Spawarka Inwertorowa Weldman Tiger TIG 200 DC HF Puls

  • BESTSELLER
Producent: WELDMAN
Kod produktu: 4080
Zasilanie: 230V 50Hz
Zdalne sterowanie: Nie
Puls: Nie
Tryb 2T/4T: Nie
Cyfrowy panel: Nie
Pamięć programów: Nie
Fan stop: Nie
Przejdź do pełnej specyfikacji
1 249,00 zł
lub raty 10 x 124,90 zł | RRSO 0%
1249.00
Dostępny (2 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA TIGER TIG 200 DC HF PULS

Weldman Tiger TIG 200 DC spawarka inwertorowa do spawania metodą TIG prądem stałym DC i elektrodą otuloną MMA. Spawarka pozwala na spawanie prądem maksymalnym 200A. Umożliwia uzyskanie 5mm przetopu i spawanie materiału do grubości 10mm.

Weldman TIG 200 DC to sprawdzone urządzenie, dostępne już od kilku lat na rynku. Ze względu na swoją niezawodność i prostotę działania, zbiera same pozytywne opinie. Ten TIG polecany jest do prac montażowych, warsztatów, prac garażowych i innych z wykorzystaniem stali czarnej, stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Spawarka Weldman Tiger TIG 200 DC HF Puls

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka WELDMAN TIGER TIG DC 200
  • Uchwyt spawalniczy TIG SR - 26 - 4m
  • Uchwyt elektrodowy - 2m
  • Uchwyt masowy - 2m
  • Zestaw części eksploatacyjnych uchwytu
  • Instrukcję obsługi w języku polskim

Jeśli potrzebujesz inne akcesoria typu: butla, drut, dysze czy przyłbica, to znajdziesz je na innych naszych aukcjach!

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

MOCNE ŹRÓDŁO

Spawarka WELDMAN TIGER TIG 200 to nowoczesna spawarka TIG DC. Urządzenie zbudowano w oparciu o najnowsze technologie MOFSET, dzięki czemu zyskaliśmy na wadze, wymiarach i funkcjonalności. Wbudowany PULS pozwala na spawanie bardzo cienkich elementów, zmniejszenie energii liniowej łuku, a co za tym idzie zmniejszenie przegrzania lub przepalenia spawanych materiałów.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Urządzenie ma bardzo proste sterowanie za pomocą pokręteł, którymi dokonujemy najważniejszych ustawień takich jak: prąd spawania, wypływ gazu. Z panelu sterowania wybieramy także za pomocą włączników metodę spawania (TIG lub MMA) oraz funkcje pulsu (spawanie TIG bez pulsu, spawanie TIG z pulsem o wysokiej częstotliwości, spawanie TIG z pulsem o niskiej częstotliwości).

Weldman Tiger TIG 200 DC HF Puls

NIEWIELKA WAGA I GABARYTY

Spawarka imponuje niewielkimi gabarytami i masą wynoszącą zaledwie ok. 9kg. Małe wymiary i niska waga czynią model TIGER TIG 200 bezkonkurencyjny w swojej klasie spawarek, gwarantują także dużą mobilność i możliwość pracy nawet w trudnodostępnych miejscach.

BEZDOTYKOWE ZAJARZENIE

Zajarzenie łuku odbywa się bezdotykowo za pomocą wbudowanego jonizatora HF. Dodatkowo układ HF poprawia stabilność spawania oraz zapewnia błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów, podczas spawania.

MOCNY UCHWYT

Urządzenie wyposażono w uchwyt do spawania TIG SR 26 długości 4m,o dużej obciążalności prądowej, dzięki czemu wytrzyma pracę nawet w długich cyklach. Do każdego uchwytu dodajemy części eksploatacyjne na start, dzięki czemu uchwyt jest uzbrojony i gotowy do pracy. Ponadto, wszystkie części zamienne uchwytu są łatwo dostępne i można je nabyć w atrakcyjnych cenach.

Spawarka Inwertorowa Tiger TIG 200 DC HF Puls

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

Funkcja HOT START „gorący start” - polega na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku. Zapobiega to zjawisku „przyklejania elektrody” w początkowej fazie spawania ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.

ARC FORCE „dynamika łuku” – skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

JONIZATOR HF - bezstykowe zajarzenie łuku przy wykorzystaniu wysokich częstotliwości. Dzięki takiemu rozwiązaniu technologicznemu możliwe jest wyeliminowanie zanieczyszczenia spoiny wolframem.

ANTI STICK polega na odcięciu/zminimalizowaniu napięcia i prądu spawania w wypadku zwarcia elektrody z spawanym materiałem. ANTI STICK umożliwia spawaczowi łatwiejsze oderwanie elektrody.

EUROZŁĄCZE - umożliwiające wymienne stosowanie różnego rodzaju uchwytów.

DOOR TO DOOR - WELDMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Weldman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door to door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Weldman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Dane techniczne

Zasilanie 230V 50Hz
Zdalne sterowanie Nie
Puls Nie
Tryb 2T/4T Nie
Cyfrowy panel Nie
Pamięć programów Nie
Fan stop Nie
Znamionowy prąd spawania 200 A (60%)
Zabezpieczenie [A] 16
Napięcie biegu jałowego [V] 59
Waga urządzenia [kg] 10
Zasilanie 230V 50Hz
Prąd spawania do 200 A
Tryb 2T/4T Nie
Cyfrowy panel Tak
Pamięć programów Nie
Zdalne sterowanie Nie
PULS Tak
PRĄD SPAWANIA TIG [A] 18V - 60% - 200A | 16,2 - 100% - 156 A
PRĄD SPAWANIA MMA [A] 28V - 60% - 200 A | 26,2 - 100% - 156 A
CYKL PRACY [%] 60
ŚREDNICA ELEKTRODY MMA [mm] 1,0 - 4,0
MAX. POBÓR PRĄDU [A] Natężenie prądu zasilania : TIG - 20A | MMA -33A
ZAJARZANIE ŁUKU HF
STOPIEŃ OCHRONY IP21S, Klasa izolacji F
WAGA URZĄDZENIA [KG] 9
WYMIARY [mm] 410 x 160 x 310

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium