Spawarka inwertorowa Sherman DIGIARC 160 LCD 15-160 A

 • nowość
Producent: SHERMAN
Kod produktu: 6331
Arc force: Tak
VRD: Tak
Hot start: Tak
Zasilanie: 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania: 160 A
Zakres prądu spawania MMA [A]: 20 – 160 A
Stopień ochrony: IP 21S
Przejdź do pełnej specyfikacji
494,00 zł
lub raty 10 x 49,40 zł | RRSO 0%
494.00
Dostępny (50 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

Spawarka Inwertorowa Sherman DIGIARC 160 LCD 15-160 A

Spawarka DIGIARC-160 LCD służy do spawania ręcznego prądem stałym stali, żeliwa oraz metali kolorowych elektrodami otulonymi (metoda MMA). Umożliwia również spawanie metodą TIG Lift z zajarzeniem łuku przez potarcie (po zastosowaniu dodatkowego uchwytu). Jest to urządzenie inwertorowe, produkowane z najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołów wykonanych w technologii IGBT. Spawarka jest wyposażona w automatyczną funkcję ANTI STICK, regulowane funkcje HOT START i ARC FORCE oraz funkcję VRD z możliwością jej wyłączenia. Urządzenie przystosowane jest do spawania wszystkimi typami elektrod bez względu na rodzaj otuliny.

Spawarka inwertorowa Sherman DIGIARC 160 LCD 15-160 A

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

 • Spawarka DIGIARC-160 LCD
 • Uchwyt elektrodowy
 • Uchwyt masowy
 • Pasek na ramię
 • Walizka na spawarkę

Spawarka inwertorowa Sherman DIGIARC 160 LCD 15-160 A

ZALETY SPAWARKI SHERMAN:

 • Spawanie prądem 160 A w 60% cyklu pracy
 • Spawanie metodą MMA oraz TIG Lift
 • Wykonana w technologii IGBT
 • Funkcja ANTI STICK zapobiegająca przywieraniu elektrody do spawanego tego materiału
 • Funkcja HOT START, która jest dużym ułatwieniem podczas zajarzania łuku
 • Funkcja ARC FORCE umożliwia regulację dynamiki łuku spawalniczego
 • Funkcja VRD minimalizuje ryzyko porażenia prądem elektrycznym
 • Wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Dioda sygnalizująca przegrzanie urządzenia
 • Prosty, czytelny panel sterowania z wyświetlaczem LCD i potencjometrem
 • Wydajne chłodzenie wentylatorem
 • Lekka waga, 4,25 kg

Spawarka DIGIARC-160 LCD służy do spawania ręcznego prądem stałym stali, żeliwa oraz metali kolorowych elektrodami otulonymi (metoda MMA). Umożliwia również spawanie metodą TIG Lift z zajarzeniem łuku przez potarcie (po zastosowaniu dodatkowego uchwytu). Jest to urządzenie inwertorowe, produkowane z najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołów wykonanych w technologii IGBT. Spawarka jest wyposażona w automatyczną funkcję ANTI STICK, regulowane funkcje HOT START i ARC FORCE oraz funkcję VRD z możliwością jej wyłączenia. Urządzenie przystosowane jest do spawania wszystkimi typami elektrod bez względu na rodzaj otuliny.

Urządzenie znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych.

GŁÓWNE ZALETY SPAWARKI

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

ANTI STICK - polega na odcięciu/zminimalizowaniu napięcia i prądu spawania w wypadku zwarcia elektrody z spawanym materiałem. ANTI STICK umożliwia spawaczowi łatwiejsze oderwanie elektrody.

VRD - system redukcji napięcia, którego zadaniem jest wyłączenie zasilania w ciągu kilku milisekund po skończeniu spawania. Funkcja ta odpowiada także za redukcję napięcia na elektrodzie otulonej do bezpiecznego poziomu.

ARC FORCE - umożliwia regulację dynamiki łuku spawalniczego. Zmniejszenie wartości funkcji daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększenie wartości funkcji powoduje głębsze wtopienie i możliwość spawania łukiem krótkim. Przy ustawieniu największej wartość dla funkcji ARC FORCE możliwe jest wciśnięcie elektrody w jeziorko roztopionego metalu i przepalenie materiału na wskroś.

HOT START - jest to chwilowe zwiększenie prądu spawania celem ułatwienia zajarzenia łuku elektrycznego oraz wstępnego podgrzania materiału spawanego.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

DOOR TO DOOR IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Ideal. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Arc force Tak
VRD Tak
Hot start Tak
Zasilanie 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania 160 A
Zakres prądu spawania MMA [A] 20 – 160 A
Stopień ochrony IP 21S
Zabezpieczenie sieci [A] bezpiecznik 25 A
Waga urządzenia [kg] 4,25 kg
Wymiary [mm] 370 x 146 x 249 mm
ANTI STICK Tak
HOT START Tak
ARC FORCE Tak
ZASILANIE 230V
CYKL PRACY [%] 60%
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 5.3 kVA
ŚREDNICA ELEKTRODY [mm] 4 mm
CHŁODZENIE Wentylator
SPRAWNOŚĆ η [%] 60%

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium