Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

O nas

Spawarki dla każdego

Allweld - Sklep Spawalniczy to największy wybór urządzeń i akcesoriów spawalniczych online. Spawarki dla każdego. W ofercie sklepu znajdziesz tysiące różnych modeli spawarek. 

Więcej niż sprzedaż

Od początku istnienia firma bazuje na sprzedaży urządzeń i akcesoriów spawalniczych.. Trzon asortymentu stanowią inwertorowe półautomaty spawalnicze do spawania metodami MIG/MAG, TIG oraz spawarki MMA. 

Allweld - Sklep Spawalniczy współpracuje z czołowymi producentami urządzeń spawalniczych na rynku polskim i europejskim. Oferta obejmuje również inne urządzenia z dziedziny automatyki i robotyzacji procesów spawalniczych. 

To między innymi producenci tacy jak: Magnum, Sherman, Ideal, EWM, Paton i Spartus - marki znane i cenione za jakość produktów i profesjonalny serwis. 

Największy wybór urządzeń i akcesoriów spawalniczych online

Historia firmy sięga lat ‘90. Już wtedy celem działań była kompleksowa obsługa podmiotów w zakresie:

  • sprzedaży i dostaw,
  • optymalizacji i unowocześnienia procesów produkcyjnych.

Początkowo oferta w zakresie szeroko rozumianej techniki przemysłowej i spawalniczej była skierowana do firm działających na terenie Polski południowo-wschodniej.

Dziś Allweld - Sklep Spawalniczy oferuje również szereg gotowych oraz możliwych do adaptacji rozwiązań w zakresie robotyzacji, automatyzacji i mechanizacji procesów produkcyjnych.

Obecnie zasięg marki zdecydowanie wykracza poza ramy kraju. Z roku na rok grupa klientów poszerza się o kolejne kraje europejskie, a firma przygotowuje się do funkcjonowania na zupełnie nowych rynkach.

Profesjonalne doradztwo

Kultura wiedzy i ciągłe rozwijanie kompetencji zespołu, skupione na stałym podnoszeniu jakości usług oraz obsługi klientów - to jedne z kluczowych wyróżników marki.

Allweld - Sklep Spawalniczy tworzą profesjonaliści. Kwalifikacje członków zespołu i partnerów biznesowych pozwalają na prowadzenie zaawansowanych technicznie projektów w różnorodnych obszarach oraz rzetelne, merytoryczne wsparcie klientów.

Wysokie kwalifikacje kadry pozwalają na oferowanie dodatkowych usług takich jak:

  • pomoc w zakresie doboru materiałów oraz urządzeń, 
  • wsparcie w wyborze optymalnych dedykowanych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb produkcyjnych,
  • wyposażanie warsztatów pracy, centrów szkoleniowych i hal produkcyjnych,
  • wsparcie w zakresie pozyskiwania stosownych funduszy z programów pomocowych.

Dzięki długoletniej obecności na rynku oraz współpracy z ośrodkami badawczymi i szkoleniowymi, Allweld oferuje także nowoczesne rozwiązania z zakresu techniki spawalniczej, procesów produkcyjnych oraz form i metod szkolenia pracowników. 

Gdzie znaleźć Allweld - Sklep Spawalniczy?

Allweld - Sklep Spawalniczy prowadzi sprzedaż internetową i stacjonarną. www.allweld.pl to największy wybór urządzeń i akcesoriów spawalniczych online. Oferta zawiera kilka tysięcy modeli spawarek MIG/MAG, MMA oraz TIG.

Obsługa klientów stacjonarnych odbywa się w salonie spawalniczym Allweld, w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 21/4.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium