OFERTA SPECJALNA - ZESTAW NARZĘDZI ZA 1 ZŁ

Przyłbica spawalnicza True Color Falcon Czerwona Red samościemniająca

Producent: WELDMAN
Kod produktu: 4577
KLASA OPTYCZNA: 1|1|1|2
TRYB SZLIFOWANIA: Tak
ILOŚĆ CZUJNIKÓW: 2
CZAS REAKCJI ZACIEMNIANIA [s]: 1/25000
WYMIARY FILTRA [mm]: 110 x 90 x 9
CZAS ROZJAŚNIANIA [s]: 0,1 - 1
WYMIARY POLA WIDZENIA [mm]: 93 x 43
Przejdź do pełnej specyfikacji
139,00 zł 139.00
Rata od 13,90 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
duża ilość (94 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

Opis

PRZYŁBICA AUTOMATYCZNA TRUE COLOR FALCON RED

Przyłbica automatyczna z filtrem spawalniczym i nagłowiem Weldman True Color Falcon, przeznaczona do większości procesów spawania m.in. MMA, MIG/MAG a także wyposażona w funkcję szlifowania. Przyłbica Weldman zapewnia ochronę przed iskrami, rozpryskami spawalniczymi oraz szkodliwym promieniowaniem w normalnych warunkach spawalniczych. Automatyczny filtr automatycznie zmienia poziom zaciemnienia od niskiego do wysokiego kiedy łuk zostaje zajarzony i odwrotnie: powraca do niskiego poziomu gdy przestajemy spawać. 

Przyłbica Automatyczna True Color Falcon - kolor Srebrny

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Przyłbica automatyczna Weldman True Color Falcon - Czerwona
  • Dowód zakupu: faktura lub paragon

KLASA OPTYCZNA

Filtr LCD z pojedynczym ekranem ściemniającym w klasie optycznej 1/1/1/2. Klasę optyczną określa się w skali 1-3 (1-doskonała, 3-zła)

1/X/X/X - Jakość optyczna - Czysty obraz bez zniekształceń
X/1/X/X - Przepuszczalność światła - W trybie zaciemnienia dopuszcza nierównomierne ściemnienie zapewniając jednocześnie całkowitą ochronę oczu i twarzy przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz podczerwonym.
X/X/1/X - Rozproszenie światła - Czysty obraz bez zamglenia.
X/X/X/2 - Zależność przepuszczalności światła od kąta widzenia - dopuszczalne jest nierównomierne ściemnienie pod różnymi kątami patrzenia.

PARAMETRY ZASILANIA
Źródło zasilania: ogniwo fotowoltaiczne + wymienna bateria.

UŻYTKOWANIE:

Dopasowania przyłbicy do indywidualnych potrzeb należy wykonać za pomocą odpowiednich przepięć/pokręteł na w nagłowiu. Za pomocą pokrętła „SENSITIVITY” można regulować czułość przyłbicy, tzn. moment reakcji na światło w zależności od oświetlenia zewnętrznego. Z pomocą pokrętła „DELAY” regulujemy czas opóźnienia rozjaśniania (aby uniknąć oślepienia rozgrzanym metalem). Pokrętło „SHADE” (dostępne tylko w modelu VI-980-S) pozwala ustawić optymalny stopień zaciemnienia pomiędzy 9-13 DIN. Wybrane modele są wyposażone w funkcje testu i wskaźnik niskiego poziomu baterii. Wymiana baterii odbywa się przez odkręcenie pokrywy baterii, wymianę baterii oraz ponowne założenie pokrywy i jej zakręcenie. Podczas użytkowania przyłbicy należy wymieniać w miarę zużywania zewnętrzną szybkę ochronną z poliwęglanu i wewnętrzny filtr ochronny z poliwęglanu oraz baterie zasilające. Aby to wykonać należy podważyć jego krawędź w wycięciu.

Przyłbica Automatyczna True Color Falcon Srebrna

GWARANCJA PRODUCENTA

Producent gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i zobowiązuje się do bezpłatnej wymiany części, które zepsują się w wyniku złej jakości materiału lub wad fabrycznych w ciągu 12 miesięcy od daty uruchomienia urządzenia, poświadczonej na gwarancji. Koszt przesłania urządzenia do producenta oraz od producenta do użytkownika w okresie gwarancyjnym pokrywa użytkownik urządzenia. Urządzenia, które zostały sprzedane w krajach członkowskich UE jako dobra konsumpcyjne, objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji, koszt przesłania urządzenia do producenta oraz od producenta do użytkownika w okresie gwarancyjnym pokrywa producent urządzenia, zgodnie z dyrektywą europejską 1999/44/WE. Karta gwarancyjna jest ważna wyłącznie, jeżeli towarzyszy jej paragon fiskalny lub faktura zakupu. Trudności wynikające z nieprawidłowego użytkowania, naruszenia lub niedbałości o urządzenie nie są objęte gwarancją. Producent nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody pośrednie lub bezpośrednie.

 

Dane techniczne

KLASA OPTYCZNA 1|1|1|2
TRYB SZLIFOWANIA Tak
ILOŚĆ CZUJNIKÓW 2
CZAS REAKCJI ZACIEMNIANIA [s] 1/25000
WYMIARY FILTRA [mm] 110 x 90 x 9
CZAS ROZJAŚNIANIA [s] 0,1 - 1
WYMIARY POLA WIDZENIA [mm] 93 x 43
REGULACJA ŚCIEMNIANIA [DIN] płynna
REGULOWANE OPÓŹNIENIE [s] płynne
ZACIENIENIE STAN PRACY [DIN] 9 - 13
MINIMALNE NATĘŻENIA PRĄDU SPAWANIA TIG [A] 10
STOPIEŃ OCHRONY PRZED UV/IR 16
ZASILANIE FILTRA Ogniwo solarne + 1xCR2032
WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERII tak
TEMPERATURA PRACY [°C] -5 ÷ +55
WAGA [g] 0,44

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium