Palniki gazowe

(4)
Podkategorie

W naszym sklepie dostępne są nie tylko solidne urządzenia spawalnicze, ale także niezbędne wyposażenie, w tym palniki gazowe. Oferujemy modele współpracujące zarówno z dyszami propanowymi, jak i acetylenowymi, które gwarantują bezpieczną oraz komfortową pracę. Palniki znajdują zastosowanie w wielu miejscach, m.in. niewielkich warsztatach rzemieślniczych czy dużych przedsiębiorstwach przemysłowych.

Dostępne w Allweld palniki przydają się podczas prac remontowych, montażowych i produkcyjnych, do których wykorzystuje się metody spawania gazowego. Część z nich dostępna jest w zestawie razem z wieloma innymi, niezbędnymi elementami: kompletem przetyczek, nakrętkami z króćcami, okularami czy nasadkami do spawania oraz podgrzewania. Całość jest zapakowana w praktyczną walizkę.

Zapewniamy, że w naszym sklepie każdy spawacz znajdzie odpowiedni palnik gazowy. Wszystkie produkty są sprawdzone pod kątem jakości, bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Palniki są przystosowane do spawania metali, takich jak stal, miedź czy mosiądz. Co więcej, oferujemy dysze blokowe do palników ręcznych w przecinarkach popularnych marek, które są dostępne w kilku rozmiarach, różniących się zakresem cięcia.

Czytaj dalej Zwiń
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium