Reduktor Butlowy AR-CO2 MINI 2 Manometry do Argonu CO2 lub Mieszanki Ar/CO2

Kod produktu: 2102
RODZAJ GAZU: AR/CO2
PRZEPUSTOWOŚĆ [l/min]: 12
CIŚNIENIE WLOTOWE [bar]: 200
CIŚNIENIE WYLOTOWE [bar]: 4
ŚREDNICA WĘŻA [mm]: 6,3
GWINT NAKRĘTKI WYLOTU: 1/4
Przejdź do pełnej specyfikacji
119,00 zł
lub raty 10 x 11,90 zł | RRSO 0%
119.00
Dostępny (4903 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

OPIS REDUKTORA BUTLOWEGO AR CO2 MINI 2 MANOMETRY

Reduktor butlowy MINI z 2 manometrami - jednostopniowy, bezdźwigniowy.  Przeznaczony do gazów technicznych typu argon, dwutlenek oraz mieszanek tych gazów Arg/CO2. Umożliwia obniżenie ciśnienia gazów pobieranych z butli do wymaganego ciśnienia wylotowego (roboczego) oraz zapewnia samoczynne utrzymanie tego ciśnienia na możliwie stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego. Gazy znajdujące sie w butli pod wysokim ciśnieniem, nie mogą być użyte bezpośrednio z butli do spawania, wpływałoby to na wydmuchiwanie płynnego metalu z jeziorka. Gaz w uchwycie spawalniczym (MIG/MAG, TIG) musi mieć stałe ciśnienie i kontrolowaną wydajność.

Reduktor Butlowy Ar-CO2 MINI

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

- reduktor AR CO2 MINI

ZALETY REDUKTORA AR CO2 MINI

Ciśnienie butli spada wraz ze spadkiem poziomu gazu w butli. Aby zniwelować to zjawisko należy zastosować specjalistyczne reduktory utrzymujące ciśnienie na na zbliżonym poziomie z tolerancją ok 10%. Przekłada się to na jakość spoiny. Reduktor AR CO2 MINI wyposażony jest w zawór bezpieczeństwa, przez który zostaje wypuszczony nadmiar gazu jeżeli ciśnienie wylotowe jest większe niż dopuszczalne.

GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

 

 

Dane techniczne

RODZAJ GAZU AR/CO2
PRZEPUSTOWOŚĆ [l/min] 12
CIŚNIENIE WLOTOWE [bar] 200
CIŚNIENIE WYLOTOWE [bar] 4
ŚREDNICA WĘŻA [mm] 6,3
GWINT NAKRĘTKI WYLOTU 1/4

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium