Spawarka MMA Magnum Snake 200 LED

Producent: MAGNUM
Kod produktu: 4534
Arc force: Tak
VRD: Tak
Hot start: Tak
Zasilanie: 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania: 200
Zakres prądu spawania MMA [A]: 30A/21,2V - 200A/28V
Sposób regulacji: pokrętło
Przejdź do pełnej specyfikacji
899,00 zł
lub raty 10 x 89,90 zł | RRSO 0%
899.00
Dostępny (50 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

SPAWARKA INWERTOROWA ELEKTRODOWA MMA MAGNUM SNAKE 200 LED

Spawarka MAGNUM 200 LED to bardzo wytrzymałe urządzenie nadające się do prac stacjonarnych i terenowych. Pozwala na spawanie MMA i TIG LIFT prądem maksymalnym 200AZapalenie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał. Spawarka pozwala na płynną regulację parametrów, a czytelny wyświetlacz LED pozwala w łatwy sposób kontrolować prąd spawania.

Spawarka Inwertorowa MMA Magnum Snake 200 LED

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA

  • Spawarka MAGNUM SNAKE 200 LED
  • Przewód roboczy MMA
  • Przewód masowy z zaciskiem
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

Spawarka Inwertorowa MMA Magnum Snake 200 LED

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Urządzenie inwertorowe Snake 200 LED jest przenośnym i lekkim, źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali w tym zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych oraz żeliwa.

Charakteryzuje się dużą sprawnością 60% oraz maksymalny prąd spawania 200A. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. Wytrzymałe urządzenie nadające się do prac terenowych jak i stacjonarnych. Metalowa obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia długoletnie użytkowanie spawarki.NAJWAŻNIEJSZE ZALETY URZĄDZENIA:

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

HOT START (gorący start) - funkcja, za sprawą której rozpoczęcie spawania jest o wiele łatwiejsze. W chwili zajarzenia łuku na krótko zwiększany jest prąd spawania. To prowadzi do rozgrzania materiału i elektrody w miejscu styku, a także do odpowiedniego ukształtowania przetopu oraz lica spoiny (w początkowej fazie procesu spawania).

ARC FORCE - funkcja, która zapewnia najlepsze ustawienia umożliwiające uzyskanie stabilnego łuku oraz małą ilość odprysków. Innymi słowy, za sprawą ARC FORCE łuk elektryczny konieczny do spawania jarzy się w sposób jednostajny, bez zwarć utrudniających lub uniemożliwiających połączenie materiałów. Podczas spawania często powstają duże ilości odprysków, czyli kropli topionych metali, które należy usunąć. Po włączeniu funkcji ARC FORCE ilość odprysków znacząco się zmniejsza, a to pozwala na bardziej komfortową pracę.

VRD - system redukcji napięcia, którego zadaniem jest wyłączenie zasilania w ciągu kilku milisekund po skończeniu spawania. Funkcja ta odpowiada także za redukcję napięcia na elektrodzie otulonej do bezpiecznego poziomu.

ANTI-STICK - umożliwia spawaczowi łatwe oddzielanie (odejmowanie) elektrody od produktu, bez ryzyka porażenia wzroku. W przypadku zwarcia (jeśli nastąpi), po krótkiej przerwie, prąd spawania redukowany jest automatycznie. Po oddzieleniu elektrody od elementu, źródło automatycznie przywraca swoje działanie.

TIG LIFT - możliwość spawania w metodzie TIG przy użyciu uchwytu z zaworkiem gazu w rękojeści. Zajarzeniu łuku odbywa się przez potarcie podobnie jak to ma miejsce przy zajarzaniu w metodzie MMA.

Spawarka Inwertorowa MMA Magnum Snake 200 LED

DOOR TO DOOR - MAGNUM GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Magnum z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Magnum. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

Arc force Tak
VRD Tak
Hot start Tak
Zasilanie 230V 50Hz
Znamionowy prąd spawania 200
Zakres prądu spawania MMA [A] 30A/21,2V - 200A/28V
Sposób regulacji pokrętło
Napięcie biegu jałowego [V] 70
Zabezpiecznie [A] 20 [A] klasa C
Stopień ochrony IP21/F
Waga urządzenia [kg] 4,7
CYKL PRACY [%] 60% - 200A - 28V | 100% - 155A - 26,2V
ŚREDNICA ELEKTRODY [mm] 1,6 - 4,0
SKU U I SNA 200LD

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium