Spotter Weldman 5500 400 V Z Quick Pullerem Do Blacharki Samochodowej

Producent: WELDMAN
Kod produktu: 4764
Zabezpieczenie sieci [A]: MINIMALNE 25C | ZALECANE 32C
Regulacja czasu zgrzewania [s]: 0,1-9,9
Napięcie prądu zgrzewania [V]: 1-13
Natężenie prądu zgrzewania [A]: 4200
Natężenie prądu zasilania [A]: 20-65
Moc prądu zasilania [ kVa]: 12,5
Napięcie zasilania: 400
Przejdź do pełnej specyfikacji
3 138,00 zł
Taniej o 199,00 zł
2 939,00 zł
lub raty 10 x 293,90 zł | RRSO 0%
2939.00
Dostępny (12 zestaw)
Wysyłka w Do 2 dni
Dostawa Darmowa
ilość zestaw
Zapytaj o produkt 733 848 489

Produkty w zestawie

Produkt podstawowy

Spotter Weldman model 5500 to sterowane mikroprocesorem urządzenie do wyciągania, zgrzewania jednostronnego, łatania i rozgrzewania elektrodą węglową blach. Maksymalny prąd zgrzewania 3500 A. Zasilanie 400V. 

Spotter Weldman 5500 400 V do napraw blacharskich wyciągania wgnieceń i zgrzewania

Spotter Weldman 5500 400 V do napraw blacharskich wyciągania wgnieceń i zgrzewania
Spotter Weldman 5500 400 V do napraw blacharskich wyciągania wgnieceń i zgrzewania

1 szt.

Spotter Weldman model 5500 to sterowane mikroprocesorem urządzenie do wyciągania, zgrzewania jednostronnego, łatania i rozgrzewania elektrodą węglową blach. Maksymalny prąd zgrzewania 3500 A. Zasilanie 400V. 

2 539,00 zł Taniej w zestawie!

Quick Puller do Spottera Ideal Weldman Magnum (Produkt dostępny tylko w zestawach urządzeń marki IDEAL)

Quick Puller do Spottera Ideal Weldman Magnum (Produkt dostępny tylko w zestawach urządzeń marki IDEAL)
Quick Puller do Spottera Ideal Weldman Magnum (Produkt dostępny tylko w zestawach urządzeń marki IDEAL)

1 szt.

Quickpuller to urządzenie do ręcznego wyciągania punktowego blachy samochodowej. Płyty podstawy można regulować w celu dostosowania średnicy pola roboczego oraz rozstawu ramion. Dołączone do urządzenia trzy końcówki elektrody zwiększają zakres możliwości urządzenia.

599,00 zł Taniej w zestawie!

Produkty powiązane

Opis

MOCNY I NIEZAWODNY SPOTTER WELDMAN 5500 - DLA PROFESJONALNYCH WARSZTATÓW BLACHARSKICH

SPOTTER WELDMAN 5500 - Najpopularniejszy i najbardziej niezawodny Spotter do wyciągania, zgrzewania i łatania blach samochodowych mogący osiągnąć maksymalny prąd zgrzewania aż 4200A. Dzięki zaawansowanej elektronice urządzenie jest w stanie pracować z napięciem 400V przy minimalnym zabezpieczeniu prądowym 25A.

Niska cena i bardzo dobre parametry techniczne klasyfikują Spotter 5500 jako idealnie narzędzie do remontu nadwozi samochodowych zarówno w przydomowym garażu jak i profesjonalnych warsztatach samochodowych. Dzięki swoim parametrom możliwe jest zgrzewanie blach o grubości do 1,2 mm przy jednocześnie racjonalnie niskim poborze prądu.

Spawarka Wpotter Weldman 5500 

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

ZESTAW ZAWIERA:

 • Zgrzewarka WELDMAN SPOTTER 5500
 • Wózek transportowy
 • QUICK PULLER do wyciągania wgnieceń
 • Przewód roboczy z uchwytem (pistoletem) 2,2 m
 • Przewód zasilający 2,5 m
 • Przewód masowy z końcówką masy 2 m
 • Dowód zakupu: paragon lub faktura

+ DODATKOWE AKCESORIA

 • Młotek kinetyczny do uchwytu (pistoletu) do podkładek trójkątnych
 • Młotek kinetyczny z hakiem do drutu falistego lub podkładek okrągłych i prostych
 • Przyssawka próżniowa mechaniczna
 • Elektrody węglowe 2 szt.
 • Uchwyt do zgrzewu grzebieniowego 6 palców

+ SKRZYNKA Z AKCESORIAMI

 • podkładki okrągłe 12 mm: 30 szt.
 • podkładki trójkątne: 5 szt.
 • podkładki proste: 10 szt.
 • podkładki proste skręcane: 10 szt.
 • śruba M5 L=16 mm: 20 szt.
 • śruba M6 L= 16 mm: 20 szt.
 • drut falisty L= 300 mm: 10 szt.
 • elektroda do śrub
 • elektroda do podkładek okrągłych
 • elektroda do podkładek prostych
 • elektroda do zgniatania nierówności (powstałych po wyciąganiu blachy)
 • elektroda dwustronna do drutu falistego i do zgrzewu punktowego
 • uchwyt do elektrody do drutu falistego
 • uchwyt do podkładek trójkątnych
 • końcówka szybkiej masy

Zgrzewarka Spotter Do Karoserii Weldman 5500

KOMPLEKSOWA NAPRAWA KAROSERII

WELDMAN SPOTTER 5500 przeznaczony jest do prostej i sprawnej naprawy karoserii samochodowej. Służy do zgrzewania elementów mocujących do powierzchni blachy, która uległa odkształceniom, co pozwala na wyciąganie wgnieceń. Zgrzewarki wykorzystywane są też do łatania, rozgrzewania i bańkowania czy spęczania blachy (punktowego zgrzewania i natychmiastowego schłodzenia w celu usztywnienia oraz ściągnięcia materiału).

DUŻA MOC - ŁATWA PRACA

Spotter WELDMAN 5500 dysponuję mocą 4200A i jest zasilany z sieci 400V. Taka moc pozwala na kompleksową naprawę karoserii i pewną stabilną pracę, zachowując jednocześnie wszystkie właściwości mechaniczne elementów, nad którymi pracujemy. Dobór parametrów następuję automatycznie po wyborze odpowiedniego programu. Istnieje też możliwość ręcznego ustawienia prarametrów zgrzewu dla bardziej "wprawionych".

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ

Spoter blacharski pozwala na naprawę: słupków, maski, drzwi, pokrywy bagażnika, a także dachu, błotnika czy progów. Sprzęt ten można znaleźć nie tylko w warsztatach samochodowych i blacharsko-lakierniczych, ale również w zakładach przemysłowych działających w branży motoryzacyjnej.

Zastosowanie spottera blacharskiego Weldman 5500

Zawartość skrzynki: podkładki okrągłe 12 mm: 30 szt., podkładki trójkątne: 5 szt., podkładki proste: 10 szt., podkładki proste skręcane: 10 szt., śruba M5 L=16 mm: 20 szt., śruba M6 L= 16 mm: 20 szt., drut falisty L= 300 mm: 10 szt., elektroda do śrub, elektroda do podkładek okrągłych, elektroda do podkładek prostych, elektroda do zgniatania nierówności (powstałych po wyciąganiu blachy), elektroda dwustronna do drutu falistego i do zgrzewu punktowego, uchwyt do elektrody do drutu falistego, uchwyt do podkładek trójkątnych, końcówka masy.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY SPOTTERA!

 ZGRZEWANIE BLACH DO 1,2mm GRUBOŚCI

 10 TRYBÓW PRACY AUTOMATYCZNEJ

☛ TRYB PRACY MANUALNEJ

 WYŚWIETLACZ MONOCHROMATYCZNY

 PROFESJONALNY WÓZEK W ZESTAWIE

 SERWIS GWARANCYJNY DOOR TO DOOR

 ŁATWA I INTUICYJNA OBSŁUGA

 BOGATY ZESTAW AKCESORII W KOMPLECIE

 ZABEZPIECZENIE NAD I PODNAPIĘCIOWE

☛ ZASILANIE DWUFAZOWE 400V

 KOMPLEKSOWA NAPRAWA KAROSERII JEDNYM URZĄDZENIEM

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO WYCIĄGANIA, ZGRZEWANIA I ROZGRZEWANIA BLACH

Spotter blacharski, nazywany zgrzewarką, przeznaczony jest do sprawnej naprawy samochodowej karoserii. Sprzęt ten można znaleźć nie tylko w warsztatach samochodowych i blacharsko-lakierniczych, ale również w zakładach przemysłowych działających w branży motoryzacyjnej. Służą do zgrzewania elementów mocujących do powierzchni blachy, która uległa odkształceniom, co pozwala na wyciąganie wgnieceń. Zgrzewarki wykorzystywane są też do łatania, rozgrzewania i bańkowania czy spęczania blachy (punktowego zgrzewania i natychmiastowego schłodzenia w celu usztywnienia oraz ściągnięcia materiału). Spotter blacharski pozwala na naprawę: słupków, maski, drzwi, pokrywy bagażnika, a także dachu, błotnika czy progów.

Spotter z elektrodą miedzianą często wykorzystywany jest w warsztatach naprawczych jako zgrzewarka do blach. Pozwala to na rezygnację z innej technologii – z użyciem palnika gazowego. Warto również pamiętać, że brak konieczności użycia palnika gazowego zasilanego butlą wpływa na podniesienie bezpieczeństwa przebywających w warsztacie osób.

Nowoczesne spotery są na tyle zaawansowane technologicznie, że proces podgrzewania i zgrzewania blachy rozpoczyna się automatycznie w momencie zetknięcia przeznaczonej do tego typu prac elektrody z naprawianym elementem. Po upływie zaprogramowanego przez użytkownika czasu lub odsunięciu elektrody od blachy zgrzewanie zostaje automatycznie przerwane. Odpowiednio dobrana zgrzewarka umożliwia uzyskanie oczekiwanego efektu przy jak najmniejszym zużyciu energii.'

Weldman Spotter 5500

INTUICYJNA OBSŁUGA i AUTOMATYCZNY DOBÓR PARAMETRÓW

Dużą zaletą spotera jest funkcja automatycznego doboru parametrów, (tj. prądu i czasu zgrzewania) Na wyświetlaczu wybieramy odpowiedni program pracy i "od razu" możemy rozpoczynać pracę. Spoter posiada 10 gotowych trybów pracy z automatycznymi ustawieniami (programami). Takie sterowanie zapewnia najwyższą precyzję pracy.

Istnieje też opcja ustawień manualnych, czyli ręcznego ustawienia czasu i prądu zgrzewania. Po upływie zaprogramowanego przez użytkownika czasu lub odsunięciu elektrody od blachy zgrzewanie zostanie automatycznie przerwane.

MOBILNE PODWOZIE JEZDNE

WELDMAN SPOTTER 5500 montowany jest na specjalnym wózku, który jest dołączany do zestawu. Wózek ma szereg udogodnień takich jak:

 • uchwyty na wybijaki,
 • młotki kinetyczne,
 • dodatkowe półki na akcesoria,
 • blokowane kółka skrętne.

CZYTELNY I INTUICYJNY - CYFROWY PANEL STEROWANIA

Wszystkie ustawienia zgrzewarki dostępne są z panelu sterowania. Po wyborze rodzaju narzędzia urządzenie samo dopasuje prąd zgrzewania i optymalne cykle pracy.

Spotter zgrzewarka Weldman 5500 sterowanie Allweld

1. Wyświetlacz monochromatyczny(wyświetla tryb pracy, czas zgrzewania, grubość materiału i natężenie prądu zgrzewania) 2/3. Regulacja wartości natężenia prądu zgrzewania: zmniejszanie/zwiększanie 4/5. Regulacja wartości czasu trwania zgrzewania: zmniejszanie/zwiększanie 6. Wyłącznik główny 7. Wybór trybu pracy zgrzewarki: góra/dół 8. Wybór grubości zgrzewanego materiału(0,6/0,8/1,0/1,2mm) 9. Diody LED wskazujące wybrany tryb pracy zgrzewarki.

 

Spotter Weldman 5500 400V do Napraw Blacharskich

DOOR TO DOOR - WELDMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Weldman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Weldman.

Dane techniczne

Zabezpieczenie sieci [A] MINIMALNE 25C | ZALECANE 32C
Regulacja czasu zgrzewania [s] 0,1-9,9
Napięcie prądu zgrzewania [V] 1-13
Natężenie prądu zgrzewania [A] 4200
Natężenie prądu zasilania [A] 20-65
Moc prądu zasilania [ kVa] 12,5
Napięcie zasilania 400
Max. grubość zgrzewanego materiału [mm] 1,2
Wymiary [mm] 480x320x330
Wymiary z wózkiem [mm] 560x490x990
Waga urządzenia [kg] 24
Waga urządzenia z wózkiem [kg] 44

Opinie o produkcie (0)

Submit

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Spotter Weldman 5500 400 V Z Quick Pullerem Do Blacharki Samochodowej Wybierz warianty produktu (1/2)
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium