Spawarka Inwertorowa MMA Weldman ARC 203

  • SUPEROKAZJA
Producent: WELDMAN
Kod produktu: 6158
Arc force: Tak
VRD: Nie
Hot start: Tak
Zasilanie: 230V 50Hz
Zakres prądu spawania MMA [A]: 20-200
Napięcie biegu jałowego [V]: 56
Waga urządzenia [kg]: 3,5
Przejdź do pełnej specyfikacji
419,00 zł
lub raty 10 x 41,90 zł | RRSO 0%
419.00
Niedostępny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA MMA WELDMAN ARC 203

Urządzenie Weldman ARC 203  zostało wykonane w oparciu o technologię inwertorową IGBT. Spawarka jest zaprojektowana do spawania metodą MMA stali węglowych, stopowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, odlewów żeliwnych oraz aluminium.

Spawarka Inwertorowa MMA Weldman ARC 203

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • spawarka MMA WELDMAN ARC 203
  • przewód 2m z uchwytem elektrody 200A  (DX50)
  • przewód 1,6m z zaciskiem masy 300A  (DX50)
  • maska spawalnicza
  • przewód zasilający 2m z wtyczką 230V

 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Spawarka umożliwia spawanie metodą MMA, uważaną za jedną z najbardziej uniwersalnych w spawalnictwie. Wykorzystuje się ją w szeroko rozumianej branży produkcyjnej, w przemyśle stoczniowym oraz w pracach instalacyjnych na budowach. Metoda MMA znajduje zastosowanie także w niewielkich warsztatach naprawczych. Spawanie odbywa się przy użyciu elektrody otulonej, składającej się z metalowego rdzenia pokrytego sprasowaną otuliną.

Spawarka Inwertorowa MMA Weldman ARC 203

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT - nowoczesne tranzystory bipolarne, zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych i małe straty mocy. Zwiększają wydajności oraz wydłużają niezawodności źródła prądu. Umożliwiają wysoką częstotliwość przełączania tym samym zapewniając błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

HOT START „gorący start” - polega na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku. Zapobiega to zjawisku „przyklejania elektrody” w początkowej fazie spawania ułatwiając rozpoczęcie całego procesu. Zalecane jest wyłączenie tej funkcji p przypadku cienkich elementów.

ANTI-STICK - umożliwia spawaczowi łatwe oddzielanie (odejmowanie) elektrody od produktu, bez ryzyka porażenia wzroku. W przypadku zwarcia (jeśli nastąpi), po krótkiej przerwie, prąd spawania redukowany jest automatycznie. Po oddzieleniu elektrody od elementu, źródło automatycznie przywraca swoje działanie. Poprawia efektywność spawania, zwarciu elektrody towarzyszy jej przegrzanie co może skutkować jej uszkodzeniem.

ARC FORCE – wykorzystywana jest do udoskonalenia stabilności w łuku i zapobiegania “przywieraniu” elektrody. Zmniejszenie jej wartości w pewnym stopniu redukuje  również zużycie energii elektrycznej, łuk jest miękki i zmniejsza się głębokość wtopu. Ułatwia to pracę przy cieńszych materiałach. Analogicznie zwiększając ARC FORCE łuk staje się bardziej skupiony przetop i stabilność łuku się zwiększa.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

DOOR TO DOOR - WELDMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Weldman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Weldman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Arc force Tak
VRD Nie
Hot start Tak
Zasilanie 230V 50Hz
Zakres prądu spawania MMA [A] 20-200
Napięcie biegu jałowego [V] 56
Waga urządzenia [kg] 3,5
Wymiary [mm] 300×125×190
ŚREDNICA ELEKTRODY [mm] 2-4
STOPIEŃ OCHRONY IP21 klasa F
DŁUGOŚĆ KABLA ZASILAJĄCEGO [cm] 200

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium