Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

O nas

Firma F.H.U. "RO-GAZ" została założona w latach '90 w związku z widocznym zapotrzebowaniem na profesjonalną obsługę firm na terenie Polski południowo-wschodniej z zakresu szeroko rozumianej techniki przemysłowej i spawalniczej. Od momentu powstania spółka stawiała sobie za cel kompleksową obsługę podmiotów nie tylko w zakresie sprzedaży i dostaw ale również optymalizacji i unowocześnienia procesów produkcyjnych.
 
Filozofię firmy oddaje najlepiej motto - ,,Więcej niż sprzedaż". Głównym profilem działalności od momentu powstania stała się sprzedaż urządzeń i akcesoriów spawalniczych. Trzon asortymentu stanowią inwetorowe półautomaty spawalnicze do metod MIG MAG, TIG oraz spawarki MMA. Firma F.H.U. "RO-GAZ" nawiązała współpracę z czołowymi polskimi i europejskimi producentami urządzeń spawalniczych oraz pozostałych urządzeń z dziedziny automatyki i robotyzacji procesów spawalniczych. Firmami Magnum, Sherman, Ideal, EWM, Paton, Spartus, znanymi i cenionymi za jakość produktów i profesjonalny serwis. 
 
Profil działalności firmy nie ogranicza się jednak wyłącznie do sprzedaży urządzeń, materiałów spawalniczych czy też gazów technicznych, w ofercie znajduje się bowiem szereg gotowych jak również możliwych do adaptacji pod konkretne zapotrzebowanie klienta rozwiązań z zakresu robotyzacji, automatyzacji, jak również mechanizacji procesów produkcyjnych. Firma dba o regularne dokształcanie pracowników z zakresu nowości technicznych dzięki czemu dysponuje doskonale wykształconą kadrą pozwalającą na przeprowadzanie zaawansowanych technicznie projektów z szeroko rozumianych procesów technicznych. Polityka ciągłego zwiększania kwalifikacji zawodowych pracowników oraz współpraca z wyspecjalizowanymi partnerami biznesowymi umożliwia spółce kompleksowe merytoryczne oraz techniczne wsparcie klientów.
 
Doradztwo

Oferujemy pomoc w zakresie doboru materiałów, urządzeń jak również w wyborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do konkretnych potrzeb produkcyjnych. Dzięki długotrwałej obecności na rynku, wyspecjalizowanej kadrze oraz współpracy z ośrodkami badawczymi i szkoleniowymi jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu techniki spawalniczej, procesów produkcyjnych oraz form i metod szkolenia pracowników. Oferujemy także kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia warsztatów pracy, centrów szkoleniowych czy hal produkcyjnych, łącznie z pomocą w zakresie pozyskiwania stosownych funduszy z programów pomocowych.

 

Dystrybucja

Prowadzimy sprzedaż internetową i stacjonarną. Sklep internetowy Allweld.pl oferuje obecnie największy wybór urządzeń i akcesoriów spawalniczych online jest to nawet kilka tysięcy modeli spawarek MMA, MIG/MAG, TIG. Obsługa klientów stacjonarnych możliwa jest w naszym salonie spawalniczym umiejscowionym w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 21/4.     

 

Dane Firmy

F.H.U. "Ro-Gaz" Rogowski Bartosz
ul. Płk Dąbka 53, 37-600 Lubaczów


Sklep: ul. Hoffmanowej 21/4, 35-016 Rzeszów
NIP: 793-155-59-91
REGON: 180336967

Numer Konta: Bank Polska Kasa Opieki S.A. 63 1240 2584 1111 0010 1878 0577

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl