Spartus Pro MIG 500 W Dual Puls Synergy

Producent: SPARTUS
Kod produktu: 3678
Zasilanie: 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls: Tak
Synergia: Tak
Spool gun: Tak
Lutospawanie: Tak
Szpula kg: 5/15
Podajnik drutu: 4 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
24 080,00 zł
lub raty 10 x 2 408,00 zł | RRSO 0%
24080.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

Spartus ProMIG 500W Dual Pulse Synergy

SPARTUS® ProMIG 500W Dual Pulse Synergy to profesjonalny, przemysłowy półautomat spawalniczy z wydzielonym podajnikiem drutu. Fabrycznie wyposażony jest w zintegrowaną chłodnicę cieczy i 4-kołową platformę, tworząc solidną konstrukcję typu Tower. Urządzenie umożliwia spawanie metodami MIG/MAG, TIG oraz MMA maksymalnym prądem o natężeniu 500A dla wszystkich trzech metod. Pracuje z wysokim znamionowym 60% cyklem pracy, a 100% cykl pracy został osiągnięty od wartości 400A. Zasilany jest z sieci trójfazowej 400V.

Spartus PRO MIG 500 W Dual Puls Synergy

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

Kompletny Zestaw Zawiera:

  • Żródło Spartus ProMIG 500W Dual Puls Synergy - 1 szt.
  • Wydzielony podajnik drutu 4R
  • Chłodnica
  • Zestaw jezdny
  • Przewód masowy - 3m
  • Instrukcja Obsługi

 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE URZĄDZENIA:

Wydzielony podajnik wyposażony jest w panel funkcyjny z możliwością regulacji wszystkich parametrów spawania MIG/MAG w trybie manual i synergicznym. Zastosowanie wydzielonego podajnika z pełnym panelem funkcyjnym zwiększa zasięg urządzenia i korzystnie wpływa na jakość i ergonomię pracy w trudnych warunkach przemysłowych Dodatkowo podajnik kompatybilny jest z uchwytami spawalniczymi Spool Gun. Podajnik wyposażony jest w koła jezdne i poręczny uchwyt do przenoszenia.

SPARTUS® ProMIG 500W Dual Pulse Synergy posiada szereg funkcji wspierających przebieg procesu spawania MIG/MAG, a wśród nich:

1P (Pulse) - spawanie MIG/MAG z pulsacją, która znacząca ułatwia uzyskanie łuku natryskowego.

2P (Dual Pulse) - spawanie z podwójną pulsacją - spawanie MIG/MAG w jakości TIG.

•spawanie w dwóch trybach pracy 2T/4T.

•spawanie punktowe SPOT.

Panel funkcyjny MIG/MAG umiejscowiony jest na wydzielonym podajniku drutu, znacznie zwiększając zasięg urządzenia i ergonomię podczas użytkowania. Umożliwia regulację wszystkich kluczowych parametrów dla metody MIG/MAG w tym parametry podwójnej pulsacji.

Źródło wyposażone jest panel funkcyjny do precyzyjnej kontroli parametrów spawania w metodzie TIG: prąd spawania, tryb pracy 2T/4T, czas opadania prądu. W metodzie MMA panel funkcyjny umożliwia precyzyjną regulację: natężenia prądu spawania, wartości funkcji Hot Start (łatwiejsze zajarzenie elektrody), dynamiki łuku Arc Force (łatwiejsze spawanie w pozycjach wymuszonych), możliwość włączenia lub wyłączenia funkcji VRD.

Półautomat spawalniczy SPARTUS® ProMIG 500W Dual Pulse Synergy jest gotowy do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o aplikacjach, które wymagają doskonałej jakości złącza spawanego przy zachowaniu wysokiej wydajności spawania.

Przykładowe zastosowania: przemysł ciężki, przemysł stoczniowy, spawanie konstrukcji stalowych, produkcja, wysokojakościowe i wysokowydajnościowe spawanie aluminium.

 

DOOR TO DOOR - SPARTUS GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Spartus z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Spartus.

Dane techniczne

Zasilanie 400 V 50 Hz
Puls/Dual puls Tak
Synergia Tak
Spool gun Tak
Lutospawanie Tak
Szpula kg 5/15
Podajnik drutu 4 ROLKI
2T/4T 2T/4T/s4T
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.6
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 1,5 – 24
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 15 – 500
CYKL PRACY MIG 60% - 500A | 100% - 400A
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 10 – 500
NAPIĘCIE SPAWANIA MIG MAG [V] 14.8 – 39
BALANS PULSU [%] 30 – 70
PRE-GAS [s] Tak
POST-GAS [s] Tak
OPADANIE PRĄDU [s] 0 – 10
SPAWANIE PUNKTOWE [s] SPOT
BURNBACK Tak
WAGA URZĄDZENIA [kg] 102
WYMIARY [mm] 1100 × 500 × 1500
STOPIEŃ OCHRONY IP23 klasa H
CHŁODZENIE CHŁODNICA
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium