OFERTA SPECJALNA

 

Spawarka Migomat Sherman MIG 200 Speedy MAG MMA

Producent: SHERMAN
Kod produktu: 3077
ZASILANIE: 230 V 50 Hz
PULS/DUAL PULS: Nie
SYNERGIA: Nie
SPOOL GUN: Nie
LUTOSPAWANIE: Nie
SZPULA KG: 5
PODAJNIK DRUTU: 2 ROLKI
Przejdź do pełnej specyfikacji
1 140,00 zł 1140.00
Rata od 114,00 zł RRSO 0% | DO 10 RAT 0%
Oblicz ratę
Leasing dla firm
Oblicz ratę
duża ilość (31 szt.)
Wysyłka w 24 godziny
Dostawa Darmowa
ilość szt.
Zapytaj o produkt 733 848 489

W zestawie taniej!

Opis

MIG 200 SPEEDY  | MOBILNA SPAWARKA 200A Z GNIAZDEM EURO

SHERMAN MIG 200 SPEEDY to spawarka inwertorowa, która imponuje wymiarami oraz solidnością wykonania. Pozwala na spawanie MIG/MAG i MMA prądem maksymalnym 200A, a także umożliwia spawanie drutami samoosłonowymi FLUX, dzięki zmiennej polaryzacji.

MIG SPEEDY to migomat spawalniczy zbudowany na tranzystorach IGBT. Rozwiązanie to zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej, większą odporność na zakłócenia, spadki napięcia, ale również bezawaryjną pracę. Spawarka pozwala na spawanie metodami MIG/MAG i MMA prądem maksymalnym 200A, co pozwala na uzyskanie 5mm przetopu i pozwala spawać materiał do grubości 10mm.

Spawarka MIG 200 Speedy Sherman IGBT

Allweld.pl © Copyright All rights reserved. Wszelkie zdjęcia i opisy chronione są prawami autorskimi na mocy ustawy zabronione jest ich kopiowanie, modyfikowanie, publikowanie bez uprzedniej zgody.

ZESTAW ZAWIERA:

  • Spawarka migomat SHERMAN MIG 200 SPEEDY
  • Uchwyt spawalniczy MIG/MAG typ MB15 - 3m
  • Uchwyt masowy - 1,5m
  • Uchwyt elektrodowy- 1,8 m
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Jeśli potrzebujesz inne akcesoria typu: butla, reduktor, drut, dysze czy przyłbica, to znajdziesz je na innych naszych aukcjach!

UWAGA: TEN MODEL WYSTĘPUJE W KILKU PROMOCYJNYCH ZESTAWACH KLIKNIJ W LINK, ABY WSZYSTKIE ZOBACZYĆ >>DOSTĘPNE ZESTAWY<<

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE 200 SPEEDY

Umożliwia spawanie metodą MIG/MAG, MMA znajdzie on zastosowanie w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych pracach montażowych itp. Model umożliwi łączenie stali niskostopowych, niestopowych, jak też: magnezu, aluminium, niklu, miedzi i ich stopów. MIG/MAG to metoda spawania wykorzystująca łuk elektryczny wytwarzany pomiędzy elektrodą topliwą (którą jest drut podawany w sposób ciągły) a spawanym materiałem. Proces ten odbywa się w osłonie gazów aktywnych lub obojętnych, a najczęściej w tym celu wykorzystuje się: dwutlenek węgla, hel lub argon. W ten sposób powstają trwałe, dobrej jakości spoiny.

Wszechstronność oraz jakość wykonania urządzeń z serii SHERMAN, gwarantuje dużą wytrzymałość oraz pracę w małych warsztatach, jak i przy profesjonalnych pracach konstrukcyjno-montażowych. Spawarka nie przegrzewa się i pozwala na prace w długich cyklach bez obawy o wyłączanie się.

Uwaga. Realne parametry urządzenia są widoczne wyłącznie w momencie spawania.

Spawarka Migomat Sherman MIG 200 Speedy

ZALETY SPAWARKI SHERMAN MIG 200 SPEEDY

IGBT - w spawarce zastosowano nowoczesne tranzystory, rozwiązanie zapewniające minimum zakłóceń elektromagnetycznych małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.

FCAW - możliwość spawania drutem rdzeniowym bez użycia butli z gazem. Sam drut (FLUX) wypełniony jest substancją wytwarzającą gazy podczas spawania.

PODAJNIK 2-ROLKOWY - w urządzeniu zastosowano wysokiej klasy, trwały podajnik wykonany z ciśnieniowych odlewów aluminiowych. Wyposażony jest w 2 rolki, przystosowany jest do pracy z uchwytami o długości 3 i 4m.

EUROZŁĄCZE - gniazdo w europejskim standardzie, umożliwiające wymienne stosowanie różnego rodzaju uchwytów MIG MAG. Uniwersalne wykonane z jakościowych komponentów, pozwala na szybkie podłączenie przewodów m.in. typu; MB15, MB25, MB24 lub MB36.

WYŁĄCZNIK PRZECIĄŻENIOWY - wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, przedłużające jego żywotność.

SPAWARKA 3W1 - ten model spawarki posiada dwa wtyki prądowe [+] i [-] oraz zmienną biegunowość. Jest to proste i bezawaryjne rozwiązanie konstrukcyjne spotykane głównie w spawarkach inwertorowych. Umożliwia spawanie MMA oraz podłączeniu uchwytu TIG z zaworkiem, gdzie gaz jest sterowany w rączce poza urządzeniem.

 MIG 200 Speedy migomat z MMA i FLUX

 

DOOR TO DOOR - SHERMAN GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie produkty z oferty sklepu spawalniczego Sherman są fabrycznie nowe i posiadają pisemną gwarancję producenta. Okres gwarancyjny wynosi 24 m-ce dla zakupu na paragon i 12 m-cy dla zakupu na fakturę z możliwością przedłużenia do 5 lat.  Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kupując nasze produkty mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz wsparcia serwisowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sherman z tego względu naszym klientom umożliwiamy gwarancję door too door, jest ona bardzo korzystnym rozwiązaniem szybkim i darmowym. W momencie wystąpienia awarii należy skontaktować się ze wskazanym w dokumentach serwisem. Producent uzyskawszy niezbędne informacje wysyła pod wskazany adres kuriera. Po wykonaniu naprawy tą samą drogą i również za pośrednictwem firmy kurierskiej towar wolny od wad trafia do rąk właściciela. Wszystkie koszty związane z transportem urządzenia ponosi firma Sherman. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Dane techniczne

ZASILANIE 230 V 50 Hz
PULS/DUAL PULS Nie
SYNERGIA Nie
SPOOL GUN Nie
LUTOSPAWANIE Nie
SZPULA KG 5
PODAJNIK DRUTU 2 ROLKI
WIELKOŚĆ SZPULI [kg] D100 - 1 kg | D200 - 5 kg
ŚREDNICA DRUTU [mm] 0,8 - 1,0
PRĘDKOŚĆ PODAWANIA DRUTU [m/min] 2,5 – 12
NOMINALNY PRĄD SPAWANIA [A] 200 A
Regulacja indukcyjności Nie
CYKL PRACY [%] 60%
ZAKRES REGULACJI PRĄDU SPAWANIA MIG MAG [A] 50 – 200
PRZEDZIAŁ ZMIAN NAPIĘCIA ZASILANIA [V] 16 – 24
MAX. POBÓR MOCY [kVA] 8,5
ZABEZPIECZENIE SIECI [A] 25
WAGA URZĄDZENIA [kg] 8
WYMIARY [mm] 395 x 163 x 238
STOPIEŃ OCHRONY IP21S
SPOT/S2T/S4T Nie
Inching (automatyczne podawanie drutu) Nie

Opinie o produkcie (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium