Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że od dnia 01.12.2020 sklep stacjonarny jest nieczynny.

Zamówienia można składać jedynie za pośrednictwem Allweld.pl

Spawarka Migomat Weldman Multi 205 MIG MAG Punktowe

Kod produktu: 2220
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 1 499,00 zł 1 999,00 zł 1499.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

Spawarka Inwertorowa MIG MAG Weldman Multi 205 MIG TIG MMA

Spawarka Inwertorowa MIG MAG Weldman Multi 205

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

KOMPLETNA ZESTAW ZAWIERA:

  • Półautomat spawalniczy WELDMAN MULTI 205
  • Uchwyt spawalniczy MB 15 - 3m
  • Uchwyt elektrodowy - 2m
  • Uchwyt masowy - 2m
  • Instrukcja obsługi w języku polskim

+ DODATKOWE AKCESORIA

  • Wtyczka sterująca 5-pinowa do uchwytu TIG
  • Wężyk do podłączenie gazu - 2,5m

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

Spawarka Weldman Multi 205 MIG

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

WELDMAN MULTI 205 to bardzo wydajne urządzenie jednofazowe, wykonane w technologii IGBT, pozwalające na płynne spawanie prądem 200A. Spawarka oferuję możliwość wyboru najdogodniejszej metody spawania spośród: MIG/MAGMMA i TIG LIFT. Dzięki takim możliwościom spawarka doskonale sprawdzi się w sytuacjach, w których najważniejsze są niewielkie rozmiary i łatwość transportu.

NOWOCZESNA SPAWARKA

Weldman MULTI 205 to nowoczesna spawarka, która obsługuje drut spawalniczy o średnicach od 0,6 do 1.0mm oraz elektrody otulone i wolframowe do 4mm. Dzięki zmiennej biegunowości możemy spawać także drutem samosołonowym 0,9mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu migomat poradzi sobie z różnego rodzaju stopami metali i doskonale sprawdzi się w warsztatach i pracach budowlanych.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Spawarka WELDMAN to bardzo wytrzymałe urządzenie, metalowa obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia długoletnie użytkowanie. Dodatkowo urządzenie wykonano w technologi inwertorowej IGBT,dzięki czemu zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej, większą odporność na zakłócenia, spadki napięcia, ale również bezawaryjną pracę. Zastosowanie technologii IGBT gwarantuje również błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

SPAWANIE TIG LIFT

Spawarka pozwala także na spawanie metoda TIG LIFT za pomocą uchwytu TIG typu SR26 widocznego na zdjęciu obok. Zajarzenie łuku odbywa się dotykowo poprzez układ LIFT. Aby rozpocząć pracę, należy z menu wybrać odpowiednią metodę pracy (w tym przypadku TIG), podłączyć uchwyt i wtyczkę pod odpowiednie gniazda i można zaczynać pracę. Sterowanie gazem odbywa się poprzez przycisk uchwytu, który uruchamia elektrozawór spawarki.

UWAGA!!!

Uchwyt TIG nie wchodzi w skład wyposażenia, ale jest dostępny na naszych pozostałych aukcjach.

Najważniejsze funkcje urządzenia

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

2T/4T - przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku start następuje proces spawania po puszczeniu przycisku proces spawania zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces spawania przy drugim naciśnięciu jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych spawach.

REG. INDUKCYJNOŚCI - pozwalająca na wprowadzanie mniejszej ilości ciepła w miejsce spawania. Blacha nie odkształca się i ochronna warstwa cynku nie zostaje uszkodzona, przydatna w lutospawaniu.

LUTOSPAWANIE - to metoda, która w dość dużym stopniu przypomina spawanie metodą MIG/MAG, jednak dostarczana w tym przypadku energia jest o wiele mniejsza. To powoduje, że lutospawanie wykorzystuje się do łączenia cienkich blach pokrytych warstwą cynku. Opisywana metoda to proces spajania, w czasie którego dochodzi do stopienia lutu, a nie materiału, z którym pracujemy. Druga część nazwy, czyli MIG/MAG, pochodzi od wykorzystania sposobu topienia drutu w łuku elektrycznym w otoczeniu gazu ochronnego, a także od przygotowania brzegu materiału w taki sam sposób, jak do tradycyjnego spawania. Metoda lutospawania stosowana jest jednak nie tylko do spajania blach ocynkowanych, ale też cienkich blach wykonanych ze stali nierdzewnych oraz różnoimiennych połączeń, m.in. stali kwasoodpornej ze zwykłej jakości stalą lub miedzi ze stalą.

Funkcja HOT START „gorący start” - polega na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku. Zapobiega to zjawisku „przyklejania elektrody” w początkowej fazie spawania ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.

ARC FORCE „dynamika łuku” – skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości.

SPOOL GUN - uchwyt spawalniczy z wbudowanym podajnikiem drutu. Znajduje zastosowanie głównie w warsztatach samochodowych i przy spawaniu cienkich blach, doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach. Szpula z drutem spawalniczym umieszczona jest w rękojeści uchwytu. Uchwyt posiada standardowe przyłącze typu EURO i wtyk sterujący.

PRE GAZ + POST GAS - funkcja pomocna w celu osłonięcia jeziorka spawalniczego. Brak dodatkowej osłony gazowej może skutkować utlenianiem się spoiny.

EUROZŁĄCZE - umożliwiające wymienne stosowanie różnego rodzaju uchwytów.

FLUX - spawanie łukowe drutem proszkowym, niewymagające użycia butli z gazem. Stosujemy drut samoosłonowy, który wypełniony jest topnikiem lub substancją chemiczną wytwarzającą gazy ochronne podczas spawania.

Spawarka Migomat Weldman Multi MIG 205

DOOR TO DOOR - WELDMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Weldman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Weldman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 230 V 50 Hz
PULS Nie
SPOOL GUN Tak
LUTOSPAWANIE Tak
SZPULA KG 5
SYNERGIA Nie
FAN STOP Nie
PODAJNIK DRUTU 2 ROLKI
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0,6-1,0
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 2-18
ŚREDNICA DRUTU ALUMINIOWEGO [mm] 0,8-1,0
CYKL PRACY [%] 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 200A - 60% - 24V | 160A - 100% - 22V
CYKL PRACY MIG 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA TIG DC [A] 5-200
CYKL PRACY TIG 60
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MMA [A] 200A - 60% - 28V | 160A - 100% - 26,4V
CYKL PRACY MMA 60
FUNKCJA ARC FORCE - MMA 0-10
FUNKCJA ANTI STICK - MMA Tak
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 60-80
ŚREDNICA ELEKTRODY OTULONEJ [mm] 1,6/2,0/3,2/4,0
PRE-GAS [s] 0,1-15
POST-GAS [s] 0,1-15
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 20
WAGA URZĄDZENIA [kg] 17
NATĘŻENIE PRĄDU ZASILANIA [A] 30 | EFF. 16,8
WYMIARY [mm] 530x230x470
CHŁODZENIE Wentylator

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium