Spawarka Inwertorowa Magnum Snake 235 MMA z ARC Force

Producent: MAGNUM
Kod produktu: 3860
Arc force: Tak
VRD: Tak
Hot start: Tak
Zasilanie: 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania: 200
Zakres prądu spawania MMA [A]: 10 ÷ 200
Sposób regulacji: pokrętło - płynna regulacja
Przejdź do pełnej specyfikacji
1 139,00 zł
lub raty 10 x 113,90 zł | RRSO 0%
1139.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA MAGNUM SNAKE 235

Spawarka Inwertorowa Snake 235 jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali w tym zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych oraz żeliwa. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A / 60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.

Spawarka Inwertorowa SNAKE 235

ZESTAW PRODUCENTA ZAWIERA:

  • Urządzenie Spawalnicze Magnum Snake 235
  • Przewód roboczy MMA - 2m
  • Przewód z zaciskiem masowym - 2m
  • Instrukcja obsługi

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

Spawarka MMA SNAKE 235 jest spawarką przeznaczoną do ręcznego, elektrycznego spawania stali i innych spawalnych metali i stopów metodą MMA. Dedykowana jest do spawania wszystkimi typami elektrod spawalniczych, bez względu na rodzaj otuliny (zasadowe, kwaśne, celulozowe, rutylowe, mieszane). Zajarzanie łuku i prowadzenie elektrody jest niezwykłe łatwe, nawet dla początkujących spawaczy.

Dla uzyskania jak najlepszych osiągów i niezawodności, urządzenie wytwarzane jest zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami, co zapewnia mu wieloletnią bezawaryjną eksploatację. Posiada wbudowany układ zabezpieczający przed przegrzaniem, przeciążeniem i niestabilnością zasilania.

Spawarka przeznaczona jest do pracy w warunkach stacjonarnych i terenowych, wykonywania wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, naprawczych, budowlanych itp. Niska waga i niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe i wygodne przenoszenie spawarki w dowolne miejsce.

Spawarkę można również wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (metoda TIG LIFT). Zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał. Regulowany ARC FORCE oraz HOT START a także funkcja ANTI STICK.

Spawarka Magnum Snake 235

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

Funkcja HOT START „gorący start” - polega na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku. Zapobiega to zjawisku „przyklejania elektrody” w początkowej fazie spawania ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.

Funkcja Arc-Force – wykorzystywana jest do udoskonalenia stabilności spalania w łuku krótkim i zapobiegania “przywieraniu” elektrody. Kiedy oddziela się kropla metalu od elektrody, prąd jest automatycznie podwyższany do pewnego poziomu, jeśli istnieje odpowiedni przełącznik (tak jak w serii “Profesjonalnej”). Przez obniżanie “Siły łuku elektrycznego” w celu redukcji poboru energii ze słabej sieci lub zwiększenie go w mocnej sieci, stabilności spalania w łuku jest nawet bardziej udoskonalona.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

Spawarka Inwertorowa SNAKE 235

DOOR TO DOOR MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Arc force Tak
VRD Tak
Hot start Tak
Zasilanie 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania 200
Zakres prądu spawania MMA [A] 10 ÷ 200
Sposób regulacji pokrętło - płynna regulacja
Napięcie biegu jałowego [V] 70
Pobór mocy [kVA] 5,3
Stopień ochrony IP23 klasa H
Zabezpieczenie sieci [A] 20
Waga urządzenia [kg] 3,7
CYKL PRACY [%] 60
CHŁODZENIE wentylator
WYMIARY [mm] 290 x 130 x 260

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium