Kup dzisiaj, zapłać za 30 DNI! Odroczone płatności dla firm PragmaGO już dostępne!

Spawarka Inwertorowa PATON ProTIG-200 (wcześniej ADI 200 P PRO) TIG AC/DC 230V 200A

Producent: PATON
Kod produktu: 3053
ZASILANIE: 230V 50Hz
PRĄD SPAWANIA: do 200 A
TRYB 2 TAKT/4 TAKT: Tak
CYFROWY PANEL: Tak
PAMIĘĆ PROGRAMÓW: Tak
ZDALNE STEROWANIE: Nie
PAMIEC PROGRAMÓW: tak 10 kanałów
Przejdź do pełnej specyfikacji
4 650,00 zł 4650.00
Rata od 465,00 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
Dostępny (59 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

PROFESJONALNY TIG Z PULSEM - PATON ADI 200P AC DC

PATON ADI 200P to spawarka przeznaczona do spawania TIG prądem stałym i zmiennym. Urządzenie przy bardzo małych gabarytach zapewnia dużą moc 200A i pozwala na spawanie materiałów nawet do 10mm grubości. PATON ADI 200P pozwala na spawanie każdego stopu aluminium, stali, stopów miedzi oraz innych materiałów spawalnych, przez co urządzenie jest uniwersalnym źródłem prądu i sprawdzi się w każdym warsztacie naprawczym.

Spawarka Paton ADI 200 AC DC TIG 230V

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

Kompletny Zestaw Zawiera:

 • Spawarka PATON ADI 200S AC/DC
 • Uchwyt masowy - 3m
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

+ DODATKOWE AKCESORIA:

 • Szybko złączka do podłączenia gazu - 1szt.
 • Pasek do przenoszenia spawarki

Możliwość wyboru urządzenia PATON ADI 200P z uchwytem 4m lub 8m. Urządzenie istnieje także w różnych gotowych zestawach. 

Jeśli potrzebujesz inne akcesoria typu: butla, drut, dysze czy przyłbica, to znajdziesz je na innych naszych aukcjach!

Spawanie Z Pulsem

Spawarka daję możliwość spawania prądem pulsacyjnym, Spawanie z pulsem znacznie ogranicza przegrzanie materiału, redukuje odpryski dając bardzo precyzyjne wtopienie. Dzięki tej funkcji spawacz ma wyższą kontrolę nad przebiegiem spawania, a sama spoina jest węższa i ładniejsza.

Ochrona przed spadkami napięcia

Spawarka ma także wbudowany układ stabilizacji pracy i pozwala na pracę przy spadkach napięcia sięgających nawet 190V. Umożliwia to pracę na długim przedłużaczu, zasilaniu z agregatu prądotwórczego lub w słabszych sieciach, gdzie występują wahania napięcia zasilającego.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Wszystkie elementy źródła, które w trakcie pracy nagrzewają się, są dodatkowo zabezpieczone poprzez system elektronicznej ochrony cieplnej, który włącza się, gdy podzespoły urządzenia osiągną temperaturę 100°C. Zapewnia to długoletnie, bezproblemowe użytkowanie i gwarantuje bezpieczną pracę w każdych warunkach.

Spawarka Paton ADI 200P

WYBRANE PARAMETRY TECHNICZNE

 • Metody spawania: TIG AC/DC , PULS, MMA
 • Maksymalne natężenie prądu spawania: 200A
 • Zakres regulacji prądu spawania: 5-200A
 • Napięcie biegu jałowego: 65V
 • Cykl pracy: 50%
 • Średnica elektrody otulonej: 1,6-5,0mm

PARAMETRY REGULOWANE W TRYBIE TIG AC/DC

 • Czas wypływu gazu osłonowego przed spawaniem: 0,1 – 25 s
 • Regulacja prądu startowego: 5 – 185 A
 • Regulacja czasu narastania prądu: 0 – 15s
 • Regulacja czasu opadania prądu: 0 – 25s
 • Regulacja prądu końcowego: 5 – 185 A
 • Czas wypływu gazu osłonowego po spawaniu: 0,1 – 25s
 • Częstotliwość prądu zmiennego: 15 – 250 Hz
 • Balans polaryzacji przy spawaniu TIG AC/DC: 15 – 90 %

Spawarka TIG AC DC Paton 200 Pro 230V

 

Najważniejsze Zalety PATON ADI AC DC

SPAWANIE Z PULSEM - Spawarka daję możliwość spawania prądem pulsacyjnym, Spawanie z pulsem znacznie ogranicza przegrzanie materiału, redukuje odpryski dając bardzo precyzyjne wtopienie. Dzięki tej funkcji spawacz ma wyższą kontrolę nad przebiegiem spawania, a sama spoina jest węższa i ładniejsza.

OCHRONA PRZED SPADKAMI NAPIĘCIA - Spawarka ma także wbudowany układ stabilizacji pracy i pozwala na pracę przy spadkach napięcia sięgających nawet 190V. Umożliwia to pracę na długim przedłużaczu, zasilaniu z agregatu prądotwórczego lub w słabszych sieciach, gdzie występują wahania napięcia zasilającego.

ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM - Wszystkie elementy źródła, które w trakcie pracy nagrzewają się, są dodatkowo zabezpieczone poprzez system elektronicznej ochrony cieplnej, który włącza się, gdy podzespoły urządzenia osiągną temperaturę 100°C. Zapewnia to długoletnie, bezproblemowe użytkowanie i gwarantuje bezpieczną pracę w każdych warunkach.

GWARANCJA PATON 3 LATA - Wysoka jakość wykonania przekłada się na wydłużony okres gwarancji wynoszący aż 3 lata zakup paragon lub faktura. Model PRO ADI 200 AC DC jak wszystkie spawarki firmy Paton jest trwałą konstrukcją o klasycznym designie. W spawarce zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych podnoszących jego bezawaryjność. Zwiększono niezawodność inwertora w środowiskach o dużym zapyleniu i wilgotności poprzez przeniesienie układu elektronicznego do oddzielnej komory ponadto zaimpregnowano elementy elektroniki wysokiej klasy lakierem.

CYFROWY PANEL Z PAMIĘCIĄ USTAWIEŃ - Spawarka ma miękki panel, sterowany cyfrowo oraz pamięć ostatniego ustawienia z możliwością zapamiętania 10 zestawów ustawień. Gwarantuje to łatwość pracy, zwłaszcza gdy występuje powtarzalność cykli, nie musisz wtedy za każdym razem od nowa nastawiać urządzenia, tylko korzystasz z gotowych, zapamiętanych już ustawień.

ZABEZPIECZENIE PRZED PYŁEM I WILGOCIĄ - Wszystkie elementy elektroniczne spawarki są impregnowane dwiema warstwami wysokiej jakości lakieru, który zapewnia niezawodność podczas całego okresu eksploatacji, zwiększa żywotność spawarki oraz pozwala na pracę w warunkach produkcji o dużym zapyleniu oraz wysokiej wilgotności.

Spawarka Inwertorowa TIG AC DC Paton ADI 200P

DOOR TO DOOR - PATON GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Paton z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Paton.

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 230V 50Hz
PRĄD SPAWANIA do 200 A
TRYB 2 TAKT/4 TAKT Tak
CYFROWY PANEL Tak
PAMIĘĆ PROGRAMÓW Tak
ZDALNE STEROWANIE Nie
PAMIEC PROGRAMÓW tak 10 kanałów
PRĄD SPAWANIA TIG [A] 2-200
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA [A] 200
CYKL PRACY [%] AC 200 A 50% 140A 100% | DC 200A 40% 126A 100%
POST-GAZ [s] 0,1-25
PRE-GAZ [s] 0,1-25
ZAKRES REGULACJI CZASU OPADNIA PRĄDU [s] 0-25
ZAKRES REGULACJI CZASU NARASTANIA PRĄDU [s] 0-15
PRĄD POCZĄTKOWY [A] 5-185
PRĄD KOŃCOWY [A] 5-185
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 6,3
CZAS SPAWU PUNKTOWEGO [s] 0,5-5
BALAS AC [%] 15-95
CZĘSTOTLIWOŚĆ PULSU [Hz] 0,2-500
CZĘSTOTLIWOŚĆ PRĄDU AC [Hz] 15-250
NAPIĘCIE SPAWANIA [V] TIG 10,4-18 MMA 20,4-26,8
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 65
WAGA URZĄDZENIA [KG] 12,500
WYMIARY [mm] 465x150x350

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium