Przyłbica Spawalnicza Automatyczna True Color Human II - Weldman

Producent: WELDMAN
Kod produktu: 5119
Klasa optyczna: 1|1|1|2
Tryb szlifowania: Tak
Ilość czujników: 2
Czas reakcji zaciemniania [s]: 1/30000
WYMIARY FILTRA [mm]: 110x90x9
CZAS ROZJAŚNIANIA [s]: 0,1-1
WYMIARY POLA WIDZENIA [mm]: 93x43
Przejdź do pełnej specyfikacji
159,00 zł
lub raty 10 x 15,90 zł | RRSO 0%
159.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

PRZYŁBICA SPAWALNICZA AUTOMATYCZNA TRUE COLOR HUMAN II

Przyłbica automatyczna jest wykonana z polimeru, jest zasilana przez baterie i ogniwa solarne. Włączanie i wyłączanie odbywa się automatycznie. W chwili zapalenia łuku transparentny filtr w kasetce zaciemni się. Po wyłączeniu łuku ponownie rozjaśni się. Przyłbica zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV/IR (ultrafioletowe/podczerwone) także kiedy filtr jest transparentny. Istnieje możliwość regulacji zaciemnienia w zakresie uzależnionym od modelu.

PRZYŁBICA SPAWALNICZA AUTOMATYCZNA TRUE COLOR HUMAN II

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Przyłbica automatyczna True Color - Human II - 1 szt.
  • Dowód zakupu: faktura lub paragon

UŻYTKOWANIE

Dopasowania przyłbicy do indywidualnych potrzeb należy wykonać za pomocą odpowiednich przepięć/pokręteł na w nagłowiu. Za pomocą pokrętła „SENSITIVITY” można regulować czułość przyłbicy, tzn. moment reakcji na światło w zależności od oświetlenia zewnętrznego. Z pomocą pokrętła „DELAY” regulujemy czas opóźnienia rozjaśniania (aby uniknąć oślepienia rozgrzanym metalem). Pokrętło „SHADE” (dostępne tylko w modelu VI-980-S) pozwala ustawić optymalny stopień zaciemnienia pomiędzy 9-13 DIN. Wybrane modele są wyposażone w funkcje testu i wskaźnik niskiego poziomu baterii. Wymiana baterii odbywa się przez odkręcenie pokrywy baterii, wymianę baterii oraz ponowne założenie pokrywy i jej zakręcenie. Podczas użytkowania przyłbicy należy wymieniać w miarę zużywania zewnętrzną szybkę ochronną z poliwęglanu i wewnętrzny filtr ochronny z poliwęglanu oraz baterie zasilające. Aby to wykonać należy podwaźyć jego krawędź w wycięciu.

 

GWARANCJA

Producent gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i zobowiązuje się do bezpłatnej wymiany części, które zepsują się w wyniku złej jakości materiału lub wad fabrycznych w ciągu 12 miesięcy od daty uruchomienia urządzenia, poświadczonej na gwarancji. Koszt przesłania urządzenia do producenta oraz od producenta do użytkownika w okresie gwarancyjnym pokrywa użytkownik urządzenia. Urządzenia, które zostały sprzedane w krajach członkowskich UE jako dobra konsumpcyjne, objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji, koszt przesłania urządzenia do producenta oraz od producenta do użytkownika w okresie gwarancyjnym pokrywa producent urządzenia, zgodnie z dyrektywą europejską 1999/44/WE. Karta gwarancyjna jest ważna wyłącznie, jeżeli towarzyszy jej paragon fiskalny lub faktura zakupu. Trudności wynikające z nieprawidłowego użytkowania, naruszenia lub niedbałości o urządzenie nie są objęte gwarancją. Producent nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody pośrednie lub bezpośrednie.

 

Dane techniczne

Klasa optyczna 1|1|1|2
Tryb szlifowania Tak
Ilość czujników 2
Czas reakcji zaciemniania [s] 1/30000
WYMIARY FILTRA [mm] 110x90x9
CZAS ROZJAŚNIANIA [s] 0,1-1
WYMIARY POLA WIDZENIA [mm] 93x43
REGULACJA ŚCIEMNIANIA [DIN] płynna
REGULOWANE OPÓŹNIENIE [s] płynne
MINIMALNE NATĘŻENIA PRĄDU SPAWANIA TIG [A] 10
STOPIEŃ OCHRONY PRZED UV/IR 16
ZASILANIE FILTRA Ogniwo solarne + 1xCR2450
WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERII tak
TEMPERATURA PRACY [°C] -5÷+55
WAGA [g] 400

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium