Przecinarka plazmowa 50 mm HF Ideal Expert Plasma 100 NEW

Producent: IDEAL
Kod produktu: 3482
Zajarzanie: HF
Zasilanie: 400 V / 50 Hz
Max. grubość cięcia [mm]: 50 mm (rozdzielające)
Max. prąd cięcia [A]: 100
Zakres prądu cięcia [A]: 30 - 100
Sprawność [%]: 60
Max. pobór mocy [kVA]: Moc 13.6 kW
Przejdź do pełnej specyfikacji
5 499,00 zł
lub raty 10 x 549,90 zł | RRSO 0%
5499.00
Dostępny (27 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

PRZECINARKA PLAZMOWA IDEAL EXPERT PLASMA 100 - CIECIE 50 MM!

Przecinarka plazmowa Expert Plasma 100 marki Ideal - to bardzo mocne, profesjonalne urządzenie do cięcia stali czarnej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi mogące rozdzielić materiał o grubości do 50 mm dla stali czarnej. 

Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczne sterowanie, płynną regulację prądu, zabezpieczenie przeciw przeciążeniu a także układ chłodzenia z wbudowanym wentylatorem. Przedni panel posiada bardzo czytelny - cyfrowy wyświetlacz oraz łatwe w obsłudze pokrętła i przyciski sterujące. W tylnej części urządzenia znaleźć można wbudowany manometr informujący o poziomie ciśnienia (MPa).

Przecinarka Ideal Expert Plasma 100

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody. 

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Przecinarka plazmowa IDEAL EXPERT PLAZMA 100
 • Uchwyt plazmowy ręczny EURO P80 - 6m
 • Uchwyt masowy - 3m
 • Instrukcję obsługi w języku polskim

 


Przecinarka Plazmowa Expert Plasma 100 HF


NIEZWYKLE ŁATWY TRANSPORT

Przecinarka Ideal Expert Plasma 100 została wyposażona w wyważone, mobilne podwozie jezdne zapewniające niesamowitą szybkość oraz zwinność podczas transportu. Dodatkowo obudowa posiada bardzo mocne uchwyty pomocnicze ułatwiające przemieszczanie urządzenia.

TECHNOLOGIA IGBT

W przecinarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła.

MOCNY UCHWYT PLAZMOWY P80

W przecinarce zastosowano niezawodny uchwyt o długości 6m. Standard P80 pozwala na intensywną eksploatację nawet przy dużych prądach. Rękojeść oraz przewody nagrzewają się w mniejszym stopniu, co pozwala na cięcie w długich cyklach materiałów o przekroju nawet 50mm. Łuk jest stabilny dzieki czemu zredukowany jest efekt tzw. ukosowania.

FILTRO REDUKTOR W ZESTAWIE

Przecinarka Ideal Expert 100 w zestawie zawiera filtro-reduktor do oczyszczania sprężonego powietrza oraz utrzymywania stałej wartości ciśnienia. Filtro-reduktor umieszczony jest z tyłu urządzenia, dodatkowo jest on zabudowany w celu unikniecia ewentualnych uszkodzeń  mechanicznych.

DODATKOWE FUNKCJE POST GAS + 2T/4T

Aktualne wersje tego modelu, posiadają dodatkowy potencjometr z regulacją Post Gas, czyli po-wypływu gazu. Regulacja w zakresie 5-15 s jest przydatna dla chłodzenia uchwytu. Dodatkowo możemy wybrać dwa tryby pracy 2Takt oraz 4Takt. Przy dwutakcie po naciśnięciu przycisku następuje proces cięcia po puszczeniu przycisku proces zostaje zatrzymany - przy czterotakcie po pierwszym naciśnięciu i puszczeniu przycisku następuje proces cięcia przy drugim naciśnięciu łuk gaśnie jest to wygodniejsze rozwiązanie przy dłuższych pracach.

 

Przecinarka Plazmowa Expert Plasma 100 HF

DANE TECHNICZNE

PARAMETRY ZASILANIA

 • Napięcie zasilania: 400V
 • Częstotliwość: 50Hz
 • Ilość faz: 3ph
 • Zabezpieczenie zasilania: 25A "C"

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Prąd cięcia: 100A
 • Moc: 13,6 kW
 • Napięcie stanu jałowego: 300V
 • Cykl pracy: 60%
 • Max. grubość cięcia: 50mm
 • Grubość cięcia jakościowego: 45mm
 • Ciśnienie sprężonego powietrza: 5 - 6bar
 • Pobór powietrza: 250l/min
 • Sposób zajarzenia: HF - bezdotykowe

PARAMETRY FIZYCZNE

 • Stopień ochrony: IP21S
 • Wymiary (z podwoziem): 520x285x510mm
 • Wymiary (bez podwozia): 520x285x450mm
 • Waga: 37kg

 

DOOR TO DOOR IDEAL GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Ideal z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Ideal. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

Zajarzanie HF
Zasilanie 400 V / 50 Hz
Max. grubość cięcia [mm] 50 mm (rozdzielające)
Max. prąd cięcia [A] 100
Zakres prądu cięcia [A] 30 - 100
Sprawność [%] 60
Max. pobór mocy [kVA] Moc 13.6 kW
Zapotrzebowanie powietrza [l/min] 250
Zalecane ciśnienie robocze [bar] 5 - 6
Stopień ochrony IP 21S
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] C25 A
WAGA URZĄDZENIA [kg] 37
WYMIARY [mm] 500x250x330

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium