCEGO [cm] 230

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium