Uchwyt spawalniczy do migomatu MB 25/4m MIG MAG
Opis
Uchwyt spawalniczy do migomatu MB 25/4m MIG MAG
KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA
- Uchwyt spawalniczy MIG/MAG typ MB 25 - 4m
UWAGA!
UCHWYTY MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ OBUDOWĄ RĘKOJEŚCI (inne kolory, wygląd i przegub). Nie wpływa to na parametry pracy uchwytu, ma jedynie charakter wizualny.
WERSJE UCHWYTÓW WYSYŁANE SĄ LOSOWO!
Uchwyty spawalnicze MIG/MAG chłodzone powietrzem są najlepszym rozwiązaniem do prac hobbystycznych, warsztatowych, a nawet przemysłowych. Łączą jakość i nowoczesną technologię z optymalną ergonomią umożliwiając bezproblemową obsługę przy różnych pracach.
Oferowany uchwyt MIG/MAG to najwyższa jakość wykonania, niezawodność, wytrzymałość i łatwa dostępność elementów eksploatacyjnych. Największą zaletą oferowanych uchwytów MB 25 jest ich atrakcyjna cena zakupu, połączona z wysoką jakością wykonania.
Nie przerywaj pracy, nie martw się brakiem osprzętu.
Zestaw znajdzie zastosowanie w momencie zużycia się elementów oraz w przypadku zmiany drutu spawalniczego na inną średnice. Konieczne jest wtedy dostosowanie średnicy końcówki prądowej do średnicy drutu. Prezentowane na aukcji elementy zużywają się i warto zaopatrzyć się w ich zapas.
Komplet elementów przedłuży żywotność uchwytu i usprawni prace.
ZALETY UCHWYTU:
- Ergonomiczna krótka rękojeść
- Miękkie komponenty w obszarze chwytu zapewniają pewność chwytu nawet w skrajnych położeniach.
- Przegub kulowy umożliwia swobodne manipulowanie rękojeścią podczas spawania,
- Optymalne chłodzenie uchwytu, wysoka żywotność.
- Oszczędność czasu podczas wymiany uchwytów dzięki złączu centralnemu typu EURO.
- Części eksploatacyjne (końcówki prądowe, dysze gazowe, łączniki prądowe, prowadniki drutu i inne) są kompatybilne z uchwytem typ BINZEL MB-25