Spawarka inwertorowa MMA Magnum Snake 210 Profi

Producent: MAGNUM
Kod produktu: 6184
Arc force: Tak
VRD: Nie
Hot start: Tak
Zasilanie: 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania: 200
Zakres prądu spawania MMA [A]: 29- 200
Sposób regulacji: pokrętło
Przejdź do pełnej specyfikacji
799,00 zł
lub raty 10 x 79,90 zł | RRSO 0%
799.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

Spawarka inwertorowa MMA Magnum Snake 210 Profi

Spawarka MMA MAGNUM 210 PROFI to bardzo wytrzymałe urządzenie nadające się do prac stacjonarnych i terenowych. Pozwala na spawanie MMA prądem maksymalnym 200A

Spawarka Inwertorowa MMA Magnum Snake 210 Profi

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA

  • Spawarka MAGNUM SNAKE 210 PROFI
  • Przewód roboczy MMA
  • Przewód masowy z zaciskiem
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjnaSpawarka Inwertorowa MMA Magnum Snake 210 Profi

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Urządzenie inwertorowe Snake 210 Profi jest przenośnym i lekkim, źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali w tym zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych oraz żeliwa.

Charakteryzuje się dużą sprawnością 60% oraz maksymalny prąd spawania 200A. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. Wytrzymałe urządzenie nadające się do prac terenowych jak i stacjonarnych. Metalowa obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia długoletnie użytkowanie spawarki.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

HOT START (gorący start) - funkcja, za sprawą której rozpoczęcie spawania jest o wiele łatwiejsze. W chwili zajarzenia łuku na krótko zwiększany jest prąd spawania. To prowadzi do rozgrzania materiału i elektrody w miejscu styku, a także do odpowiedniego ukształtowania przetopu oraz lica spoiny (w początkowej fazie procesu spawania).

ARC FORCE - funkcja, która zapewnia najlepsze ustawienia umożliwiające uzyskanie stabilnego łuku oraz małą ilość odprysków. Innymi słowy, za sprawą ARC FORCE łuk elektryczny konieczny do spawania jarzy się w sposób jednostajny, bez zwarć utrudniających lub uniemożliwiających połączenie materiałów. Podczas spawania często powstają duże ilości odprysków, czyli kropli topionych metali, które należy usunąć. Po włączeniu funkcji ARC FORCE ilość odprysków znacząco się zmniejsza, a to pozwala na bardziej komfortową pracę.

ANTI-STICK - umożliwia spawaczowi łatwe oddzielanie (odejmowanie) elektrody od produktu, bez ryzyka porażenia wzroku. W przypadku zwarcia (jeśli nastąpi), po krótkiej przerwie, prąd spawania redukowany jest automatycznie. Po oddzieleniu elektrody od elementu, źródło automatycznie przywraca swoje działanie.

 

DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

Arc force Tak
VRD Nie
Hot start Tak
Zasilanie 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania 200
Zakres prądu spawania MMA [A] 29- 200
Sposób regulacji pokrętło
Napięcie biegu jałowego [V] 70
Zabezpiecznie [A] 25
Stopień ochrony IP21
Waga urządzenia [kg] 6,1
ANTI STICK Tak
CYKL PRACY [%] 60
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 4,9
ŚREDNICA ELEKTRODY [mm] 1,6 - 4,0
STOPIEŃ OCHRONY IP21
WAGA URZĄDZENIA [KG] 5,6

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium