Doradztwo

(+48) 733 848 489

(+48) 668 176 610

Spawarka Inwertorowa MMA Sherman ARC 200 C ARC Force VRD

Kod produktu: 2621
Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 981,00 zł 981.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
do obserwowanych

Opis

OPIS SPAWARKI SHERMAN ARC 200 C MMA

Sherman ARC 200 C jest to niezawodna spawarka inwertorowa MMA i TIG Lift, doskonała do mobilnych zastosowań w niewielkich przestrzeniach. Bezpieczna w użytkowaniu chroni spawacza poprzez wbudowany system VRD. ARC 200 C z uwagi na sprawdzoną konstrukcję polecana jest do wymagających zastosowań, charakteryzuje ją znamionowy prąd spawania 200 A w cyklu 60%.

Spawarka ARC 200 C posiada prosty w obsłudze intuicyjny panel z płynną regulacją w prądu spawania, funkcji  arc force oraz hot start. Duży cyfrowy wyświetlacz ułatwia precyzyjną regulację a diody w panelu sygnalizują podstawowe działanie ochrony VRD czy też wskazują odłączenie prądu w wyniku przegrzania urządzenia. Konstrukcja spawarki SHERMAN ARC 200 to solidna obudowa dobrze chroniąca przed czynnikami zewnętrznymi oraz duża moc w małych gabarytach. Sugerowane przeznaczenie to pomieszczenia zamknięte względnie powierzchnie pod zadaszeniem.

Zestaw spawarka Sherman MMA 200 A Allweld

SKŁAD ZESTAWU

  • Spawarka inwertorowa Sherman ARC 200C.
  • Przewód elektrodowy 3m.
  • Przewód masowy 3m.
  • Instrukcja obsługi i kartę gwarancyjną. 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Spawarka model ARC 200 C umożliwia spawanie metodą MMA (opcja TIG Lift), uważaną za jedną z najbardziej uniwersalnych w spawalnictwie. Wykorzystuje się ją w szeroko rozumianej branży produkcyjnej, w przemyśle stoczniowym oraz w pracach instalacyjnych na budowach. Metoda MMA znajduje zastosowanie także w niewielkich warsztatach naprawczych. Spawanie odbywa się przy użyciu elektrody otulonej, składającej się z metalowego rdzenia pokrytego sprasowaną otuliną. ARC 200 można stosować do łączenia stali węglowych oraz nisko i wysokostopowych, stali nierdzewnych, żeliwa i żeliwa sferoidalnego ponadto metali nieżelaznych takich jak miedź i nikiel oraz ich stopy. W niewielkim zakresie i w rzadkich przypadkach znajdzie zastosowanie w spawaniu aluminium i jego stopów. W zależności od średnicy i rodzaju elektrody spawarką można spawać cienkie blachy, stal rurową, kotłową a nawet okrętową. Minimalna grubość spawanego materiału wynika z umiejętności spawającego przyjmuje się, że jest to 1,5 mm.

ZALETY SPAWARKI MMA SHERMAN ARC 200 C

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

VRD (VOLTAGE REDUCTION DEVICE) - obniża napięcie spoczynkowe stanu jałowego na elektrodzie do wartości bezpiecznej. Gwarantuje bezpieczeństwo przeciwporażeniowe podczas pracy w wilgotnym środowisku.

TIG LIFT - zajarzeniu łuku przez potarcie podobnie jak to ma miejsce przy zajarzaniu w metodzie MMA.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

ARC FORCE - funkcja regulująca dynamikę łuku spawalniczego, stabilizuje go niezależnie od jego długości co wpływa na jakość spawania.

HOT START (gorący start) - funkcja ułatwiająca rozpoczęcie spawania w momencie zajarzenia okresowo zwiększany jest prąd spawania w celu rozgrzania materiału i elektrody w miejscu styku.

DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Allweld są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

MMA + TIG Tak
ARC FORCE Tak
VRD Tak
HOT START Tak
ZASILANIE 230V 50Hz
ZNAMIONOWY PRĄD SPAWANIA 200 A (60%)
NAPIĘCIE BIEGU JAŁOWEGO [V] 9 (VRD) / 70
POBÓR MOCY [kVA] 9,4
ZABEZPIECZENIE [A] 20 (zwłoczne)
STOPIEŃ OCHRONY IP21S
WAGA URZĄDZENIA [kg] 9
WYMIARY [mm] 372x153x220

Opinie o produkcie (0)

Submit
Chcesz się dowiedzieć więcej o tym produkcie?

Zadzwoń do nas

733 848 489

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium